Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 77 informacji. Wszystkie poniżej.

Pan buntownik  »
Tekst opublikowany 2007-04-30, opracowanie red.
Blisko dwieście osób wysłuchało rewelacyjnego Maćka Maleńczuka. Koncert odbył się w sali legnickiego hotelu Qubus, a artysta przyjechał na zaproszenie Zbigniewa Drozda.

"Made in Poland" zwycięzcą Festiwalu Prix Visionica »
Tekst opublikowany 2007-04-30, opracowanie red.
Wielką Nagrodę konkursu Prix Visionica 2007 we Wrocławiu jurorzy przyznali telewizyjnej realizacji spektaklu "Made in Poland" Przemysława Wojcieszka, wspólnej produkcji Teatru Modrzejewskiej w Legnicy i TVP Kultura.

Porażka z Ruchem »
Tekst opublikowany 2007-04-30, opracowanie red.
Miedź Legnica przegrała na własnym stadionie z Ruchem Chorzów 1-3 (1-0). Jedyną bramkę dla legniczan strzelił Kreta, dla rywali gole zdobywali Ćwielong, Grzyb i Jezierski.

Julcia zmienia napęd »
Tekst opublikowany 2007-04-30, opracowanie red.
Julcia skończyła 13 miesięcy. Przeszła z napędu 4x4 na napęd na "jedną oś" :) Swoją pociechą za pośrednictwem naszego serwisu chwali się Paweł Pogorzelski - dziękujemy!

Pokazowe akcje »
Tekst opublikowany 2007-04-27, opracowanie (tom)
W kilku punktach w mieście zorganizowano I mistrzostwa ratownictwa medycznego regionu legnickiego. W zawodach startowało dziewięć załóg ratowniczych z Legnicy, Chojnowa, Złotoryi, Polkowic, Lubina i z Głogowa.

Dziady w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-04-27, opracowanie red.
Mickiewiczowskie "Dziady" wystawi w byłym pawilonie handlowym w centrum blokowiska Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy.

Legnicki maj z gwiazdami »
Tekst opublikowany 2007-04-26, opracowanie red.
Prezentujemy program wszystkich zaplanowanych imprez majowych. Wśród gwiazd, jakie w tym czasie odwiedzą nasze miasto są zespoły Voo Voo, The Jet Set, Stachursy i Gabriel Fleszar.

Przeciwpożarowe dzieciaki »
Tekst opublikowany 2007-04-26, opracowanie red.
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej Urzędu Miasta Legnicy rozstrzygnął I etap dorocznego konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem "Kiedy dzwonię po Straż Pożarną".

W kolejce po środki unijne »
Tekst opublikowany 2007-04-26, opracowanie red.
Przyszedł czas na realizację marzeń - powiedział w Legnicy Tomasz Merta - wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Mecz z Ruchem obejrzymy z trybuny »
Tekst opublikowany 2007-04-26, opracowanie red.
Miedź Legnica dostała zgodę od policji na organizację meczu 26 kolejki II ligi z udziałem publiczności. Na obiekt podczas sobotniego meczu Miedzi z Ruchem będzie mogło wejść około 1025 legnickich kibiców i 150 fanów chorzowskiego Ruchu.

Mają wyobraźnię »
Tekst opublikowany 2007-04-26, opracowanie red.
Nasi czytelnicy zaskakują nas coraz bardziej. Jedno z najnowszych zdjęć jakie otrzymaliśmy, dokumentuje próbę wykonania profesjonalnego skoku narciarskiego w warunkach domowych.

Tak również można »
Tekst opublikowany 2007-04-25, opracowanie red.
Dzięki jednemu z naszych czytelników możemy zaprezentować zupełnie nowatorski sposób parkowania. Nie wiemy jakim cudem udało się kierowcy wykonać taką akrobację. Wiemy natomiast, że efekt jest imponujący.

Kultowo w Akademii  »
Tekst opublikowany 2007-04-25, opracowanie (tom)
Ponad półtora tysiąca fanów przybyło na dziedziniec Akademii Rycerskiej, by na żywo posłuchać "niezmordowanego" Kazika Staszewskiego i jego Kultu. Jak zwykle frontman legendarnego zespołu dał z siebie wszystko.

