Trampkarze i Młodzicy zebrali komplet punktów

Obydwie drużyny Miedzi - Trampkarzy trenera Gałęzy i Młodzicy trenera Grządkowskiego wygrały swoje ostatnie mecze nie tracąc bramki.

Liga Dolnośląska Trampkarzy

Miedź Legnica – Lechia Dzierżoniów 5 : 0

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga gospodarzy. Już w początkowych minutach Eryk Sobków mógł otworzyć wynik meczu. Co nieudało się Erykowi, z powodzeniem chwilę później swoją szansę wykorzystał Szymon Majkowski. Pierwsza połowa to dominacja Miedzi, goście próbowali rozgrywać piłkę w środku pola i rozgrywać szybkie kontry, jednak para środkowych obrońców Michał i Maciek „kasowali” wszystkie próby szybkich ataków Dzierżoniowa. W drugiej połowie obraz gry nie za wiele się zmienił. Z wyjątkiem tego że to Miedź zaczęła szybciej grać piłką, uruchamiając swoich napastników Eryka i Kamila. Ten pierwszy ustrzelił w drugiej połowie meczu hat-tricka (co prawda nie klasycznego), strzelając drugą, trzecią i piątą bramkę. Czwarte trafienie to zasługa Pawła Rosy. Pod koniec meczu goście „docisnęli” troszkę Miedziowych lecz po serii rzutów rożnych Alan Kopystiański zachował czyste konto.

Liga Dolnośląska Młodzików

Miedź Legnica – Lechia Dzierżoniów 2 : 0

W meczu Młodzików Miedź Legnica również zachowała czyste konto bramkowe pokonując Młodzików Dzierżoniowa 2 : 0 ( goście nie wykorzystali rzutu karnego). Bramki dla Miedzi strzelali: Kamil Adach i Patryk Poręba.

źródło: mksmiedzlegnica.futbolowo.pl