Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 80 informacji. Wszystkie poniżej.

Wyrok za znęcanie się nad pracownicami  »
Tekst opublikowany 2007-01-31, opracowanie red.
Rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata - to kara dla mężczyzny, który znęcał się nad swoimi podwładnymi. Tak zdecydował dziś Sąd Okręgowy w Legnicy rozpatrując apelację oskarżonego.

W obronie zwolnionych  »
Tekst opublikowany 2007-01-31, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Prawie tysiąc członków związkowej „Solidarności” zorganizowało w ubiegły piątek pikietę pod poznańską siedzibą „Selgrosu”. Wśród manifestantów była 50-osobowa grupa związkowców z naszego regionu.

Wiosenna aura zebrała swoje żniwo »
Tekst opublikowany 2007-01-31, opracowanie red.
Nawet lekarze są skłonni przyznać, że niskie temperatury mogą wymrozić wiele zarazków. Do tej pory jeden z lekarzy rodzinnych w Legnicy przyjmował dwa razy więcej pacjentów niż zwykle.

Fiasko negocjacji z komornikiem »
Tekst opublikowany 2007-01-31, opracowanie red.
– Legnicki szpital musi przetrwać – deklaruje wicemarszałek województwa Marek Moszczyński określił sytuację szpitali jako kryzysową.

Skruszyć bariery  »
Tekst opublikowany 2007-01-30, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Rusza druga edycja prestiżowego konkursu "Lodołamacze 2007", organizowanego przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.

Zabrakło ciepła »
Tekst opublikowany 2007-01-30, opracowanie red.
– Dlaczego musimy marznąć z powodu niezawinionej przez nas awarii – pytają Henryka i Bogdan Jońcowie. Awaria komina w kamienicy sprawiła, że czteroosobowa legnicka rodzina marznie w mieszkaniu.

K3 Blues Band wystąpi w Caffe Modjeska »
Tekst opublikowany 2007-01-30, opracowanie red.
Funkcjonujący przy Stowarzyszeniu Przyjaciół teatru Modrzejewskiej w Legnicy Jazz Club Blue Monk nie zwalnia tempa! Z początkiem lutego zaprasza na kolejny koncert w Caffe Modjeska.

Opłata skarbowa bez prowizji »
Tekst opublikowany 2007-01-30, opracowanie red.
Niespełna godzinę trwała wczorajsza sesja rady miejskiej w Legnicy. Nawet ci, którzy od lat są radnymi nie pamiętają tak błyskawicznego tempa pracy.

Szpital w Legnicy - na razie bez obaw »
Tekst opublikowany 2007-01-30, opracowanie red.
Pracownicy legnickiego szpitala nie muszą obawiać się o pensje - zapewnił Radio Plus z-ca dyrektora Wojciech Kowalik. Wprawdzie negocjacje z komornikiem jeszcze trwają, ale jeśli zakończą się fiaskiem, pomoc obiecał urząd marszałkowski.

Dachy bezpieczne »
Tekst opublikowany 2007-01-29, opracowanie Radio Wrocław
Mieszkańcy Legnicy nie muszą obawiać zagrożenia, jakie było przyczyną tragedii w Katowicach - zapewnia prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.

Nasza zima zła  »
Tekst opublikowany 2007-01-29, opracowanie Tomasz Jóźwiak
No i stało się. Długo oczekiwana zima wreszcie nadeszła. Ale powody do radości mają tylko najmłodsi, którzy od poniedziałku mają zimowe ferie.

Radni planują uruchomić legnickie lotnisko »
Tekst opublikowany 2007-01-29, opracowanie red.
Nie pozwolimy go zaorać – zapowiadają samorządowcy. I stawiają sobie za cel, aby w czasie tej kadencji utworzyć na prorosyjskim lotnisku centrum przeładunkowe.

Nowa linia autobusowa MPK »
Tekst opublikowany 2007-01-29, opracowanie red.
Stosując się do potrzeb i postulatów legniczan oraz pracodawców z północnego rejonu Legnicy nod 1 lutego MPK uruchomi nową linię autobusów nr 17.

Legnica Mecenasem Polskiej Ekologii »
Tekst opublikowany 2007-01-29, opracowanie red.
W warszawskim Hotelu Sofitel Victoria odbyła się 26 stycznia Gala VIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku". Jury przyznało Legnicy Tytuł "Mecenasa Polskiej Ekologi".

Młodzi kreatywi w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-01-29, opracowanie GZ-RUDY
Po francuskim Strasbourgu i tureckim Istambule uczestnicy projektu Grundtvig 2 realizowanego w ramach finansowanego przez Unię Europejską programu Sokrates spotkają się wkrótce w Legnicy.

Policjanci pomogli dzieciom wracającym z wycieczki »
Tekst opublikowany 2007-01-26, opracowanie red.
Od świtu 24 stycznia na legnickich drogach panowała fatalna sytuacja spowodowana ciągle padającym śniegiem. Na odcinku autostrady A-4 utworzył się gigantyczny korek.

Dołącz do grona scrabblistów  »
Tekst opublikowany 2007-01-26, opracowanie (tom)
W ostatnim czasie gra w scrabble staje się coraz popularnym i modnym sposobem spędzenia wolnego czasu. To także idealna metoda na oderwanie się choćby na chwilę od trudów dnia codziennego, stresu i nerwów.

Odroczona egzekucja »
Tekst opublikowany 2007-01-26, opracowanie red.
Tylko przypadek uratował legnicki szpital przed utratą czterech milionów złotych, które chce przejąć komornik.

Wygrana na śniegu »
Tekst opublikowany 2007-01-26, opracowanie red.
Miedź Legnica wygrała 2-0 w meczu sparingowym przeciw Chrobremu Głogów. Mecz rozgrywany był na stadionie rywali. Gole dla legniczan strzelili Jan Strelec (15) i Przemysław Kloc (53).

Teatr szuka ośmiu pracowników »
Tekst opublikowany 2007-01-26, opracowanie red.
Legnicki teatr zamierza uzupełnić braki kadrowe, a także pozyskać do pracy przy przygotowaniu i obsłudze spektakli młodych, dynamicznych i kreatywnych.

Legnica zasypana »
Tekst opublikowany 2007-01-25, opracowanie red.
Wystarczyły dwie noce intensywnych opadów śniegu, aby komunikacja w naszym mieście stała się prawdziwym wyzwaniem. Zasypane drogi, spóźnione autobusy, wypadki i wielkie korki - tak wita nas kolejny dzień tegorocznej zimy.

Ołtarze w galerii  »
Tekst opublikowany 2007-01-25, opracowanie (tom)
Tylko do 28 stycznia w legnickiej Galerii Sztuki można zwiedzać oryginalną wystawę Jacka Rybczyńskiego pt. „Ołtarze graficzne”. Ekspozycja zawiera kilkadziesiąt prac, zwanych obiektami graficznymi w technikach mieszanych z lat 1965 - 2006.

Powstaje legnickie lobby parlamentarne »
Tekst opublikowany 2007-01-25, opracowanie red.
W poniedziałek 22 stycznia Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski kontynuował zapoczątkowane przed dwoma tygodniami tworzenie wspólnego z parlamentarzystami okręgu legnicko-jeleniogórskiego lobby.

Zbliżają się ferie »
Tekst opublikowany 2007-01-25, opracowanie red.
Kosztem ponad 80 tysięcy złotych, które Prezydent Tadeusz Krzakowski zarezerwował w budżecie gminy, przygotowane zostały różnorodne formy spędzenia przez legnickich uczniów ferii zimowych, rozpoczynających się 27 stycznia.

Drzewo do wzięcia »
Tekst opublikowany 2007-01-24, opracowanie Radio Wrocław
Od wczoraj mieszkańcy Legnicy mogą za darmo zbierać drewno w tamtejszym Parku Miejskim. Władze miasta chcę w ten sposób wspomóc najuboższych i przyspieszyć usuwanie skutków ostatniej wichury.

Śpiewali, aż miło  »
Tekst opublikowany 2007-01-24, opracowanie Tomasz Jóźwiak
43 solistów i 19 zespołów wzięło udział w VI Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Atrium 2007. Imprezę, w której uczestniczyło w sumie około 300 młodych wokalistów, zorganizował Spółdzielczy Dom Kultury w Legnicy.

