Biegi rozegrano w następujących kategoriach wiekowych:
- dziewczęta/chłopcy - szkoły podstawowe - dystans 400 m
- dziewczęta/chłopcy – szkoły podstawowe II - dystans 600 m/800 m
- dziewczęta/chłopcy – gimnazja - dystans 1000 m/1200 m
- dziewczęta/chłopcy – szkoły ponadgimnazjalne - dystans 1200 m/1500 m
W imprezie udział wzięło około 400 uczniów ze szkół SP 10, SP16, SP1, Szkoły Katolickiej, SP 20, SP 18, SP 6, SP 9, Gim. nr 4, Gim. nr 5, Gim. nr 1, Gim. nr 11, Gim Spalona, Gim nr. 9, VI LO, ZSPS, I LO, II LO, ZSR.
W kat. szkół podstawowych dziewcząt na dystansie 400 m najlepsze były:
I miejsce - Małgorzata Słowikowska (SP 6)
II miejsce - Amelia Pawliszak i Amelia Mucha (SP 9 i SPNM)
III miejsce - Milena Firek (SP 9)
W kat. szkół podstawowych chłopców na dystansie 400 m zwyciężyli:
I miejsce - Krystian Ćwikliński (SP 9)
II miejsce - Jakub Fusek (SP 9)
III miejsce - Igor Buko (SP 9)
W kat. szkół podstawowych dziewcząt na dystansie 600 m najlepsze były:
I miejsce - Klaudia Klimkowicz (SP 20)
II miejsce - Joanna Stojanowska (SP 18)
III miejsce - Oliwia Klimkowicz (SP 20)
W kat. szkół podstawowych chłopców na dystansie 800 m najlepszymi okazali się:
I miejsce - Kamil Hoszowski (SP 18)
II miejsce - Robert Lajcht (SP 18)
III miejsce - Daniel Mieczkowski (SP 6)
W kat. szkół gimnazjalnych dziewcząt na dystansie 1000 m, na podium stanęły:
I miejsce - Katarzyna Fonał (GIM 9)
II miejsce - Agata Pomazan ( GIM 5)
III miejsce - Gabriela Czerwińska ( GIM 9)
W kat. szkół ponadgimnazjalnych chłopców na dystansie 1200 m najlepsi byli:
I miejsce - Patryk Kotuła (GIM ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU)
II miejsce - Wojciech Sowiński (GIM 1)
III miejsce - Kacper Betliński (GIM 9)
W kat. ponadgimnazjalnych dziewcząt na dystansie1200 m zwyciężyły:
I miejsce - Aleksandra Grabowiecka (I LO)
II miejsce - Dorota Główny (I LO)
III miejsce - Elżbieta Wojciechowska (ZSR)
W kat. ponadgimnazjalnych chłopców na dystansie 1500 m zwyciężyli:
I miejsce - Paweł Choiński (VI LO)
II miejsce - Robert Januszczyk (I LO)
III miejsce - Damian Bejm (ZSS)
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale. Najlepsi biegacze w kat. wiekowych otrzymali statuetki oraz dyplomy. Gimnazjum nr 4 otrzymało puchar za najliczniej reprezentowaną szkołę.