Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Podział punktów przy Grabskiego

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 18. kolejki IV-ligowych rozgrywek pomiędzy Konfeksem Legnica i Lechią Dzierżoniów. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Remigiusz Postrożny.

Mecz z, zajmującą pozycję wicelidera tabeli, Lechią od pierwszych minut toczył się pod dyktando gospodarzy. Podopieczni Andrzeja Kisiela śmiało poczynali sobie pod bramką rywali z Dzierżoniowa, o czym jednak golkiper przyjezdnych dobitnie przekonał się dopiero w drugiej części meczu. Na 25 minut przed końcem spotkania Remigiusz Postrożny wykorzystał zagranie Andrzeja Andrzejewskiego i z zimną krwią wpakował piłkę do bramki Lechii strzeżonej przez Kamieniarza. Tuż po upływie regulaminowego czasu gry, gdy zawodnicy Konfeksu myśleli już o końcowym gwizdku, goście zdołali wyrównać, zapewniając sobie tym samym jednopunktową zdobycz. Autorem trafienia na 1:1 został Hubert Górski.

Konfeks Legnica - Lechia Dzierżoniów 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Postrożny 65 min, 1:1 Górski 90+3 min

Konfeks: Struchowski – Śliwiński, Górski, Babeczko, Stryński (76 Moroch) – Andrzejewski, Łacina, Polański (90 Wilczyński), Lefek (87 Ławkiel) - Lewandowski, Postrożny.