Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 11 informacji. Wszystkie poniżej.

Policja prosi o pomoc »
Tekst opublikowany 2014-11-22, opracowanie pol
W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzone jest śledztwo dotyczące znalezienia ciała 19-letniej kobiety, przy drodze krajowej nr 94 pomiędzy miejscowościami Środa Śląska a Komorniki.

Uzależnienia młodych mężczyzn, z czym mamy problem? »
Tekst opublikowany 2014-11-19, opracowanie MR
Mężczyźni mają wielki problem z piciem alkoholu. Kobiety niestety zaczynają ich doganiać, ale na razie oni pod tym względem wiodą prym. Uzależnienie od alkoholu w młodym wieku to problem na całe życie.
Zdjęć: 1  

Jak wybrać odpowiednie opony zimowe? »
Tekst opublikowany 2014-11-07, opracowanie MR
Z oponami zimowymi zawsze jest wielki problem, dlatego trzeba się zastanowić w miarę wcześnie nad ich zakupem tak, żeby można było mieć czas. Nie ma co zwlekać na ostatnią chwilę, bo to może się na kierowcy zemścić. Trzeba mieć opony wtedy, kiedy jeszcze temperatura nie spadła znacząco poniżej zera i nie spadł jeszcze śnieg. Opony trzeba wybierać wedle zaleceń producenta.
Zdjęć: 1  

Chodniki przyjazne dla pieszych »
Tekst opublikowany 2014-11-04, opracowanie um
Nowe estetyczne chodniki przy ulicy Skarbka i Witelona to kolejna legnicka inwestycja, która zdecydowanie poprawia estetykę miasta, a przede wszystkim służy wygodzie mieszkańców.
Zdjęć: 1  

Bieg Niepodległości patriotycznie, z pochodniami i gęsiną »
Tekst opublikowany 2014-11-04, opracowanie um
Czwartek (6 listopada) jest ostatnim dniem, w którym można się zapisać do udziału w Biegu Niepodległości, organizowanym przez Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Nowe drzewa upiększą miasto i park »
Tekst opublikowany 2014-11-03, opracowanie um
W parku Miejskim, w okolicach boiska treningowego, oraz na ul. Wojska Polskiego trwa nasadzanie ponad 50 nowych, pięknych i dorodnych drzew.
Zdjęć: 5  

Ruch wrócił na Moniuszki  »
Tekst opublikowany 2014-11-03, opracowanie um
Obie jezdnie ul. Moniuszki są już przejezdne. Prace drogowe zakończyły się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Mamy kolejną przebudowaną i wygodną ulicę w mieście.
Zdjęć: 3  

Michałki z Hanki nasze »
Tekst opublikowany 2014-11-03, opracowanie rtr
Nieprawdziwa jest informacja określająca spółkę Śnieżka-Invest Sp. z o.o. w Świebodzicach produkującą cukierki czekoladowe "Michałki z Hanki"...
Zdjęć: 1  

Wyprawa legnickich licealistów »
Tekst opublikowany 2014-11-03, opracowanie um
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w październiku odwiedzili Szkocję, Holandię i Anglię. Była to ich życiowa przygoda, pełna wrażeń.
Zdjęć: 1  

Złoto dla legnickiego Schroniska Młodzieżowego »
Tekst opublikowany 2014-11-03, opracowanie um
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy otrzymało złote wyróżnienie w 54 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych, który odbył się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ksiądz Infułat Władysław Bochnak nie żyje »
Tekst opublikowany 2014-11-03, opracowanie rtr
W godzinach porannych 1 listopada 2014 roku zmarł Ksiądz. prof. dr hab. Władysław Bochnak.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Środa 8 lutego 2023
Imieniny
Irminy, Piotra, Sylwii

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl