Sukcesy OSŁ Strzelec Legnica

W sobotę 25.09.2010 w Ścinawce Średniej odbyła się Finałowa V Runda Pucharu Polski Seniorów i Juniorów oraz V kolejka Ekstraklasy Łuczniczej.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sukcesy OSŁ Strzelec Legnica
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W ogólnej klasyfikacji po pięciu rundach Pucharu Polski w kategorii Seniorów Jacek Proć uplasował się na III miejscu. W łukach bloczkowych w kategorii kobiet Katarzyna Szałańska w klasyfikacji generalnej po pięciu rundach uplasowała się na drugim miejscu.

W końcowej klasyfikacji ekstraklasy mężczyzn, zespół uplasował się na 6 miejscu.

Natomiast w dniu 25.09.2010 w miejscowości Brzoza koło Bydgoszczy odbył się finał Ligi młodzików.

W końcowej klasyfikacji zespół młodzików uplasował się na 4 miejscu.