Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Remis w Głogowie

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Remisowym rezultatem 1:1 zakończyło się dzisiejsze towarzyskie spotkanie pomiędzy Miedzią Legnica i Zagłębiem Lubin. Jedyną bramkę dla legniczan zdobył Łukasz Zagdański.

Wynik otworzył Wojciech Kędziora, trafiając do legnickiej bramki na 10 minut przed końcem pierwszej części spotkania. Bramka zdobyta przez 30-letniego napastnika lubinian była jedynym golem, który kibice mogli obejrzeć przed przerwą.

Po zmianie stron wynik długo nie ulegał zmianie. Dopiero na pięć minut przed końcem spotkania do siatki lubinian zdołał trafić, wypożyczony z Zagłębia, Łukasz Zagdański.

Mecz w Głogowie był czwartym sparingiem, który legniczanie rozegrali w ramach przygotowań do wiosennej rundy II-ligowych rozgrywek. Dotychczas podopieczni Janusza Kudyby ulegli FK Letohrad i GKP Gorzów Wlkp., zwyciężając Vitrosilicon Iłowa.