Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Udany występ legnickich taekwondoków

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Przeszło 300 zawodników z 14 krajów brało udział w X edycji Międzynarodowych Mistrzostw Szwecji Viking Cup odbywających się w Skovde. Legniccy taekwondocy wywalczyli aż 5 złotych medali.

Zawody zdominowali reprezentanci Dolnego Śląska, którzy zgromadzili łącznie aż 29 medali wyprzedzając norweską drużynę NTN Central, która z dorobkiem 13 krążków uplasowała się na drugim miejscu. Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do zaliczyli bardzo dobry występ i przywieźli do naszego miasta aż 5 złotych medali.

Marzanna Pawlik wygrała w układach seniorów, natomiast Izabela Dziopa w walkach seniorek do 63 kg. Triumfowali również panowie: Grzegorz Zając w walkach juniorów do 52 kg, Krzysztof Nowak w walkach juniorów powyżej 70 kg oraz Rafał Harasimowicz w walkach juniorów do 58 kg. Srebro zdobył legniczanin Grzegorz Zając, który startował w układach juniorów.