Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Nowoczesna komórka lokatorska

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Bez względu na to czy mamy dwupoziomowy apartament w nowoczesnym budynku, czy też klasyczne mieszkanie w bloku, z pewnością niejeden raz stanęliśmy przed wyzwaniem spakowania akcesoriów, które nie są nam na co dzień potrzebne, ale których nie możemy wyrzucić. Do takich przedmiotów zdecydowanie zaliczają się narzędzia, sprzęt narciarski, słoiki z przetworami czy jakiś sprzęt sportowy. Skoro takich rzeczy nie można wyrzucić, to pozostaje zadać sobie pytanie co można z nimi zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy nowoczesna komórka lokatorska i gotowe.
Nowoczesna komórka lokatorska

Nowoczesna komórka lokatorska
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Nowoczesna komórka lokatorska
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Funkcjonalna przestrzeń

Czym jest takie pomieszczenie lokatorskie? Jest to pewnego rodzaju piwnica w nowoczesnym wydaniu. Różnica polega na tym, że komórka lokatorska może powstać na przykład na miejscu parkingowym. Tego typu rozwiązania zastosowano już w wielu nowopowstałych budynkach mieszkalnych. Zamiast murowanych i betonowych ścian mamy stalowe i wytrzymałe konstrukcje, które w dowolny sposób umożliwiają aranżację przestrzeni.

Przestrzeń na akcesoria zimowe i nie tylko

W omawianej przez nas komórce można trzymać między innymi ubrania zimowe, przetwory, nieużywane zabawki dziecięce, narzędzia i wiele innych akcesoriów. Lecz to nie wszystko, ta nowoczesna przestrzeń to także idealne miejsca do trzymania rowerów. Jeśli uwielbiamy jazdę na rowerze i jeżeli nie chce nam się każdego dnia znosić i wnosić jednośladu na górę do mieszkania, to funkcjonalny boks na rower będzie strzałem w dziesiątkę. Tak naprawdę to od nas samych będzie zależało jak nasz boks garażowy ma się prezentować. Możemy wykupić sobie wąski boks na motocykl i rower, ale możemy także zamówić większą opcję obejmującą na przykład trzy metry kwadratowe. Przy tym drugim rozwiązaniu znajdzie się miejsce na nasz jednoślad, a przy okazji będzie też dodatkowa przestrzeń do przechowywania różnych przedmiotów. Funkcjonalne boxy garażowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób kupujących mieszkania w nowych budynkach. Jeżeli wprowadzamy się do takiego nowego lokum, to logicznym jest, że nie chcemy zagracać przestrzeni. Mając dostęp do komórki lokatorskiej, wszystko możemy spakować w pudła, zabezpieczyć i znieść na dół.


MKo © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Piątek 1 marca 2024
Imieniny
Albina, Antoniny, Radosławy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl