Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk


25 lat Straży Miejskiej w Legnicy

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Dziś (9 września) w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażnika Miejskiego. Wydarzenie zbiegło się z 25-leciem istnienia Straży Miejskiej w Legnicy.
25 lat Straży Miejskiej w Legnicy

25 lat Straży Miejskiej w Legnicy
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Była więc podwójna okazja do wyróżnienia funkcjonariuszy, którzy w tej formacji pracują od jej powołania, podziękowań, gratulacji oraz do wręczenia awansów zawodowych.

- Straż Miejska miała w naszym mieście swoje wzloty i upadki. Niemniej jest to bardzo ważna i potrzebna służba mundurowa. To m.in. dzięki funkcjonariuszom Straży Miejskiej mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie - powiedział obecny na uroczystości prezydent Tadeusz Krzakowski. Życzył również strażnikom uznania w oczach współmieszkańców, zdrowia i wielu sukcesów zawodowych.


um



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 15 czerwca 2026
Imieniny
Jolanty, Lotara, Wita

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl