Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
III Wigilia Od Serca dla legniczan

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W sobotę, 21 grudnia o godz. 16.00 w legnickim Rynku rozpocznie się III Spotkanie Wigilijne Legniczan pod hasłem „Od Serca”. Organizują je Międzyparafialna Stołówka Charytatywna im. św. Jadwigi, Stowarzyszenie „Spynacz”, działające przy parafii księdza Mateusza Gacka oraz miasto.
III Wigilia Od Serca dla legniczan

Patronat honorowy sprawują biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski i prezydent Tadeusz Krzakowski.

Na Rynku stanie ogromny namiot, mogący pomieścić setki osób. Zaproszeni są wszyscy, którzy pragną zasiąść do wspólnego wigilijnego stołu, by razem świętować Boże Narodzenie. Będzie dzielenie się opłatkiem, składanie serdecznych życzeń, wspólne śpiewanie kolęd i wiele tradycyjnych dań wigilijnych. Tego dnia nikt nie powinien czuć się samotnie.

- Podzielmy się radością, dobrem i miłością – mówią organizatorzy wigilijnego spotkania. - Stwórzmy życzliwą i serdeczną atmosferę, w której zaczniemy wspólne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. Wyciągnijmy dłonie, zapraszając osoby, które nie mogą spędzić tych świąt w gronie najbliższych.

W programie jest wspólne kolędowanie. Oprawę muzyczną zapewnią: Paweł Orłowski – wokal, Mateusz Bojda – saksofon, Szymon Sandura – piano, Michał Kuźnicki – bas, Jarosław Marszałek – perkusja.

Partnerzy wydarzenia – Urząd Miasta i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne, zapewnią bezpłatny transport na spotkanie wszystkim osobom niepełnosprawnym i poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 grudnia pod numerem telefonu 664 803 999 lub e-mailowo: konrad.szynalski@gmail.com.


otomedia.pl



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 15 czerwca 2026
Imieniny
Jolanty, Lotara, Wita

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl