Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 83 informacji. Wszystkie poniżej.

Flota władzy  »
Tekst opublikowany 2007-06-29, opracowanie (tom)
Toyota avensis, opel omega, fiat marea, skoda octavia i daewoo leganza, to marki pojazdów, którymi służbowo podróżują przedstawiciele lokalnych władz.

Zobacz wojnę z bliska »
Tekst opublikowany 2007-06-29, opracowanie red.
Możliwe będzie zwiedzanie planu filmowego na ulicy Roosevelta w Legnicy. Wyjątkowe "dni otwarte" odbędą się w niedzielę, dzień po zakończeniu zdjęć.

Ptasia grypa blisko »
Tekst opublikowany 2007-06-29, opracowanie red.
Ptasia grypa znów atakuje. Kiedy w ubiegłym tygodniu w Czechach wykryto pierwsze jej ognisko, wojewoda dolnośląski wprowadził m.in. zakaz wypuszczania drobiu na otwarte przestrzenie.

Niebezpieczne auta »
Tekst opublikowany 2007-06-28, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Pięć mandatów karnych na łączną sumę 550 zł, pięć zatrzymanych dowodów rejestracyjnych, zatrzymane wykresówki czterech kierowców, to efekty wspólnej akcji legnickiej policji i Inspekcji Transportu Drogowego.

Uciekła do prokuratora przed wierzycielami »
Tekst opublikowany 2007-06-28, opracowanie red.
Legniczanka Grażyna B. oszukała 328 chojnowian na 46 tys. zł. Gdy ci zaczęli dopominać się o swoje pieniądze, poszła do prokuratury i złożyła na siebie doniesienie.

Weekend z gwiazdami »
Tekst opublikowany 2007-06-28, opracowanie red.
Już jutro rozpoczynają się Dni Legnicy, które potrwają do niedzieli. W ramach imprezy zobaczyć będziemy mogli występy kilku gwiazd reprezentujących różnorodne muzyczne brzmienia.

Ławnicy poszukiwani »
Tekst opublikowany 2007-06-28, opracowanie red.
Ławnicy pilnie poszukiwani. W Legnicy, podobnie jak w całym kraju - trwa nabór kandydatów na sądowych ławników, ale chętnych jest jak na lekarstwo.

Startujemy 11 sierpnia »
Tekst opublikowany 2007-06-28, opracowanie red.
W najbliższym sezonie rozgrywki III ligi poprowadzi Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Według wstępnych ustaleń pierwszy mecz rundy jesiennej odbędzie się 11 sierpnia, a ostatni 10 listopada.

Wojna na Roosevelta »
Tekst opublikowany 2007-06-27, opracowanie (tom)
Do 7 lipca potrwają zdjęcia do niemieckiego filmu "Anonyma" w reżyserii Maxa Färberböcka. Legnicka ulica Roosevelta, gdzie rozgrywa się akcja wygląda jak krajobraz po bitwie.

Spotkajmy się Pod Kyczerą »
Tekst opublikowany 2007-06-27, opracowanie (tom)
W najbliższą niedzielę, 1 lipca, koncertem w podwałbrzyskiej Głuszycy, rozpoczną się 10. jubileuszowe europejskie spotkania mniejszości narodowych i etnicznych "Pod Kyczerą".

Zostaje na uczelni »
Tekst opublikowany 2007-06-26, opracowanie (tom)
Robert Kropiwnicki, przewodniczący Rady Miejskiej w Legnicki, nie straci posady nauczyciela akademickiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

Jubileuszowy ODO »
Tekst opublikowany 2007-06-26, opracowanie (tom)
Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej Społecznej Fundacji Solidarności w Legnicy świętował jubileusz 15-lecia swego istnienia.

Ostry dyżur »
Tekst opublikowany 2007-06-26, opracowanie (tom)
Od poniedziałku lekarze z Wojewódzkiego Szpital Specjalistycznego przystąpili do ogólnokrajowego strajku służby zdrowia. Legnicki szpital jest 17 placówką medyczną na Dolnym Śląsku, która przyłączyła się do akcji strajkowej.

Niesprawny autobus i opóźniony wyjazd na kolonię »
Tekst opublikowany 2007-06-26, opracowanie red.
Ponad pięć godzin 40 dzieci czekało w Legnicy na autobus, który zawiezie je bezpiecznie na kolonię.

Nowy Zarząd Miedzi »
Tekst opublikowany 2007-06-26, opracowanie Andrzej Andrzejewski
Krzysztof Kosiorowski został jednogłośnie wybrany nowym prezesem Miedzi Legnica. Zastąpił Andrzeja Grajewskiego, który przed miesiącem zrezygnował oficjalnie z zajmowanego stanowiska.

Pożar podczas remontu »
Tekst opublikowany 2007-06-26, opracowanie red.
Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj podczas remontu bloku przy ulicy Górniczej w Legnicy. Około godziny 8:30 wybuchł pożar, który udokumentował jeden z naszych czytelników.

Teczka w kąt, pełny luz  »
Tekst opublikowany 2007-06-25, opracowanie (tom)
W ostatni piątek, 22 czerwca, w większości legnickich szkół zabrzmiał ostatni dzwonek. Były uroczyste apele, podziękowania dla nauczycieli, kwiaty, dyplomy i nagrody dla wyróżnionych uczniów.

Były prezydent Legnicy oskarżony »
Tekst opublikowany 2007-06-25, opracowanie red.
Opolska prokuratura oskarżyła o korupcję byłego prezydenta Legnicy. Sprawa dotyczy lat 2002 -2004 gdy Ryszard K. był prezesem tamtejszego Zakładu Energetycznego.

Wakacyjnie odchudzone rozkłady jazdy »
Tekst opublikowany 2007-06-25, opracowanie red.
Podobnie jak w latach poprzednich, podczas sezonu wakacyjno - urlopowego wprowadzone zostaną nieznaczne ograniczenia w kursowaniu autobusów miejskich.

Dobrzy młodzi strzelcy ze Strzelca »
Tekst opublikowany 2007-06-25, opracowanie red.
W dniach 15-16 czerwca 2007 na torach łuczniczych GKLS "Unia" Pielgrzymka odbyły się kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie.

Mamy nową siedzibę! »
Tekst opublikowany 2007-06-25, opracowanie red.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy postanowiliśmy otworzyć nasz oddział w Legnicy.

Naprawdę potrzebna? »
Tekst opublikowany 2007-06-25, opracowanie red.
Nasza czytelniczka nadesłała zdjęcia budowy kolejnej stacji paliw w Legnicy. Obiekt jest o tyle kontrowersyjny, iż powstaje tuż obok Szkoły Podstawowej nr 6.

Bawili się parafianie »
Tekst opublikowany 2007-06-22, opracowanie red.
Każdy, kto zdecydował się przyjść na festyn parafialny organizowany przez parafię św. Jana Chrzciciela w Prochowicach, na pewno tego nie żałował.

Najlepiej zniszczyć »
Tekst opublikowany 2007-06-22, opracowanie red.
Nasza czytelniczka sfotografowała prace budowlane przy ulicy Św. Piotra, naprzeciw Galerii Piastów. W bardzo krótkim czasie po drzewach, które od lat rosły w tym miejscu nie został żaden ślad.

Bandyci przed sądem  »
Tekst opublikowany 2007-06-22, opracowanie (tom)
Do wrocławskiego sądu trafił kolejny akt oskarżenia przeciwko mężczyznom wchodzącym w skład zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa bezkarnie działała przez kilka lat na terenie ziemi legnickiej i Jeleniej Góry.

Groził i zabierał po dwa złote »
Tekst opublikowany 2007-06-21, opracowanie red.
Legniccy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który na jednym z miejskich osiedli zaczepia dzieci idące do szkoły i strasząc je zabiera pieniądze w kwocie 1 lub 2 zł.

Pierwszy klaps tuż, tuż  »
Tekst opublikowany 2007-06-21, opracowanie (tom)
Przy ul. Roosevelta dobiega końca montowanie scenografii do niemieckiego filmu „Anonyma” w reżyserii Maxa Färberböcka.

Chóralny jubileusz »
Tekst opublikowany 2007-06-21, opracowanie (tom)
Chór Dnia Jednego w Prochowicach świętuje w tym roku 5-lecie swego istnienia. Na uroczystości jubileuszowe zaproszono zaprzyjaźnione chóry i zespoły folklorystyczne. Były wspomnienia i podziękowania.

Legniccy lekarze strajkują »
Tekst opublikowany 2007-06-21, opracowanie red.
Klamka zapadła -lekarze z legnickiego szpitala podjęli decyzję. W poniedziałek rozpoczynają strajk, aż do odwołania.

26 usterek! »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie red.
Wczoraj legnicka policja poproszona została o przeprowadzenie kontroli pojazdu, którym jedna klasa miała pojechać na wycieczkę do Wojcieszowa.

Nawet niebo płakało ze śmiechu »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie Tomasz Jóźwiak
30. jubileuszowa międzynarodowa wystawa "Satyrykon" przeszła już do historii. Jak zwykle przy takim wydarzeniu, śmiechu było co nie miara. Ale nie tylko salwami śmiechu żył tegoroczny Satyrykon.

Tysiące porad i badań »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie (tom)
Ośrodek Diagnostyki Onkologicznej Społecznej Fundacji Solidarności w Legnicy obchodzi w tym roku 15-lecie swej działalności.

Brali dla salezjan »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie red.
Przed sądem rejonowym dobiega końca proces, w którym 11 osób oskarżono o wyłudzenie z Kredyt Banku pożyczek o wartości 1,6 mln zł.

Wyłudzał pieniądze »
Tekst opublikowany 2007-06-20, opracowanie Radio Plus
Zdradził go znak skorpiona. Legnicka policja zatrzymała mężczyznę, który od uczniów legnickich szkół podstawowych wyłudzał drobne kwoty pieniędzy.

Rusztowania na teatrze »
Tekst opublikowany 2007-06-19, opracowanie (tom)
Przed kilkoma dniami rozpoczął się remont Teatru Modrzejewskiej. Prace powinny zakończyć się w kwietniu przyszłego roku.

Chce wykorzystać szansę  »
Tekst opublikowany 2007-06-19, opracowanie (tom)
Jeden z najbardziej znanych i popularnych aktorów legnickiej sceny teatralnej odchodzi z Teatru Modrzejewskiej.

Sukces Siódemki »
Tekst opublikowany 2007-06-19, opracowanie (tom)
W dobrych nastrojach opuszczali turniej w scrabble reprezentanci wrocławskiego klubu "Siódemka". Podczas zawodów o klubowe mistrzostwo Polski drużyna ta zajęła trzecie miejsce, natomiast legniczanin Krzysztof Obremski zdobył złoty medal wygrywając aż 17 z 20 partii.

Piłkarze nie, kibice tak  »
Tekst opublikowany 2007-06-18, opracowanie (tom)
Prezydent miasta oficjalnie przyznał, że Legnica ma nikłą szansę na pełne wykorzystanie profitów, jakie przyniesie ze sobą piłkarskie święto w 2012 r.

Satyrykon i Lupa Tygodnia »
Tekst opublikowany 2007-06-18, opracowanie red.
Nasza czytelniczka przesłała zdjęcia dokumentujące happeningi uliczne związane z tegorocznym Satyrykonem oraz specjalne, transmitowane z Legnicy wydanie Lupy Tygodnia TVN

Hojni, bo za państwowe »
Tekst opublikowany 2007-06-18, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Parlamentarzyści regionu legnickiego nie skąpili publicznych pieniędzy na prowadzenie swoich biur poselskich. Podróże służbowe, telefony, czynsze, pensje dla zatrudnionych w biurach, to wszystko kosztuje.

Nie zaprosili go, więc postraszył bombą »
Tekst opublikowany 2007-06-18, opracowanie red.
Policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca Legnicy podejrzanego o to, że powiadomił o podłożeniu ładunku wybuchowego na przyjęciu weselnym. Jak twierdził zrobił to bo nie został zaproszony na wesele.

Legnicki plan filmowy »
Tekst opublikowany 2007-06-15, opracowanie red.
Już niebawem na ulicach Legnicy rozpoczną się zdjęcia do najnowszego filmu "Anonyma" w reżyserii Maxa Färberböcka. Nasze miasto zagra w nim stolicę Niemiec.

Dramatyczne zdjęcia z wypadku »
Tekst opublikowany 2007-06-15, opracowanie red.
22 maja, centrum Legnicy. Groźny wypadek drogowy przy ulicy Piłsudskiego paraliżuje ruch uliczny. Nasz czytelnik przysłał nam dramatyczną dokumentację tego wydarzenia.

To trzeba zobaczyć  »
Tekst opublikowany 2007-06-14, opracowanie (tom)
Przez cały czas Legnica żyje Rokiem Jana Pawła II. Nabożeństwa, koncerty, spotkania, wykłady, nauki modlitewne, wystawy trwają od momentu ogłoszenia tego doniosłego wydarzenia.

Słuchali wiosny  »
Tekst opublikowany 2007-06-14, opracowanie (tom)
W spółdzielczym domu kultury "Kopernik" zorganizowano koncert pt: "Odgłosy wiosny". W zabawie uczestniczyło blisko 150 przedszkolaków z kilku legnickich placówek.

Legnica daleko w rankingu »
Tekst opublikowany 2007-06-14, opracowanie red.
Dopiero na 87 miejscu znalazła się Legnica wśród 113 dolnośląskich gmin, sklasyfikowanych przez Rzeczpospolitą. Chodzi o ranking dotyczący wykorzystywania przez gminy funduszy unijnych.

Terroryzował wieś »
Tekst opublikowany 2007-06-14, opracowanie red.
Legnicka policja liczy, że mieszkańcy wsi Tyńczyk Legnicki i innych okolicznych miejscowości przerwą zmowę milczenia i strachu.

Nadal nieznana przyszłość Miedzi »
Tekst opublikowany 2007-06-14, opracowanie red.
Podczas środowego posiedzenia zarząd PZPN powołał Trybunał Piłkarski, od którego decyzji zależeć będzie skład lig w następnym sezonie. Nadal bowiem nie wiadomo, kto został zdegradowany, a kto awansował.

Legniczanin z krwi i kości  »
Tekst opublikowany 2007-06-13, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Benedykt Ksiądzyna został laureatem tegorocznej Nagrody Miasta Legnicy. Dyplom i czek na 15 tys. zł odebrał podczas uroczystej sesji. Przed rozpoczęciem sesji namówiliśmy laureata na chwilę rozmowy.

Niebezpieczne znalezisko »
Tekst opublikowany 2007-06-13, opracowanie (tom)
Pocisk moździeżowy z okresu II wojny światowej przypadkowo znalazł chłopiec podczas spaceru w okolicach ulicy Kościuszki w Prochowicach.

Pomarańczowy Mops »
Tekst opublikowany 2007-06-13, opracowanie (tom)
Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy gremialnie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji o lepsze prawa dla pracowników opieki społecznej w całym kraju.

Jaskiniowcy wzięli wszystko  »
Tekst opublikowany 2007-06-13, opracowanie (tom)
Jak co roku Spływ Samoróbek zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zgromadził ogromne rzesze kibiców dopingujących załogi i ich pływające dziwadła. Zdjęcia wykonała jedna z naszych czytelniczek.

Konopie indyjskie w mieszkaniu »
Tekst opublikowany 2007-06-12, opracowanie red.
8 czerwca legniccy policjanci pojechali do mieszkania w domku jednorodzinnym, położonym na terenie miasta. Istniało podejrzenie, że lokator uprawia konopie indyjskie.

Rusza legnicki Satyrykon  »
Tekst opublikowany 2007-06-12, opracowanie (tom)
Już w najbliższy piątek, 15 czerwca rozpocznie się jedno z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń kulturalnych w Legnicy.

Przewodniczący na cenzurowanym  »
Tekst opublikowany 2007-06-12, opracowanie red.
Robert Kropiwnicki, nauczyciel akademicki i przewodniczący Rady Miejskiej w jednej osobie, może stracić posadę uczelnianego wykładowcy.

Krystalizacja przestrzeni »
Tekst opublikowany 2007-06-12, opracowanie red.
Tak nazywa się praca, którą na legnickim Rynku przez trzy dni tworzyła, a właściwie splatała Ludwika Ogorzelec.

Decydujące godziny  »
Tekst opublikowany 2007-06-12, opracowanie (tom)
Stan chłopca, który trafił do legnickiego szpitala z objawami sepsy jest bardzo ciężki. Decydujące będą najbliższe godziny.

Kres jednostki wojskowej  »
Tekst opublikowany 2007-06-11, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Piątek, 8 czerwca 2007 r. Tę datę na długo zapamiętają żołnierze 11. Batalionu do Walki Elektronicznej, przez ostatnie 40 lat stacjonującego w Legnicy.

Czekają na sprawiedliwość »
Tekst opublikowany 2007-06-11, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Do Sądu Rejonowego w Legnicy wpłynął akt oskarżenia przeciwko trzem byłym funkcjonariuszom Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych.

Jacek Proć wraca do gry! »
Tekst opublikowany 2007-06-11, opracowanie red.
Tylko trzech tygodni potrzebował pochodzący z Legnicy łucznik Jacek Proć, aby po poważnej kontuzji ręki wrócić do bardzo wysokiej formy.

Już w trzeciej, czy jeszcze w drugiej? »
Tekst opublikowany 2007-06-11, opracowanie red.
Miedź Legnica przegrała w ostatniej kolejce II ligi z Polonią Bytom 0-4. Nie oznacza to jednak, że było to ostatnie spotkanie naszej drużyny w tej klasie rozgrywek.

Łączyć, a nie dzielić  »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie (tom)
W lasach pod Miłogostowicami odbyła się dziewiąta już edycja "Wiosny Niepełnosprawnych". Nie zabrakło znakomitych gości, ale przede wszystkim tych, dla których tego typu imprezy są organizowane.

Ojciec wśród dzieci świata  »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie (tom)
Do 12 czerwca w Centrum Kształcenia Praktycznego w Legnicy można zwiedzać kolejną interesującą wystawę poświęconą papieżowi – Polakowi.

Zasłużeni dla Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie red.
W najbliższy poniedziałek w Teatrze Modrzejewskiej odbędzie się uroczysta sesja Rady Miejskiej Legnicy, podczas której wręczone zostaną wyróżnienia przyznane przez radnych za rok 2007.

Spłyń samoróbką! »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie red.
Legnicki OSiR zaprasza szkutników, wodniaków, majsterkowiczów i wszystkich spragnionych przygód na dziewiątą edycję Spływu Samoróbek o "Błękitną Wstęgę Kaczawy".

Hokejowy wynik w meczu Miedzi »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie red.
W przedostatnim pojedynku sezonu juniorzy starsi Miedzi Legnica pokonali 4-3 Parasol Wrocław, choć po półgodzinie gry prowadzili już 4-0 po bramkach Rafała Niziołka (15, 29), Marcina Barana (18) i Grzegorza Lwa (21).

Tragedia na gliniankach w Lasku Złotoryjskim »
Tekst opublikowany 2007-06-08, opracowanie red.
Strażacy wyłowili ciało 17-latka, którego od dwóch godzin poszukiwali w Lasku Złotoryjskim na obrzeżach Legnicy.

Pijany ośmiolatek »
Tekst opublikowany 2007-06-06, opracowanie (tom)
Kompletnie pijanego ośmiolatka leżącego na chodniku przy jednym z legnickich marketów znaleźli przypadkowi przechodnie.

Chwila zadumy  »
Tekst opublikowany 2007-06-06, opracowanie (tom)
Na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy odbył się wyjątkowy koncert. Licznie zgromadzona publiczność w zadumie wysłuchała Nieszporów Ludźmierskich w wykonaniu wyśmienitych artystów.

Powstają nowe kioski »
Tekst opublikowany 2007-06-06, opracowanie red.
Jesienią ubiegłego roku gmina Legnica, po rozstrzygnięciu przetargu, zawarła umowę z firmą z Katowic na dzierżawę gruntów przeznaczonych pod kioski handlowe przy przystankach autobusów MPK.

Fikcyjni złomiarze »
Tekst opublikowany 2007-06-06, opracowanie (tom)
Dwaj legniczanie, których prokuratura podejrzewa o fikcyjny handel złomem, trafili za kratki. Obaj mężczyźni narazili Skarb Państwa na utratę kilku milionów złotych.

Wycieczka marzeń  »
Tekst opublikowany 2007-06-05, opracowanie (tom)
Z okazji światowego dnia inwalidy, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Legnicy zorganizował dla swoich członków wycieczkę do Paryża.

Cała Polska biegała...i gminy też  »
Tekst opublikowany 2007-06-05, opracowanie (tom)
Władze Prochowic, podobnie jak wiele innych miejscowości w naszym regionie, przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji "Polska biega", której organizatorem jest wydawca "Gazety Wyborczej".

Cudem uratowani  »
Tekst opublikowany 2007-06-05, opracowanie (tom)
Trzy osoby zostały ciężko ranne podczas zabawy w opustoszałych budynkach po byłym zakładzie drobiarskim w Prochowicach.

Mamy mistrzynię Polski! »
Tekst opublikowany 2007-06-04, opracowanie red.
2 czerwca w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w łucznictwie. Tytuł Akademickiej Mistrzyni Polski wywalczyła Ewa Strzelczyk, zawodniczka legnickiego klubu OSŁ "Strzelec".

Na sygnale i w hummerze  »
Tekst opublikowany 2007-06-04, opracowanie Tomasz Jóźwiak
- Chyba zostanę policjantem, bo chciałbym nosić taką tarczę, hełm i strzelbę. Może dostanę od rodziców w prezencie miniaturkę wozu policyjnego, bo strażacki już mam – zastanawiał się w Dniu Dziecka 5-letni Kamil z Legnicy.

Zbyt ostro w zakręt »
Tekst opublikowany 2007-06-04, opracowanie (tom)
Kierowca tej ciężarówki nie potrafił wytłumaczyć, jakim sposobem znalazł się w rowie przy drodze między Prochowicami a Golanką Dolną.

Śmiertelna pułapka  »
Tekst opublikowany 2007-06-04, opracowanie (tom)
Jeszcze nie tak dawno nikt nie miał prawa tam wstępu. Ukryte w lasach i zaroślach pilnie strzeżone przez sowieckich żołnierzy.

Niepokonane Diabły  »
Tekst opublikowany 2007-06-01, opracowanie red.
W ostatnią niedzielę przed legnickim marketem Real zorganizowano turniej piłki nożnej: "Real junior cup". Honorowy patronat nad imprezą objął były trener reprezentacji polskiej Jerzy Engel.

Czytelnicy widzą »
Tekst opublikowany 2007-06-01, opracowanie red., zdjęcia - Mateusz Kowalski
28 maja doszło do wypadku autobusu jadącego z Legnicy do Borowic. Pojazd wiózł grupkę dzieci. Na miejscu był jeden z naszych czytelników.

Agresywnie w LCK »
Tekst opublikowany 2007-06-01, opracowanie red.
9 czerwca, o godzinie 19.00 w sali lustrzanej Legnickiego Centrum Kultury wystąpią dwa zespoły reprezentujące nurt rocka industrialnego.

Certyfikat na Pragę »
Tekst opublikowany 2007-06-01, opracowanie red.
Legniczanka Elżbieta Kot zdobyła czeski certyfikat państwowy przewodnika po stolicy Czech. Pani Elżbieta od 15 lat organizuje wycieczki i oprowadza je po Pradze.

Samorządy chcą współorganizować Euro 2012 »
Tekst opublikowany 2007-06-01, opracowanie red.
Z inicjatywy Prezydenta Legnicy 31 maja doszło do spotkania grupy samorządowców Ziemi Legnickiej, poświęconego stworzeniu płaszczyzny współpracy na rzecz udziału w organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012.

Dzisiaj
Piątek 9 grudnia 2022
Imieniny
Anety, Leokadii, Wiesława

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl