Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Czarni wzięli odwet - porażka Miedzi

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W inauguracyjnym pojedynku rundy rewanżowej Miedź Legnica przegrała dziś na własnym stadionie z Czarnymi Żagań 1:2.

By opuścić strefę spadkową, to spotkanie legniczanie musieli wygrać. Niestety piłkarze Czarnych wzięli rewanż za porażkę w pierwszej rundzie. Przypomnijmy, latem zawodnicy Miedzi wygrali w Żaganiu 2:0. Niestety dziś, podopieczni trenera Jarosława Pedryca musieli przełknąć gorycz porażki.

Kibice na stadionie Orła Białego długo czekali na bramki. Emocje były dopiero w drugiej połowie. Prowadzenie gościom zapewnił w 78 min. Kamil Kassia. Pięć minut później wyrównał Sylwester Kret. Gdy wydawało się, że pojedynek zakończy się podziałem punktów, przyjezdni pokazali charakter. Miedziankę pogrążył Andrzej Bednarz zdobywając bramkę w 90 minucie.

źródło: miedz-legnica.pl