Ku pokrzepieniu serc  »
Tekst opublikowany 2007-04-25, opracowanie (tom)
7 maja Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kościelcu, w gminie Krotoszycach, organizuje lekcję historyczno - patriotyczną w całości poświęconą patronowi.

Król opuszcza miasto »
Tekst opublikowany 2007-04-25, opracowanie red.
Komendant miejski policji w Legnicy inspektor Jan Król odejdzie ze stanowiska. Co prawda zapowiadał to już wcześniej, ale niespodziewane odwołanie Andrzeja Matejuka, komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu przyspieszyła decyzję.

Policjanci zatrzymali złodziei bramek do piłki nożnej. »
Tekst opublikowany 2007-04-25, opracowanie red.
Legniccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzech nieletnich, podejrzanych o kradzież dwóch bramek z boiska piłkarskiego.

Ucieczkę zakończyli w polu »
Tekst opublikowany 2007-04-25, opracowanie red.
Policjanci po pościgu zatrzymali uciekającego autostradą nietrzeźwego kierowcę. Ponadto w trakcie pościgu kierujący spowodował wypadek drogowy i próbował zbiec z miejsca zdarzenia.

Rodzinnie, bez kompleksów »
Tekst opublikowany 2007-04-24, opracowanie (tom)
Legnicka firma Kampol świętowała 15-lecie swego istnienia. To jedna ze znanych w mieście firm piekarniczo - cukierniczych i jedna z najbardziej przyjaznych osobom niepełnosprawnym.

Jak działa wodna elektrownia? »
Tekst opublikowany 2007-04-24, opracowanie
W miniony czwartek, 19 kwietnia, legniccy uczniowie poznali kolejne miejsce, gdzie funkcjonuje instalacja do wytwarzania energii odnawialnej.

Sezon turystyczny czas zacząć »
Tekst opublikowany 2007-04-24, opracowanie red.
22 kwietnia w Legnicy i Legnickim Polu blisko stu przewodników PTTK, reprezentujących 25 kół tej organizacji z Dolnego Śląska i Opolszczyzny, zainaugurowało nowy sezon turystyczny i przewodnicki.

Zawody pogotowia ratunkowego »
Tekst opublikowany 2007-04-24, opracowanie red.
Legnickie pogotowie ratunkowe po raz pierwszy organizuje zawody w ratownictwie medycznym. Dla pracowników będzie to praktyczny sprawdzian umiejętności.

Z Ruchem przy udziale publiczności? »
Tekst opublikowany 2007-04-24, opracowanie red.
Wszystko wskazuje, że sobotni pojedynek Miedzi Legnica z Ruchem Chorzów odbędzie się z udziałem publiczności.

DRAGONowe projekty  »
Tekst opublikowany 2007-04-23, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Szkoła Podstawowa w Dąbiu, w powiecie legnickim, w gm. Prochowice zdobyła trzecie miejsce w konkursie na programy rozwojowe szkół województwa dolnośląskiego.

Legnicki Włoch o pizzy, mafii i Euro 2012  »
Tekst opublikowany 2007-04-23, opracowanie red.
Gdy postanowił na stałe osiedlić się w Legnicy, zresztą za namową żony, wszystko dla niego było inne. Trochę obawiał się nowej przyszłości.

Krzyże pokutne i figury »
Tekst opublikowany 2007-04-23, opracowanie red.
Krzyże pokutne i figury przydrożne w Śląskim krajobrazie. To właśnie ogłoszony otwarty konkurs fotograficzny wyłącznie dla amatorów.

Kolejna przegrana Miedzi »
Tekst opublikowany 2007-04-23, opracowanie red.
Miedź Legnica nadal bez zwycięstwa na wiosnę. Podopieczni Petra Němeca tym razem ulegli 0-1 Kmicie Zabierzów. Pod Wawelem jedyną bramkę zdobył Mirosław Pokrywka (37).

Mistrzowie recytacji i nie tylko  »
Tekst opublikowany 2007-04-20, opracowanie (tom)
W legnickim Teatrze Modrzejewskiej rozstrzygnięto rejonowe eliminacje 52. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To najstarsza i najważniejsza impreza recytatorska w Polsce.

Urlopowa aura »
Tekst opublikowany 2007-04-20, opracowanie red.
Takiego lata w środku wiosny nie pamiętają najstarsi górale. Od kilkunastu dni w dużej części kraju temperatura powietrza utrzymuje się - jak na tę porę - na wysokim poziomie. Apogeum mieliśmy w ostatni weekend.

Zmiany w rozkładzie jazdy MPK »
Tekst opublikowany 2007-04-20, opracowanie red.
Jak informuje Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Legnicy Franciszek Łoś, od 30 kwietnia br. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów linii "5" oraz "5Bis".

Galeria Talentów w Galerii Piastów »
Tekst opublikowany 2007-04-20, opracowanie red.
Znany i lubiany przez publiczność Zespół taneczny "Złote Dzieci" oraz uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy wystąpią w Galerii Piastów już dziś o godzinie 16.30.

Zabili za 600 zł  »
Tekst opublikowany 2007-04-19, opracowanie (tom)
Policja ujęła dwóch mężczyzn oskarżonych o zamordowanie na początku stycznia br. 80-letniej staruszki. 33-letniemu Zbigniewowi J. grozi dożywocie, a 22-letniemu Łukaszowi C. - kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Euro 2012 szansą także dla Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-04-19, opracowanie red.
- Decyzja, jaką wczoraj w Cardiff podjął Komitet Wykonawczy UEFA stanowi wielką szansę także dla naszego miasta – powiedział Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski.

Nobilitacja czy przykry obowiązek?  »
Tekst opublikowany 2007-04-19, opracowanie (tom)
I stało się. Od nowego roku szkolnego uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych będą nosili obowiązkowe mundurki szkolne. W liceach dyrektor będzie mógł wprowadzić mundurki po konsultacjach z rodzicami.

Ale bitwa panie była »
Tekst opublikowany 2007-04-18, opracowanie (tom)
Wiosna 1945r., okolice Belgii, uśpiona wioska. Uciekający z frontu Niemcy chronią się w ruinach folwarku, który za wszelką cenę chcą utrzymać. Od strony lasu wyłaniają się wojska połączonych sił alianckich.

Lokalni Lodołamacze  »
Tekst opublikowany 2007-04-18, opracowanie (tom)
Okręgowy i Miejski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy zdobył trzecią nagrodę w kategorii "pracodawca - nie przedsiębiorca" w prestiżowym konkursie "Lodołamacze 2007".

Prezydenckie debaty »
Tekst opublikowany 2007-04-18, opracowanie red.
Prezydent Legnicy kontynuuje zapoczątkowany przed kilku laty cykl spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami poszczególnych dzielnic, osiedli i rejonów miasta. Na 2007 rok zaplanowanych jest siedem takich spotkań.

Bomby na lotnisku »
Tekst opublikowany 2007-04-18, opracowanie red.
Pięć pocisków z czasów II wojny światowej odkrył operator koparki podczas prac budowlanych na legnickim lotnisku. Niewypały zabezpieczyła wojskowa jednostka saperów z Głogowa.

Nie przegap! »
Tekst opublikowany 2007-04-17, opracowanie red.
W całym kraju obowiązują już nowe pytania dla wszystkich, którzy będą zdawać egzaminy na prawo jazdy. W testach zmieniło się wiele. Podpowiadamy więc przyszłym kierowcom, czego mogą się spodziewać.

Eurosprzęt  »
Tekst opublikowany 2007-04-17, opracowanie red.
Rezonans magnetyczny, pierwszy taki w Legnicy, tomograf komputerowy, RTG, mammograf i USG. W tak nowoczesny sprzęt diagnostyczny wyposażone jest nowo otwarte centrum medyczne działające przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym.

Wypadek na autostradzie - poważny stan rannych »
Tekst opublikowany 2007-04-16, opracowanie Radio Wrocław
W legnickim szpitalu dzisiejszą noc spędzi przynajmniej osiemnastu uczestników tego wypadku. Stan trojga z nich lekarze określają jako bardzo poważny.

Po scrabblach na karpia »
Tekst opublikowany 2007-04-16, opracowanie (tom)
W Graboszycach, w powiecie oświęcimskim odbyły się II Mistrzostwa Doliny Karpia w scrabble. W zawodach wzięło udział ponad 80 osób. Dolny Śląsk reprezentowało czworo graczy, dwóch z Legnicy i dwie zawodniczki z Wrocławia.

Legniccy uczniowie poznają odnawialną energię »
Tekst opublikowany 2007-04-16, opracowanie red.
Jak już informowaliśmy, 12 legnickich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych bierze udział w unikalnym programie edukacyjnym pn. "Energia ze źródeł odnawialnych".

Piękno absolutne  »
Tekst opublikowany 2007-04-16, opracowanie (tom)
Ponad trzysta prac z dziewiętnastu krajów Europy i świata napłynęło na XVI Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej.

Z Łomżą ponownie remis »
Tekst opublikowany 2007-04-16, opracowanie red.
Miedź Legnica zremisowała 0-0 w Łomży z miejscowym ŁKS-em w ramach 23 kolejki II ligi. Taki sam wynik pomiędzy tymi drużynami był w rundzie jesiennej.

Tragiczna noc na autostradzie A-4 »
Tekst opublikowany 2007-04-14, opracowanie tvn24
Na autostradzie A-4 w pobliżu Legnicy przewrócił się autokar. Jest 42 rannych. Według Policji przyczyną wypadku był wylew kierowcy. Autobus jechał do Niemiec, na pokładzie było 56 osób w tym 4 cudzoziemców.

Doradzą i podszkolą »
Tekst opublikowany 2007-04-13, opracowanie (tom)
W mieście powstał Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Instytucja będzie udzielać wszystkim potencjalnym projektodawcom informacji z zakresu korzystania z europejskich programów pomocowych.

Byłem głodny, a daliście mi jeść  »
Tekst opublikowany 2007-04-13, opracowanie (tom)
Już po raz trzeci władze Prochowic zorganizowały w Wielką Sobotę na rynku śniadanie wielkanocne dla wszystkich mieszkańców, zwłaszcza najuboższych.

"Nibypieniądze" w Muzeum Miedzi »
Tekst opublikowany 2007-04-13, opracowanie red.
Legnickie Muzeum Miedzi otwiera dziś (12 kwietnia br.) wystawę "Pieniądz zastępczy rejencji legnickiej w latach 1914-1924".

Wymachiwał siekierą  »
Tekst opublikowany 2007-04-11, opracowanie (tom)
Dopiero strzał ostrzegawczy z policyjnej broni uspokoił pijanego agresywnego mężczyznę, który wymachiwał na ulicy siekierą.

Jak Stop to stop »
Tekst opublikowany 2007-04-11, opracowanie (tom)
Rozpędzona scania prawie miażdży auto osobowe. Kierowca i dwoje pasażerów samochodu w ciężkim stanie trafiają do szpitala.

Wielkie lanie  »
Tekst opublikowany 2007-04-11, opracowanie red.
Tradycji stało się zadość. W drugi dzień świąt Wielkiej Nocy, od samego rana trwało wielkie oblewanie się wodą. W regionie legnickim śmigus - dyngus przebiegł nad wyraz spokojnie.

Obcykani w języku  »
Tekst opublikowany 2007-04-11, opracowanie (tom)
Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Legnicy może się pochwalić uczniowskimi perełkami językoznawstwa. Spośród 16 uczniów, którzy awansowali do drugiego etapu olimpiady lingwistyki teoretycznej, matematycznej i stosowanej, aż trzech z nich dotarło do wielkiego finału.

"Krótkie" widoczne z daleka  »
Tekst opublikowany 2007-04-11, opracowanie (tom)
Od najbliższego wtorku, 17 kwietnia, wszyscy kierowcy muszą jeździć w włączonymi światłami mijania przez cały dzień. Tego dnia bowiem wejdzie w życie podpisane przez prezydenta RP rozporządzenie nowelizujące kodeks ruchu drogowego.

Sportowe sukcesy uczniów "szesnastki" »
Tekst opublikowany 2007-04-11, opracowanie Marcin Romanowski
O tym, że reprezentacja piłkarzy ręcznych Szkoły Podstawowej nr 16 im. Kornela Makuszyńskiego w Legnicy od kilku lat odnosi spore sukcesy, wiedzą niemalże wszyscy znający tę dyscyplinę sportu.

Super spec od czytania  »
Tekst opublikowany 2007-04-10, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Jan Fornal to policjant wyjątkowy. Rzadko takich spotyka się w służbie dla społeczeństwa. Jest wychowawcą, opiekunem, pedagogiem i gliniarzem w jednej osobie.

Papieskie znaczki »
Tekst opublikowany 2007-04-10, opracowanie (tom)
Tylko trzy dni w holu Teatru Modrzejewskiej można było oglądać unikatową kolekcję znaczków pocztowych dokumentujących pontyfikat papieża Polaka. Okolicznościową wystawę zorganizowano w ramach Legnickiego Roku Jana Pawła II.

Po siedemdziesiątce za darmo »
Tekst opublikowany 2007-04-10, opracowanie red.
Legniczanie, którzy przekroczyli siedemdziesiąty rok życia będą mogli jeździć autobusami zamiejskimi MPK za darmo.

Spokojne święta »
Tekst opublikowany 2007-04-10, opracowanie red.
Święta w naszym regionie minęły spokojnie, nie licząc tragicznego wypadku drogowego w powiecie złotoryjskim, w którym zginął 31-letni mężczyzna.

Akcja "brudne ciuchy"  »
Tekst opublikowany 2007-04-06, opracowanie (tom)
W oryginalny sposób pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy postanowili uczcić Światowy Dzień Pracy Socjalnej. Dyrektorowi Andrzejowi Kijkowi zanieśli... worki z brudną odzieżą do prania.

Nowy komendant »
Tekst opublikowany 2007-04-06, opracowanie (tom)
Komisariat policji w Chojnowie ma nowego szefa. Adama Grabasa na stanowisku komendanta zastąpił Leszek Witkowski, który dotychczas był naczelnikiem sekcji ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Legniczanie mogą znaleźć pracę w LG.Philips »
Tekst opublikowany 2007-04-06, opracowanie red.
Koncern LG.Philips LCD jest czołowym producentem i dostawcą ciekłokrystalicznych paneli LCD do telewizorów, monitorów stacjonarnych i notebooków.

Śniadanie wielkanocne w Stołówce charytatywnej »
Tekst opublikowany 2007-04-06, opracowanie red.
Dla wielu będą to kolejne smutne święta. Ponad pół tysiąca biednych i bezdomnych legniczan wspólnie zasiądzie do wielkanocnego śniadania.

Ładne kwiatki »
Tekst opublikowany 2007-04-06, opracowanie red.
Takie kwiatki zakwitły w ogródku na Osiedlu Kopernika. Paula robi bukiecik dla powracającej z daleka babci Mieci. Zdjęcia wykonane 13 marca 2007 przy ulicy Galileusza w Legnicy.

Wszystkiego dobrego! »
Tekst opublikowany 2007-04-06, opracowanie red.
Wszystkim naszym czytelnikom radosnych i udanych Świąt Wielkanocnych życzy cała redakcja portalu. Już po świętach spotykamy się ponownie, aby nadal informować o tym, co najciekawsze w naszym mieście. Wszystkiego dobrego!

Kult w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-04-05, opracowanie red.
Legnickie Centrum Kultury zaprasza 21 kwietnia o godz.19, na Koncert #62. Impreza odbędzie się na dziedzińcu Akademii Rycerskiej przy ul. Chojnowskiej 2. Wystąpią Kult i Mnoda.

Wielkanoc w Lubiechowej »
Tekst opublikowany 2007-04-05, opracowanie red.
W Kole Gospodyń Wiejskich w Lubiechowej trwa gorący okres przygotowań do świętowania Wielkiej Nocy. Kobiety uwijają się jak w ukropie, by z przyrządzaniem potraw zdążyć na czas.

Być jak Paganini  »
Tekst opublikowany 2007-04-05, opracowanie red.
Anna Malesza z Poznania i legniczanka Olga Piskórz zostały laureatkami V Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego „Młody Paganini”. Zwycięzcy otrzymali pokaźne nagrody finansowe.

Przedsiębiorczy złodzieje »
Tekst opublikowany 2007-04-04, opracowanie (tom)
Policjanci z Chojnowa zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 49 lat podejrzanych o kradzież, bagatela, 46 ton kostki brukowej. By urzeczywistnić swój plan, mężczyźni specjalnie wynajęli prywatną firmę.

Wyróżnieni szachiści  »
Tekst opublikowany 2007-04-04, opracowanie (tom)
Podobnie jak w roku ubiegłym, zarząd województwa dolnośląskiego postanowił nagrodzić najlepsze kluby, które we współzawodnictwie sportowym młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo Sportu zajęły wysokie miejsca i w znaczącym stopniu przyczyniły się do sukcesu sportowego Dolnego Śląska w 2006r.

Uciekali z więzienia »
Tekst opublikowany 2007-04-03, opracowanie (tom)
Informatyka nie musi być taka straszna, jak ją uczniowie malują. Udowodnili to gimnazjaliści i licealiści, dzielnie stając do I otwartych mistrzostw Legnicy w programowaniu.

Świętowali dzień teatru »
Tekst opublikowany 2007-04-03, opracowanie red.
Zaplanowane festiwalowe wojaże sprawiły, że międzynarodowy dzień teatru świętowany był w Legnicy z niewielkim wyprzedzeniem.

Goście z Walii »
Tekst opublikowany 2007-04-03, opracowanie red.
Z początkiem kwietnia do Legnicy ponownie przybyła delegacja z Merthyr Tydfil. Po raz pierwszy z wizytą przybyła burmistrz walijskiego miasta Tredegar, która zainteresowana jest nawiązaniem współpracy partnerskiej z Legnicą.

Potrącenie na Malczewskiego »
Tekst opublikowany 2007-04-03, opracowanie red.
2 kwietnia w Legnicy przy ul. Malczewskiego kierujący samochodem osobowym marki Fiat, 57-letni mężczyzna potrącił przechodzącą w miejscu niedozwolonym 43-letnią pieszą

Kolejny etap castingu »
Tekst opublikowany 2007-04-03, opracowanie red.
Tym razem już nie tylko szczupli mężczyźni, ale wszyscy mogą uczestniczyć w castingu organizowanym w Teatrze Modrzejewskiej przez Studio ABM.

Podczas próby ucieczki rozsypały mu się narkotyki »
Tekst opublikowany 2007-04-02, opracowanie red.
Legniccy policjanci zatrzymali w wyniku pościgu 23 – letniego mężczyznę, który miał przy sobie blisko 200 porcji marihuany. Narkotyki wypadły mu podczas próby ucieczki.

Papieski gołąbek  »
Tekst opublikowany 2007-04-02, opracowanie red.
Legnicka diecezja uroczyście świętowała jubileusz XV-lecia swego istnienia. Diecezjalne obchody połączono z uczczeniem 2. rocznicy śmierci papieża Polaka, Jana Pawła II.

Złodzieje do kradzieży wynajęli prywatną firmę »
Tekst opublikowany 2007-04-02, opracowanie red.
Zanim przyjechali policjanci, robotnicy zdążyli zedrzeć bruk z placu przeładunkowego na stacji w Chojnowie.

Dzisiaj
Czwartek 8 grudnia 2022
Imieniny
Delfiny, Marii, Wirginiusza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl