Wygrana Miedzi zainaugurowała sezon

Rewelacyjnie rozpoczęła się runda wiosenna dla podopiecznych Janusza Kudyby. Miedź na legnickim stadionie Orła Białego rozgromiła dziś zespół Tura Turek. Bohaterem spotkania był niewątpliwie Marcin Orłowski, który zdobył dla Miedzi dwie bramki.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Wygrana Miedzi zainaugurowała sezon
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Pierwsza bramka dla Miedzi autorstwa Mateusza Gawlika , wpadła w 14 minucie. Kolejne dwie w drugiej połowie zdobył Marcin Orłowski – w 62 i 70 minucie. Pod koniec spotkania Tur Turek grał już w osłabionym składzie. Dwóch zawodników (Marcin Folc i Carlos De Mota Oliviera) otrzymało czerwoną kartkę. Ostateczny wynik meczu: Miedź Legnica: Tur Turek – 3:0.

Kolejny mecz zawodnicy Miedzi rozegrają na wyjeździe z Czarnymi Żagań, 12 marca.

Składy drużyn:

Miedź Legnica: Syamin - Paszliński, Garuch, Pilarski, Kucharzak, Gawlik, Kajca, Jarzębowski, Bzdęga, Grzegorzewski, Orłowski;

Rezerwa: Laskowski - Kowal, Zieliński, Piotrowski, Cisse, Hempel

Trener: Janusz Kudyba

Tur Turek:Przybył - Becalik, Wojciechowski, Stachowiak, Jóźwiak, Carlos Da Mota, Kasperkiewicz, Roszak, Menelski, Folc, Sędziak;

Rezerwa: Bieszczad - Marciniak, Izydorczyk, Szafran Topolski

Trener: Sławomir Suchomirski

Sędzia spotkania: Maciej Mikołajewski (Lubuski ZPN)