Przyszła zima »
Tekst opublikowany 2007-01-24, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Pierwszy śnieg - pierwsze narzekania kierowców, którzy jak co roku drogowcom zarzucają, że zaspali. Tymczasem dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Legnicy Andrzej Szymkowiak zdecydowanie twierdzi, że sytuacja jest pod kontrolą.

P(olska) K(ontrola) P(aństwowa)  »
Tekst opublikowany 2007-01-24, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Bezdomni wałęsający się na dworcach, niszczenie sygnalizacji, kradzieże kolejowych podkładów, a nawet rzucanie kamieniami w pociągi - to patologiczne przypadki, z którymi na co dzień musi borykać się dolnośląska kolej.

Zapnij pasy! »
Tekst opublikowany 2007-01-23, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Ponad pięćset prac nadesłano na tegoroczną, dziewiątą edycję konkursu etnograficznego "Tradycją dyktowane" organizowanego przez Polkowickie Centrum Animacji. Najlepsi odebrali nagrody podczas uroczystej gali w kinie, 19 stycznia.

Pomogli Danielkowi  »
Tekst opublikowany 2007-01-23, opracowanie (tom)
Ogromnym sukcesem organizacyjnym i sportowym zakończył się mecz charytatywny między piłkarzami Miedzi, a Konfeksem. Futboliści zagrali specjalnie dla ciężko chorego Daniela Frejkura.

Metropolitalna centralna komisja lustracyjna. »
Tekst opublikowany 2007-01-23, opracowanie red.
W diecezji legnickiej nie będzie prowadzona lustracja duchownych – mówi ksiądz Józef Nowosielski, rzecznik kurii legnickiej.

Wirujący żywioł  »
Tekst opublikowany 2007-01-22, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Powyrywane drzewa z korzeniami, wygięte znaki drogowe, zerwanie linie wysokiego napięcia, pozrywane dachy i elementy konstrukcji elewacji to szkody, jakie wyrządziła minionej nocy wichura w całym naszym regionie.

Stan ofiar pożaru coraz gorszy »
Tekst opublikowany 2007-01-22, opracowanie Radio Wrocław
Pogarsza się stan trzeciej ofiary pożaru, który dziś w nocy wybuchł w Miłkowicach k. Legnicy. Ze wstepnych ustaleń policji wynika, że do pożaru mogło dojść w czasie, gdy w mieszkaniu trwała suto zakrapiana impreza.

Cieżarówka bez hamulców »
Tekst opublikowany 2007-01-22, opracowanie red.
Legnickim odcinkiem autostrady A4 mknęła 40-tonowa ciężarówka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że w samochodzie praktycznie nie było hamulców.

Łączyć, a nie dzielić  »
Tekst opublikowany 2007-01-19, opracowanie (tom)
- Apeluję do prezydenta Legnicy, Tadeusza Krzakowskiego, by uniósł się ponad podziałami politycznymi i razem, wspólnymi siłami dążyć do ożywienia lokalnej gospodarki i poprawy jakości życia mieszkańców tego regionu.

Skuteczny straszak  »
Tekst opublikowany 2007-01-19, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Już ponad 60 legnickich kierowców skorzystało z dolnośląskiego programu STOP 24. Jego efekty są wymierne, bo do tej pory nie skradziono żadnego pojazdu oznaczonego odblaskową nalepką z czerwoną obwódką.

Coraz mniejsze bezrobocie w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-01-19, opracowanie red.
Od ponad czterech lat w Legnicy systematycznie spada wskaźnik bezrobocia. Ten bardzo korzystny trend umocnił się zwłaszcza w ostatnim roku.

W szpitalu powstanie oddział udarowy  »
Tekst opublikowany 2007-01-18, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Legnicki szpital wkroczył w nowy rok z wielkimi planami inwestycyjnymi. Dyrekcja placówki przymierza się bowiem do uruchomienia jedynego w naszym regionie oddziału udarowego.

Stypendia dla najlepszych »
Tekst opublikowany 2007-01-18, opracowanie Tomasz Jóźwiak
16 stycznia na swym pierwszym tegorocznym posiedzeniu zebrała się legnicka Rada Sportu. Wybrano sportowców, którzy przez pół roku otrzymywać będą specjalne stypendia.

Młodzi rozrabiają »
Tekst opublikowany 2007-01-18, opracowanie red.
Dwóch młodych mieszkańców naszego miasta zatrzymała we wtorek legnicka policja. Kradzież i rozbój - to dorobek zatrzymanych nastolatków.

Bez Gwarnej? »
Tekst opublikowany 2007-01-18, opracowanie red.
– Parking miał być pod ziemią, a to groziło, że nasz dom popęka – mówi Irena Czarkowska z ulicy Złotoryjskiej. – Teraz wybudują go na piętrach i spaliny będą nas truły.

Nagrodzony dzielnicowy  »
Tekst opublikowany 2007-01-17, opracowanie (tom)
Młodszy aspirant Waldemar Wilk, dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy jako jeden z siedmiu policjantów Dolnego Śląska został wyróżniony nagrodą ministra spraw wewnętrznych i administracji.

Środa z bajką »
Tekst opublikowany 2007-01-17, opracowanie red.
Działający przy legnickim Teatrze Modrzejewskiej Klub Gońca Teatralnego oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych zapraszają dzieci i rodziców na kolejną edycję "Środy z bajką".

Jak do tego doszło? »
Tekst opublikowany 2007-01-17, opracowanie red.
Legnicka policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło przy ul. Matejki w Legnicy. Z okna trzeciego piętra wypadł młody mężczyzna.

Co można dostać w Centrum Informacji? »
Tekst opublikowany 2007-01-17, opracowanie red.
Kilka interesujących publikacji na temat naszego miasta i regionu można nabyć w Centrum Informacji przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Legnicy.

Orkiestra dla szpitala  »
Tekst opublikowany 2007-01-16, opracowanie (tom)
Za pieniądze pozyskiwane co roku dzięki akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, fundacja kupuje specjalistyczny sprzęt medyczny.

Nie zwlekaj, zrób zdjęcie  »
Tekst opublikowany 2007-01-16, opracowanie (tom)
Jeszcze tylko do piątku, 19 stycznia, można przesyłać prace na konkurs koncernu energetycznego EnergiiPro na najpiękniej oświetlone balkony i posesje.

Panika w naszej galerii »
Tekst opublikowany 2007-01-16, opracowanie http://www.legnica.wfp.pl/galeria.php?id=102
Nasi czytelnicy przysyłają nam zdjęcia swoich pociech i zwierzaków. Prezentujemy Panikę - pieska, który w młodości bał się wszystkiego. Zapraszamy do nadsyłania różnego rodzaju ciekawych zdjęć - będziemy je publikować.

Domy bez klamek w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-01-16, opracowanie red.
Domy bez klamek kojarzą się jednoznacznie - z zakładem dla umysłowo chorych. Mieszkańcy legnickiego osiedla Kopernik z ironicznym uśmiechem żartują, że rzeczywiście przyszło im żyć w "wariatkowie".

Kryminalni z krwi i kości »
Tekst opublikowany 2007-01-15, opracowanie Tomasz Jóźwiak
"W Legnicy zaczęły pojawiać się osoby z zewnątrz, które nie były nam znane, lecz były już notowane przez policję" - rozmowa z podinsp. Sławomirem Bąkiem, I zastępcą komendanta miejskiego policji w Legnicy.

Będzie zimniej »
Tekst opublikowany 2007-01-15, opracowanie red.
Środek stycznia i iście wiosenne temperatury. Aż trudno uwierzyć, że nagle zaatakuje zima. A tak właśnie ma się stać i to już za tydzień.

Było wietrznie, ale za to kosmicznie!  »
Tekst opublikowany 2007-01-15, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Jubileuszowy XV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii. W całym kraju rozbrzmiewały echa orkiestry pod batutą niezmordowanego Jurka Owsiaka.

