Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Pograli i najedli się faworków

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W sobotnie przedpołudnie (12.03) legnicki OSiR zaprosił miłośników siatkówki na turniej pn. Siatkówka z faworkami. O godz. 10.00 na hali sportowej przy ul. Lotniczej pod siatką stanęło 25 drużyn m.in. z Chojnowa, Jawora, Grzymalina i Legnicy.
Pograli i najedli się faworków
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pograli i najedli się faworków
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pograli i najedli się faworków
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pograli i najedli się faworków
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” w trzech kategoriach:

- szkół gimnazjalnych,

- szkół ponadgimnazjalnych

oraz OPEN.

Pod czujnym okiem sędziów mecze trwały 1 set do 25 pkt.

Po zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięskie ekipy.

W kategorii szkół gimnazjalnych wygrały kolejno drużyny:

I miejsce – ELEGANCJA FRANCJA w składzie:

Mateusz Dziuba, Filip Marcinkiewicz, Magdalena Mokrzycka, Arek duda, Dawid Lis, Kamil Uryga.

II miejsce – HELL BOY w składzie:

Marlena Żółtkiewicz, Marta Babiaczyk, Łukasz Mazur, Kamil Malewski, Dawid Drelinkiewicz, Bartosz Grzeszczuk

III miejsce – WIPEOUT WYMIATACZE w składzie: Michał Kosiewicz, Jan Kasperkiewicz, Krzysztof Owczarek, Agnieszka Hanuszczak, Karolina Malińska, Katarzyna Gadała.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyły kolejno drużyny:

I miejsce – KONSTANTYNOPOLITANKI w składzie:

Wojciech Wozowczyk, Arek Stanek, Justyna Węgłowska, Justyna Fundowicz, Marcin Hołod, Mariusz Kadziołka, Mateusz Łyszczyk

II miejsce – ANEMIKI w składzie:

Klaudia Szpanek, Daniel Baczyński, Marcin Śliwa, Grzegorz Charytoniuk, Andrzej Czuba, Mateusz Pawlak,

III miejsce – PCHŁA PCHŁĘ PCHAŁA w składzie: Iwona Głowacka, Marlena Jaremkiewicz, Jan Barnecki, Michał Białecki, Dawid Majchrzak, Tomasz Michalkiewicz

W kategorii OPEN kolejno miejsca zajęli:

I miejsce – BEZ VAT w składzie:

Marta Cependa, Kasia Cependa, Mirek Narajewski, Marcin Domagała, Sebastian Baranowicz, Radek Cyman,

II miejsce – ZAJAZD 252 zł – w składzie:

Marcin Izba, Bartosz Sieńczuk, Krzysztof Młotek, Tomasz Broński, Damian Ryńkiewicz, Ewa Farma

III miejsce – NAJSZYBSZY W MIEŚCIE – w składzie:

Filip Michalewicz, Adam Łodyga, Krzyś Obana, Ada Tchórz, Michał Anioł, Michał Czereśnia.

Zwycięskie drużyny nagrodzono piłkami do siatkówki oraz pamiątkowymi dyplomami.

W czasie turnieju legnicki OSiR poczęstował wszystkich zawodników pysznymi faworkami.


LZ



o © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 22 lipca 2024
Imieniny
Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl