Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Wybiegała sobie podium

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Klaudia Borowiec, biegaczka MUKS Legnica zajęła drugie miejsce podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w lekkiej atletyce.

Zawody rozegrano w Słubicach. W biegu na 100 metrów Klaudia osiągnęła 12.91 s., natomiast dystans 300 metrów pokonała w czasie 43.23 s. To dało legniczance miejsce na podium. Klaudia będzie reprezentować województwo dolnośląskie na mistrzostwach Polski Młodzików na obu tych dystansach.

Podczas zawodów w Słubicach startowała również druga reprezentantka MUKS Legnica. Paulina Kaspruk w biegu na 300 metrów uplasowała się na siódmym miejscu. Pechowo natomiast zakończył się start trzeciego przedstawiciela MUKS-u, Dawida Kani. Z powodu gwałtownego załamania pogody, organizatorzy musieli przerwać konkurs skoku wzwyż. Dotychczasowe wyniki tego utalentowanego zawodnika pozwalają dają mu szansę zdobycia bardzo dobrego miejsca. Dawid będzie miał okazję potwierdzenia swoich możliwości już 19 września.