Wyciek rtęci w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-01-12, opracowanie red.
Ponad kilogram rozlanej rtęci zabezpieczyli legniccy strażacy. Metal wyciekł ze starego urządzenia do pomiarów na terenie Zakładów Legmet.

Armia poległa  »
Tekst opublikowany 2007-01-12, opracowanie red.
8 czerwca br. z wojskowego masztu 11. Batalionu do Walki Elektronicznej w Legnicy zostanie zdjęta biało - czerwona flaga. Będzie to wymowny symbol pożegnania się żołnierzy z mieszkańcami.

Będą lobbować na rzecz regionu »
Tekst opublikowany 2007-01-12, opracowanie red.
W miniony poniedziałek prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski zapoczątkował tworzenie wspólnego z parlamentarzystami okręgu legnicko - jeleniogórskiego lobby na rzecz wzrostu znaczenia miasta w regionie i kraju.

Oj, będzie się działo  »
Tekst opublikowany 2007-01-12, opracowanie (tom)
Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia w całym kraju zabrzmią dźwięki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod batutą Jerzego Owsiaka.

Legnickie pogotowie szukało pomocy dla pacjentki »
Tekst opublikowany 2007-01-11, opracowanie Radio Wrocław
Ponad dwie i pół godziny ekipa legnickiego pogotowia ratunkowego szukała w nocy laryngologa, który potrafiłby zatamować pacjentce krwotok.

Legnica stara się o unijne dotacje »
Tekst opublikowany 2007-01-11, opracowanie Radio Wrocław
300 milionów euro - tyle Legnica zamierza zdobyć z Unii Europejskiej na inwestycje w ciagu najbliższych sześciu lat.

Marszałek pomoże Modrzejewskiej  »
Tekst opublikowany 2007-01-11, opracowanie red.
Czy najbardziej uznana w naszym regionie placówka kulturalna będzie wreszcie zauważona przez władze sejmiku dolnośląskiego? Czy do legnickiego teatru z Urzędu Marszałkowskiego popłynie strumień pieniędzy?

Niosą śmierć sobie i innym  »
Tekst opublikowany 2007-01-10, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Tylko w drugiej połowie grudnia na drogach byłego województwa legnickiego zatrzymano blisko stu pijanych kierowców i rowerzystów. Rekordziści mieli ponad 4 promile alkoholu we krwi.

Obrotna sekretarka  »
Tekst opublikowany 2007-01-10, opracowanie (tom)
Mówią, że sekretarki są uchem i okiem szefa, że audiencja u dyrektora czy prezesa zależy tylko i wyłącznie od jej dobrego humoru.

Tysiące żarówek  »
Tekst opublikowany 2007-01-10, opracowanie red.
Trwa konkurs koncernu energetycznego EnergiiPro na najpiękniej oświetlone balkony i posesje. Gra jest warta świeczki, bo na laureatów w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Weseli bracia  »
Tekst opublikowany 2007-01-09, opracowanie red.
Nie ma dnia, by na naszych drogach policjanci nie zatrzymali pijanych kierowców. Wśród kilkudziesięciu takich przypadków, zawsze znajdzie się jeden, który może zwalić z nóg, nawet poważnych stróżów prawa.

Pozyskują inwestorów  »
Tekst opublikowany 2007-01-09, opracowanie tom
Krzysztof Pawłowski, były wiceprezes warszawskiej Polfy jest nowym szefem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Poprzedni prezes Ryszard Gibuła pożegnał się ze stanowiskiem w atmosferze skandalu.

Młodzi legniczanie w sieci Łowców Talentów »
Tekst opublikowany 2007-01-09, opracowanie red.
Niedawno ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Deutschfreund 2006", zorganizowanego przez Łowców Talentów, a przeprowadzonego we Wrocławiu.

Nabór do policji w Legnicy i Jaworze »
Tekst opublikowany 2007-01-09, opracowanie red.
Do 12 lutego swoje podania składać mogą wszyscy ci, którzy chcieliby podjąć pracę w legnickiej bądź jaworskiej policji.

Uciekł i wpadł »
Tekst opublikowany 2007-01-08, opracowanie red.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy odnaleźli samochód, którym kierowca potrącił kobietę na przejściu dla pieszych i odjechał z miejsca zdarzenia.

Chciał skraść odszkodowanie »
Tekst opublikowany 2007-01-08, opracowanie red.
Jeden z mieszkańców Legnicy zgłosił kradzież dostawczego Lublina, którego wartość właściciel ocenił na 20 tys. zł. Jak się jednak okazało - do żadnej kradzieży nie doszło.

Strajku nie będzie  »
Tekst opublikowany 2007-01-08, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Po wielu miesiącach, wreszcie zakończył się spór pracowników z kierownictwem Powiatowej i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej.

Człowiek-pająk zatrzymany w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-01-08, opracowanie red.
Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który chciał uciec schodząc z ósmego piętra po balkonach wieżowca. Był on poszukiwany listem gończym w związku z włamaniem do mieszkania... przez balkon.

Krewkie damy  »
Tekst opublikowany 2007-01-05, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Nie tak dawno na naszych łamach informowaliśmy o tym, jak dwie nastolatki pobiły swoją rówieśniczkę. Nie minęło kilka tygodni, a legnicka policja znów musiała interweniować w podobnej sprawie.

Urzędnicy z legnicy za wyroki pożegnają się z pracą »
Tekst opublikowany 2007-01-05, opracowanie Radio Wrocław
Dwóch urzędników pożegna się z pracą w legnickim ratuszu. Byli w przeszłości karani prawomocnymi wyrokami - taka informacja nadeszła do legnickiego urzędu miasta z Krajowego Rejestru Skazanych.

Najsłynniejszy w Polsce piekarz nadal bezrobotny »
Tekst opublikowany 2007-01-05, opracowanie red.
Waldemar Gronowski z Legnicy zaczął na dobre szukać pracy. Urząd Kontroli Skarbowej dał sobie kolejne trzy miesiące czasu na odpowiedź na jego odwołanie.

Śmiertelny wypadek w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-01-04, opracowanie red.
Kierowca opla omegi zmarł w szpitalu. – Gdy go wyciągaliśmy z rozbitego auta, reagował jeszcze na ból – mówi Piotr Kozłowski z Państwowej Straży Pożarnej

Mecz charytatywny dla Danielka »
Tekst opublikowany 2007-01-04, opracowanie red.
W niedzielę 7 stycznia o godzinie 18.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lotniczej odbędzie się mecz charytatywny dla chorego na fenyloketonurię Danielka. W spotkaniu zagrają zawodnicy Miedzi i Konfeksu Legnica.

Co z aresztem? »
Tekst opublikowany 2007-01-03, opracowanie Radio Puls
Czy budowa aresztu śledczego w Legnicy stanie pod znakiem zapytania? Na początek tego roku zaplanowano ogłoszenie przetargu, dzięki któremu miałby być wyłoniony wykonawca tej inwestycji.

Trójki z kutią na Trzech Króli »
Tekst opublikowany 2007-01-03, opracowanie red.
Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę 6 stycznia do hali przy ul. Lotniczej na turniej trójek koszykarskich z kutią.

Poseł alarmuje »
Tekst opublikowany 2007-01-03, opracowanie red.
W legnickim szpitalu zagrożone jest życie pacjentów, bo nie ma kto odczytywać wyników badań radiologicznych.

Kolędowanie przy szopce  »
Tekst opublikowany 2007-01-02, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Nie lada niespodziankę swoim mieszkańcom zgotowały władze Prochowic, w powiecie legnickim. Przed budynkiem Urzędu Miasta postawiono bowiem szopkę bożonarodzeniową z postaciami Najświętszej Rodziny.

Sylwester w normie »
Tekst opublikowany 2007-01-02, opracowanie red.
Aż jedenastu nietrzeźwych kierowców zatrzymała w sylwestra legnicka policja. Co najgorsze - wg funkcjonariuszy takie liczby są już smutną normą. W najgorszym stanie znajdował się kierowca mercedesa, w krwi którego zmierzono ponad 3 promile alkoholu.

Dzisiaj
Wtorek 29 listopada 2022
Imieniny
Błażeja, Margerity, Saturnina

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl