Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra ¦l. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Ole¶nica Paczków Polkowice
¦roda ¦l. Strzelin ¦widnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Z±bkowice ¦l. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomo¶ci Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny ¦l±sk

Szczypiorni¶ci przegrali na inaugurację

Legniccy szczypiorni¶ci przegrali dzi¶ w inauguracyjnym meczu nowego sezonu z Vive Targi Kielce.
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Szczypiorni¶ci przegrali na inaugurację
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Siódemka MiedĽ Legnica przegrała z kieleckim zespołem 19:33. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 9:17. Rywal legnickich szczypiornistów był zdecydowanie faworytem spotkania. W legnickim zespole zagrał Paweł Piwko, w przeszło¶ci zwi±zany z kieleckim klubem, z którym zdobył Mistrzostwo Polski w 2009 i 2010 roku. W spotkaniu jako trener legnickiej Siódemki zadebiutował Marek Motczyński, były trener m.in. Wisły Płock, i Azotów Puławy.