Grupa Oto:     Boles豉wiec Brzeg Dzierzoni闚 G這g闚 G鏎a 奸. Jawor Jelenia G鏎a Kamienna G鏎a K這dzko Legnica Luba Lubin Lw闚ek Milicz Nowogrodziec Nysa O豉wa Ole郾ica Paczk闚 Polkowice
字oda 奸. Strzelin 安idnica Trzebnica Wa豚rzych WielkaWyspa Wo堯w Wroc豉w Powiat Wroc豉wski Z帳kowice 奸. Zgorzelec Zi瑿ice Z這toryja Nieruchomo軼i Og這szenia Dobre Miejsca Dolny 奸御k

Sukces w Bystrzycy K這dzkiej

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Znakomicie w Mistrzostwach Dolnego 奸御ka w Taekwon-do junior闚 i junior闚 m這dszych spisa造 si kluby z naszego regionu.

kliknij na zdj璚ie, aby powi瘯szy.Sukces w Bystrzycy K這dzkiej
kliknij na zdj璚ie, aby powi瘯szy.

W zawodach rozegranych w Bystrzycy K這dzkiej, kt鏎e stanowi造 pierwsz kwalifikacj do XXIV Mistrzostw Polski Junior闚 oraz XXII Mistrzostw Polski Junior闚 M這dszych wystartowa豉 ponad setka zawodnik闚 ze wszystkich o鈔odk闚 Taekwon-do Dolnego 奸御ka.

Legnicki Klub Taekwon-do w mistrzostwach wywalczy 陰cznie 24 medale: 16 w kategorii juniora m這dszego i 8 w kategorii juniora. LKT Legnica okaza si najlepszym klubem, a Kacper Sikorski najlepszym zawodnikiem w kategorii juniora m這dszego. W kategorii juniora LKT Legnica uplasowa si na drugim miejscu ust瘼uj帷 tylko WSKT Wroc豉w.

Z這te medale dla LKT Legnica wywalczyli:

Kacper Sikorski – w walkach do 70 kg oraz w konkurencji uk豉d闚 formalnych junior闚 m這dszych,

Maciek Blicharski – w walkach pow. 75 kg,

Pawe Wo幡iak – w walkach do 58 kg,

Dominika Mas這wska – w konkurencji uk豉d闚 formalnych juniorek,

Maciek Mas這wski – w walkach do 50 kg junior闚,

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej LKS Tr鎩ka Legnica w mistrzostwach wywalczy 9 medali: 7 w kategorii juniora m這dszego i 2 w kategorii juniora. W kategorii juniora m這dszego SKF LKS Tr鎩ka uplasowa si na bardzo wysokim trzecim miejscu ust瘼uj帷 tylko LKT Legnica i WSKT Wroc豉w.

Z這te medale dla SKF LKS Tr鎩ka wywalczyli:

Dariusz ζcina – w walkach do 52 kg,

Adrian Ba鎟or – w konkurencji technik specjalnych,

Wiktoria Mi康zel – w konkurencji technik specjalnych,

Prochowicki Klub Sportowy Taekwon-do Champion w mistrzostwach wywalczy 6 br您owych medali: 2 w kategorii juniora m這dszego i 4 w kategorii juniora.

Sportowa Akademia Taekwon-do (sekcja Z這toryja i Jawor) w mistrzostwach wywalczy豉 3 medale w kategorii juniora m這dszego.

Ju za dwa tygodnie zawodnik闚 z naszego regionu czeka druga eliminacja do mistrzostw Polski junior闚 oraz junior闚 m這dszych. W sobot 28 marca w Z這toryi rozegrane zostan Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa Makroregionu junior闚, junior闚 m這dszych i m這dzik闚.