Grupa Oto:     Boles³awiec Brzeg Dzierzoniów G³ogów Góra ¦l. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra K³odzko Legnica Lubañ Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa O³awa Ole¶nica Paczków Polkowice
¦roda ¦l. Strzelin ¦widnica Trzebnica Wa³brzych WielkaWyspa Wo³ów Wroc³aw Powiat Wroc³awski Z±bkowice ¦l. Zgorzelec Ziêbice Z³otoryja Nieruchomo¶ci Og³oszenia Dobre Miejsca Dolny ¦l±sk

Zawodnicy LKT Legnica wywalczyli 19 medali w Bystrzycy K³odzkiej

M³odzi zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do wywalczyli 19 medali, w tym siedem z³otych, na Miêdzywojewódzkich Mistrzostwach M³odzików, Juniorów i Juniorów M³odszych w Bystrzycy K³odzkiej.

kliknij na zdjêcie, aby powiêkszyæ.Zawodnicy LKT Legnica wywalczyli 19 medali w Bystrzycy K³odzkiej
kliknij na zdjêcie, aby powiêkszyæ.

W turnieju wystartowa³o 318 zawodników z 12 klubów. W klasyfikacji medalowej miêdzywojewódzkich mistrzostw LKT Legnica uplasowa³a siê na trzecim miejscu.