Grupa Oto:     Boles³awiec Brzeg Dzierzoniów G³ogów Góra ¦l. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra K³odzko Legnica Lubañ Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa O³awa Ole¶nica Paczków Polkowice
¦roda ¦l. Strzelin ¦widnica Trzebnica Wa³brzych WielkaWyspa Wo³ów Wroc³aw Powiat Wroc³awski Z±bkowice ¦l. Zgorzelec Ziêbice Z³otoryja Nieruchomo¶ci Og³oszenia Dobre Miejsca Dolny ¦l±sk

Sukces w Bystrzycy K³odzkiej

Znakomicie w Mistrzostwach Dolnego ¦l±ska w Taekwon-do juniorów i juniorów m³odszych spisa³y siê kluby z naszego regionu.

kliknij na zdjêcie, aby powiêkszyæ.Sukces w Bystrzycy K³odzkiej
kliknij na zdjêcie, aby powiêkszyæ.

W zawodach rozegranych w Bystrzycy K³odzkiej, które stanowi³y pierwsz± kwalifikacjê do XXIV Mistrzostw Polski Juniorów oraz XXII Mistrzostw Polski Juniorów M³odszych wystartowa³a ponad setka zawodników ze wszystkich o¶rodków Taekwon-do Dolnego ¦l±ska.

Legnicki Klub Taekwon-do w mistrzostwach wywalczy³ ³±cznie 24 medale: 16 w kategorii juniora m³odszego i 8 w kategorii juniora. LKT Legnica okaza³ siê najlepszym klubem, a Kacper Sikorski najlepszym zawodnikiem w kategorii juniora m³odszego. W kategorii juniora LKT Legnica uplasowa³ siê na drugim miejscu ustêpuj±c tylko WSKT Wroc³aw.

Z³ote medale dla LKT Legnica wywalczyli:

Kacper Sikorski – w walkach do 70 kg oraz w konkurencji uk³adów formalnych juniorów m³odszych,

Maciek Blicharski – w walkach pow. 75 kg,

Pawe³ Wo¼niak – w walkach do 58 kg,

Dominika Mas³owska – w konkurencji uk³adów formalnych juniorek,

Maciek Mas³owski – w walkach do 50 kg juniorów,

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej LKS Trójka Legnica w mistrzostwach wywalczy³ 9 medali: 7 w kategorii juniora m³odszego i 2 w kategorii juniora. W kategorii juniora m³odszego SKF LKS Trójka uplasowa³ siê na bardzo wysokim trzecim miejscu ustêpuj±c tylko LKT Legnica i WSKT Wroc³aw.

Z³ote medale dla SKF LKS Trójka wywalczyli:

Dariusz £acina – w walkach do 52 kg,

Adrian Bañbor – w konkurencji technik specjalnych,

Wiktoria Mi±dzel – w konkurencji technik specjalnych,

Prochowicki Klub Sportowy Taekwon-do Champion w mistrzostwach wywalczy³ 6 br±zowych medali: 2 w kategorii juniora m³odszego i 4 w kategorii juniora.

Sportowa Akademia Taekwon-do (sekcja Z³otoryja i Jawor) w mistrzostwach wywalczy³a 3 medale w kategorii juniora m³odszego.

Ju¿ za dwa tygodnie zawodników z naszego regionu czeka druga eliminacja do mistrzostw Polski juniorów oraz juniorów m³odszych. W sobotê 28 marca w Z³otoryi rozegrane zostan± Miêdzywojewódzkie Mistrzostwa Makroregionu juniorów, juniorów m³odszych i m³odzików.