Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Transport do Holandii!

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Holandia jest jednym z krajów, do którego Polacy najchętniej udają się nie tylko w celach zarobkowych, ale również turystycznych. Niezależnie od tego, jaki jest powód wizyty, ważne, by na miejsce dotrzeć szybko, na czas i bez większych przeszkód. Jak to zrobić? I jaki środek transportu najlepiej wybrać, udając się do jednego z krajów Beneluksu? Podpowiadamy poniżej!
Transport do Holandii!

Samolot!

Wybierając się do Holandii, zdecydowanie dobrym rozwiązanie będzie lot samolotem, który w zależności, od lotniska, z którego odlatujemy, będzie trwał mniej więcej 2 godziny, a więc dostaniemy się w wyznaczone miejsce dość szybko. Jednak przy wyborze tego środka transportu, trzeba wziąć pod uwagę koszty biletu, które do najtańszych nie należą oraz czas poświęcony na dotarcie na lotnisko, które zlokalizowane jest w większym mieście. I jeszcze jedno. Pomimo tego, że samolot obecnie uważany jest za najbezpieczniejszy środek transportu to warto wziąć pod uwagę, że nie wszyscy lubią latać. I oni będą zmuszeni wybrać inny sposób na dotarcie do Holandii.

Do Holandii busem!

Bus należy do najchętniej wybieranych środków transportu, które pozwalają dotrzeć poza granice Polski, w tym właśnie do Holandii. Dlaczego? Otóż to proste! Wybierając właściwą firmę, oferującą busy do Holandii ,dojedziemy na miejsce szybko, bezpiecznie i przede wszystkim tanio. Poza tym podróż busem to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy nie mogą pozbyć się lęku przed lataniem. Ale to jeszcze nie koniec korzyści, przemawiających za wyborem właśnie tego transportu. Decydując się na busa, możemy zapłacić za bilet przez Internet ( będzie on znacznie tańszy niż ten lotniczy), poza tym istnieje też możliwość wyboru tzw. opcji door to door, czyli od drzwi do drzwi. Co to oznacza w praktyce? Kierowca przyjeżdża pod wskazany adres, spod którego odbiera potencjalnego klienta i odwozi go na wyznaczone przez niego miejsce w Holandii. Dzięki temu oszczędzamy przede wszystkim dodatkowe koszty i czas.

Pociągiem też się da

Inną opcją dotarcia do Holandii jest pociąg. Podobnie, jak w przypadku samolotu, bilet nie należy do najtańszych, i może być tak, że koniecznością będzie przesiadka, choć oczywiście wygody i standardu współczesnym polskim pociągom na dłuższych trasach odmówić nie można. Tu warto zorientować się też, jak często ten środek transportu, w tym europejskim kierunku kursuje.


MRo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Czwartek 23 stycznia 2020
Imieniny
Fernandy, Jana, Rajmundy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl