Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Z Piotrkowa na tarczy

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Szczypiorniści Miedzi Legnica przegrali w Piotrkowie Trybunalskim z tamtejszym Focusem Park Kiperem 29:33. Przewaga gospodarzy na parkiecie nie podlegała dyskusji, ale podopieczni trenera Edwarda Strząbały nie musieli się wstydzić swojej gry.

Faworyta spotkania w Piotrkowie nie trudno było wskazać. Focus to nie tylko zdecydowania lepsza drużyna od Miedzi, ale w dzisiejszym pojedynku dodatkowym atutem był własny parkiet i żywiołowa publiczność. Gospodarze prowadzili z legniczanami od pierwszych minut do końcowego gwizdka przez cały czas kontrolując przebieg spotkania. Do przerwy miejscowi prowadzili różnicą 9 bramek - 20:11.

Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Gospodarze nadal kontrolowali sytuację na parkiecie nie pozwalając legniczanom na zbyt wiele. Ostatecznie Focus pokonał Miedź 33:29.