Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Legnicy karatecy pokazali swoją moc na turnieju w Szczecinie

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Młodzi karatecy KKS TORA wywalczyli 12 medali, w tym trzy złote, trzy srebrne i sześć brązowych, podczas XX Mikołajkowego Turnieju Karate Samuraj Cup o Puchar Prezydenta Szczecina. Drużynowo nasza 13 osobowa ekipa zajęła trzecie miejsce.

W turnieju uczestniczyło 292 zawodniczek i zawodników reprezentujących kluby z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce zajął: Kamikaze Szczecin, przed Samurajem Szczecin i Klubem Tora Legnica.