Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
„Złoty Lew” pojechał do Jeleniej Góry

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Organizowany pod patronatem honorowym Prezydenta Legnicy Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o „Złotego Lwa” jak co roku zapełnił publicznością halę widowiskową przy ul. Lotniczej (sobota, 28 marca br.).

W 17 edycji Turnieju wzięło udział ponad 200 par tanecznych. Główna nagroda - „Złoty Lew” przypadła w udziale Szkole Tańca Kurzak i Zamorski z Jeleniej Góry. A oto pozostali zwycięzcy w punktacji drużynowej:

II - Gracja z Zielonej Góry

III - Feeling z Warszawy

IV – Lew z Legnicy

V – A. i W. Jabczyńscy z Wrocławia

VI_ - Perfect Dance z Wrocławia

VII - Danube z Bratysławy (Słowacja)

VIII - Słońce z Poznania

IX – Szok z Gliwic

X – Szok z Gliwic

XI – Szok z Gliwic.

Gwiazdami turniejowego wieczoru byli zwycięzcy tanecznego konkursu Eurowizji, znani także z telewizyjnych seriali, Edyta Herbuś i Marcin Mroczek.

Wyniki w pozostałych kategoriach:

kategoria 14-15 lat /kl. C

– zarówno w tańcach standardowych i latynoamerykańskich

I – Pałka Michał, Pruska Kamila –ST „Gracja”, Zielona Góra

II – Kosmalski Tomasz, Sękowska Joanna – KT „Feeling”, Warszawa

III – Kordas Jakub, Błasiak Anna – ST „Kurzak i Zamorski”, Jelenia Góra

kategoria 16-18 lat/kl.A

– tańce standardowe (ST)

I  - Ślęczek Filip, Stępień Kinga – ST „Jabczyńscy”, Wrocław,

II - Mazur Bartłomiej, Marta Rudziak –UKTS „Lew”, Legnica

III - Demjanowicz Sebastian,

Kamionowska Magdalena – ST „Kurzak i Zamorski”, Jelenia Góra

– tańce latynoamerykańskie (LA)

I – Niedzielski Tomasz, Szymańska Marta – ST „Perfect Dance” Wrocław

II – Ślęczek Filip, Stępień Kinga - ST „Jabczyńscy”, Wrocław

III – Mazur Bartłomiej, Rudziak Marta – UKTS „Lew”, Legnica

kategoria dorośli/kl.A

– tańce standardowe (ST)

I – Stachura Bartosz, Mróz Agata – UKTS „Lew” , Legnica

II – Talabski Olgierd, Talabska Oktawia – ST „Kurzak i Zamorski”, Jelenia Góra

III – Schwarcz Julius,Kollarikova Timea – Bratysława, Słowacja

– tańce latynoamerykańskie (LA)

I – Brzozowicz Piotr, Grączewska Aleksandra – KT „Feeling”, Warszawa

II – Schwarcz Julius, Kollarikova Timea- Bratysława, Słowacja

III – Wroniszewski Michał, Barańska Małgorzata, ST „Kurzak i Zamorski”, Jelenia Góra

kategoria Senior Hobby pow. 35 lat/ ST

I – Woźny Marian, Barwicka Wanda – UKTS „Lew”, Legnica

II – Preuss Ryszard, Preuss Małgorzata – KT „Desperado” Gostyń

III – Woźny Marian, Barwicka Wanda – UKTS „Lew” , Legnica

LA

I – Jakubowski Edward, Bielecka Katarzyna – UKTS „Lew”, Legnica

II – Preuss Ryszard, Preuss Małgorzata – KT „Desperado” Gostyń

III – Woźny Marian, Barwicka Wanda – UKTS „Lew”, Legnica


UM Legnica



o © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl