Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Wykłady o zdrowiu

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W czwartek (24 kwietnia) zainaugurowane zostaną „Rozmowy o zdrowiu”, czyli cykl wykładów dla mieszkańców Legnicy, szczególnie dla osób w wieku 60+.

Pierwsze spotkanie, dotyczące schorzeń wątroby, poprowadzi doktor Ryszard Kępa – internista i specjalista chorób zakaźnych, a także społecznik i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Początek o godzinie 17, w Akademii Rycerskiej.

Pomysł na „Rozmowy o zdrowiu” zrodził się podczas jednego ze spotkań działającej przy prezydencie Legnicy Rady Seniorów. Tematyka wykładów dotyczyć będzie promocji zdrowego stylu życia i ochrony zdrowia. Zajęcia poprowadzą specjaliści z różnych dziedzin medycznych i paramedycznych. Wszystkie wykłady odbędą się w Akademii Rycerskiej przy ul. Chojnowskiej 2 (lewa strona dziedzińca, wejście z podjazdem dla wózków inwalidzkich).


um



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 10 czerwca 2026
Imieniny
Bogumiła, Diany, Małgorzaty

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl