Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 81 informacji. Wszystkie poniżej.

Przepadek lub nawiązka  »
Tekst opublikowany 2007-07-31, opracowanie (tom)
Urzędnicy Ministerstwa Sprawiedliwości chcą konfiskaty pojazdów za jazdę „po kielichu”. W resorcie właśnie trwają prace nad zmianą przepisów w kodeksie karnym.

Bezwzględni dla przestępców  »
Tekst opublikowany 2007-07-31, opracowanie (tom)
Blisko 80 funkcjonariuszy otrzymało nominacje na wyższe stopnie oficerskie i podoficerskie podczas legnickiego święta policji. Awanse wręczał komendant wojewódzki Jarosław Soliński, którego poprosiliśmy o chwilę rozmowy.

Krótki (anty)kurs BHP »
Tekst opublikowany 2007-07-31, opracowanie red.
Nadesłane przez jednego z naszych czytelników zdjęcie zdaje się być kolejnym dowodem na to, że najlepsi fachowcy już dawno wyjechali na Zachód.

Zaniedbał obowiązki »
Tekst opublikowany 2007-07-31, opracowanie (tom)
Lech Lipczak nie jest już dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu. Został odwołany w poniedziałek, 30 lipca przez zarząd powiatu legnickiego.

Tu Wersal, tam ruina  »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie (tom)
Jest takie jedno miejsce w Legnicy, w którym można na chwilę zapomnieć o codziennych sprawach, gdzie można uciec od zmartwień i trosk. Tam człowiek czuje się, jak w innym świecie.

Grzybki na zakąskę  »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie (tom)
Ponad 50 legnickich policjantów przeczesywało okolice w poszukiwaniu grzybiarza. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła rodzina, gdy nie wrócił na noc do domu. Grzybiarz szczęśliwie się odnalazł po dwóch dniach poszukiwań.

Z krową po tytuł »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie red.
Legniczanie Paweł Krzewicki i Piotr Janowski są głusi, ale poczucia humoru i zwariowanych pomysłów im nie brakuje.

Kierowcy niczego się nie nauczyli  »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie red.
Osiemnaście mandatów karnych i siedem zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to efekty ostatniej kontroli autokarów, busów i pojazdów ciężarowych na drogach powiatu legnickiego.

Świętują policjanci  »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie (tom)
Choć od święta policji minęło kilka dni, dopiero dziś zaplanowano w Legnicy główne uroczystości. Rozpoczną się one o godz. 13. w hotelu Qubus.

Pozytywna koalicja  »
Tekst opublikowany 2007-07-30, opracowanie (tom)
W Lubinie mają mistrzostwo Polski w piłce nożnej i szczypiorniaku, dlatego trzeba uczynić wszystko by Miedź Legnica wyszła z organizacyjnego i sportowego marazmu – mówił poseł PO, Grzegorz Schetyna, który zaprosił dziennikarzy na plenerową konferencję prasową.

Krwawy wtorek »
Tekst opublikowany 2007-07-27, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Wielkimi krokami zbliżają się jubileuszowe uroczystości upamiętniające brutalnie stłumioną pokojową manifestację, która przeszła ulicami Lubina 31 sierpnia 1982 r.

Pijana noc »
Tekst opublikowany 2007-07-27, opracowanie (tom)
Tylko 25 lipca, na drogach powiatu legnickiego zatrzymano aż sześciu nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się rowerzysta, który miał 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W legnickim Ratuszu o piłce nożnej »
Tekst opublikowany 2007-07-27, opracowanie red.
25 lipca odbyło się w Legnicy spotkanie samorządowców i przedstawicielami klubów piłkarskich z Głogowa i Legnicy.

Feralne wędkowanie »
Tekst opublikowany 2007-07-26, opracowanie (tom)
Do tragicznego zdarzenia doszło dziś w nocy. Przy pomoście nad jeziorem w Jezierzanach znaleziono zwłoki 70-letniego mężczyzny. Dopiero sekcja zwłok pozwoli ustalić bezpośrednią przyczynę zgonu.

Kontrole busów  »
Tekst opublikowany 2007-07-26, opracowanie (tom)
Wczoraj od godziny szóstej rano policjanci ruchu drogowego na Dolnym Śląsku prowadzili działania pod kryptonimem "BUS". Głównym celem akcji były kontrole busów i autobusów.

Prezent dla cukrzyków »
Tekst opublikowany 2007-07-26, opracowanie (tom)
Stowarzyszenie Diabetologiczne podarowało legnickiemu szpitalowi ponad dwadzieścia nowych glukometrów. Urządzenia do mierzenia poziomu cukru we krwi już niebawem trafi na szpitalne oddziały.

Interweniowali przez okno »
Tekst opublikowany 2007-07-26, opracowanie red.
14 lipca, przy ulicy Piastowskiej w Legnicy miała miejsce nietypowa akcja strażaków. Próbowali oni dostać się do mieszkania, którego właściciel zasłabł.

Św. Krzysztof czuwa »
Tekst opublikowany 2007-07-25, opracowanie (tom)
Dzisiaj, 25 lipca, wszystkim kierowcom patronuje św. Krzysztof. Nieprzypadkowo zatem właśnie dziś świętujemy dzień bezpiecznego kierowcy. I oby ten dzień i kolejne następne były dla wszystkich bezpieczne.

Biblioteka na basenie »
Tekst opublikowany 2007-07-25, opracowanie (bach)
W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, na prochowickim basenie dyrektor POKIS-U, Bogusława Spryszyńska czytała dzieciom wiersze Tuwima oraz Brzechwy.

Pieniądze albo życie »
Tekst opublikowany 2007-07-25, opracowanie red.
Legnicki szpital stracił oddział ratunkowy. Może się zdarzyć, że ambulanse staną na podjeździe, a pacjenci będą w nich umierali.

Przebudowa ul. Myrka zakończona »
Tekst opublikowany 2007-07-25, opracowanie red.
Wczoraj uroczyście otwarto ul. Karola Myrka. Wartość całej inwestycji wyniosła około 4 milionów złotych.

Legnica. W mgnieniu oka »
Tekst opublikowany 2007-07-24, opracowanie Anna Bachta
18 lat temu dokonano otwarcia Muzeum po zakończonym remoncie. Wtedy też udostępniono dla zwiedzających stałą wystawę historyczną "Legnica. In ictu oculi".

Gminne grillowanie »
Tekst opublikowany 2007-07-24, opracowanie (bach)
W Miłogostowicach, w gm. Kunice, 27 lipca odbędzie się wielkie grillowanie. Impreza zorganizowana jest przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach.

Sparing z Lechią Zielona Góra »
Tekst opublikowany 2007-07-24, opracowanie red.
W środę o godzinie 10.00 Miedź Legnica rozegra drugi sparing. Rywalem będzie Lechia Zielona Góra, a nie jak wcześniej planowano FK Náchod Deštné.

Straszył i znęcał się »
Tekst opublikowany 2007-07-24, opracowanie red.
Prokurator postawił wczoraj zarzut popełnienia zbrodni komunistycznej Bogdanowi M. - byłemu legnickiemu funkcjonariuszowi SB, który w latach '80, podczas przesłuchań miał się znęcać fizycznie i psychicznie.

Dwie legniczanki w finale Miss Nastolatek »
Tekst opublikowany 2007-07-24, opracowanie red.
Znamy już listę dziewczyn, które znalazły się w wielkim finale wyborów Miss Polski Nastolatek. Wśród nich znaleźć można dwie legniczanki - Luizę Marcinkiewicz oraz Elżbietę Gruzińską.

Grzyby nie byle jakie »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie (bach)
Jolanta Baczewska, znana malarka oraz artystka. Przebywając na prochowickiem plenerze w ramach rekracji wszyscy twórcy pojechalili na wycieczkę w kierunku Odry, celem poznania pięknych okolic prochowickiej ziemi.

Tak nas czytają w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie (bach)
Nasz Express Legnicki czytany jest bardzo chętnie przesz mieszkańców Legnicy. Piszemy dla państwa o aktualnych wydarzeniach nie tylko w naszym mieście, ale równiez w całym regionie.

Jakie mamy zdrowie? »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie red.
Już dziś Korporacja Badawcza Pretendent, na zlecenie Urzędu Miasta, przeprowadzi badania ankietowe nt. kondycji zdrowotnej mieszkańców Legnicy.

Powódź 1977 - 1997 »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie red.
Na stronach Urzędu Miasta Legnicy oglądać możemy galerię zdjęć dokumentujących dwie powodzie, które w odstępie 20 lat nawiedziły nasze miasto.

Market przy drodze »
Tekst opublikowany 2007-07-23, opracowanie Anna Bachta
Czy to w deszcz, czy w słoneczny dzień siedzą cierpliwie przy drodze, często po kilkanaście godzin dziennie, czekając na klienta.

Odzyskane skarby »
Tekst opublikowany 2007-07-20, opracowanie (bach)
Ok 50 monet, plakiet i metali odzyskali legniccy policjanci. Monety od lat figurowały na liscie strat wojennych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa.

Utonęła! »
Tekst opublikowany 2007-07-20, opracowanie (bach)
Na kąpielisku w Rokitkach dziewczyna pływała wraz koleżanką na materacu. W pewnym momencie materac się przewrócił i dziewczyna wpadła do wody. Jak zeznała jej koleżanka już z niej nie wypłynęła.

Pijana matka »
Tekst opublikowany 2007-07-19, opracowanie (bach)
Legniccy policjanci zatrzymali 33-letnią kobietę, która będąc pod wpływem alkoholu jechała rowerem wioząc na nim swoją 5-letnią córkę.

Straszył smsami »
Tekst opublikowany 2007-07-19, opracowanie red.
Legniccy policjanci zatrzymali 24-letniego legniczanina, który od obcej kobiety próbował wyłudzić pieniądze.

Półkolonie w naszym regionie »
Tekst opublikowany 2007-07-19, opracowanie (bach)
Wakacje – to czas wyjazdów na obozy i kolonie, niestety nie wszystkich rodziców stać wysłać swoje pociechy na letni wypoczynek.

Bez znaków akcyzy »
Tekst opublikowany 2007-07-19, opracowanie red.
Legniccy policjanci znaleźli schowane w obudowie maszyny grzewczej, przewożonej na ciężarówce, papierosy bez znaków akcyzy. Łącznie zabezpieczono ponad 10 000 paczek papierosów.

I bądź tu mądry? »
Tekst opublikowany 2007-07-18, opracowanie (bach)
W Legnicy na rogu ulicy Kościelnej z Daszyńskiego można spotkać dziwne ustawienie znaków drogowych. Wielu kierowców wprawia takie oznakowanie w osłupienie.

Szanty w Kunicach »
Tekst opublikowany 2007-07-18, opracowanie (bach)
Festiwal Piosenki Żeglarskiej ma już długą tradycję i wierną publiczność. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w roku 1988. W tym roku Festiwal odbył się w dniach 14 – 15 lipca, organizatorem imprezy był kunicki GOKiS.

Wyrzeźbij coś w piasku »
Tekst opublikowany 2007-07-18, opracowanie red.
Legnicki OSiR zaprasza wszystkich w sobotę 28 lipca na kąpieliską Kormoran, gdzie odbędzie się konkurs na najciekawszą rzeźbę piaskową - Piaskownica 2007.

Więcej mieszkań w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-07-18, opracowanie red.
Wczoraj, 16 lipca odbyło się uroczyste przekazanie mieszkań w budynku byłego szpitala zakaźnego przy ul. Daszyńskiego.

Zakaz wstępu!  »
Tekst opublikowany 2007-07-17, opracowanie (bach)
Wieś Spalona, w gminie Kunice od lat cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Każdy mieszkaniec Legnicy, Lubina czy okolicznych miejscowości, mógł tam odpocząć oraz zażywać kąpieli słonecznych.

Łucznicy tuż za podium »
Tekst opublikowany 2007-07-17, opracowanie Artur Nagórny
Zakończyły się finały drużynowe rozgrywanych w Lipsku 44 Mistrzostw Świata w łucznictwie. W zawodach udział brał Jacek Proć, grający z OSŁ Strzelec Legnica.

Nowy oddział w Legnicy? »
Tekst opublikowany 2007-07-17, opracowanie red.
Posłowie i samorządowcy wzięli udział na zorganizowanej w szpitalu konferencji na temat pilnej potrzeby reaktywacji Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy.

Szukają chłopaka »
Tekst opublikowany 2007-07-17, opracowanie red.
W Spalonej koło Legnicy, w dzikim kąpielisku najprawdopodobniej utonął 27-latek.

Brakuje podziałki »
Tekst opublikowany 2007-07-17, opracowanie red.
Legnicę, podobnie jak cały kraj, nawiedziły fale trudnych do zniesienia upałów. Ich skalę świetnie pokazuje zdjęcie, które otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników.

Zabił w wiezieniu!  »
Tekst opublikowany 2007-07-16, opracowanie (bach)
Jeden z więźniów osadzony we wrocławskim Zakładzie Karnym zabił podczas widzenia swoją konkubinę. Jak się okazuje skazany mężczyzna i kobieta są mieszkańcami Legnicy.

Wakacji i urlopów nadszedł czas!  »
Tekst opublikowany 2007-07-16, opracowanie (bach)
Już za parę chwil, za chwil parę...weźmiesz plecak swój i...właśnie, co dalej? Wakacje to czas kiedy chcemy wypocząć od pracy i naładować swoje akumulatory. Zapytaliśmy mieszkańców Legnicy, gdzie planują spędzić tegoroczne wakacje.

Wobec zła – wystawa »
Tekst opublikowany 2007-07-16, opracowanie red.
W Galerii Sztuki w Legnicy od 12 lipca trwa wystawa pt. "Wobec Zła" w ramach VI Triennale Sztuki Sacrum.

Co robi Straż Miejska? »
Tekst opublikowany 2007-07-13, opracowanie (bach)
Pomimo okresu wakacyjnego legniccy strażnicy nie narzekają na brak zajęć. W ostatnim czasie do najważniejszych obszarów działania należały kontrole rejonów miejskich targowisk.

Będzie cieplej »
Tekst opublikowany 2007-07-13, opracowanie red.
Mamy doskonałą informację dla wszystkich, którzy tęsknią za słoneczną pogodą. Nareszcie zrobi się naprawdę gorąco i w końcu poczujemy muśnięcie lata.

Uwaga, piątek trzynastego! »
Tekst opublikowany 2007-07-13, opracowanie (bach)
Nie dość, że 13 dzień miesiąca, to jeszcze piątek. To połączenie przyprawia jedną czwartą Polaków o dreszcze. Odwracamy głowę, gdy przez ulicę przebiega nam czarny kot.

Wióry leciały, płótna ożywiały  »
Tekst opublikowany 2007-07-12, opracowanie (tom)
XXI Międzynarodowy Integracyjny Plener Plastyczny w Prochowicach przeszedł do historii. Imprezę po raz kolejny można uznać za świetne przedsięwzięcie.

Apelujemy o rozsądek »
Tekst opublikowany 2007-07-12, opracowanie red.
Na jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Legnicy ul. Piastowskiej przebiegającego przez jezdnię w niedozwolonym miejscu mężczyznę potrącił samochód.

Dowody przeszłości  »
Tekst opublikowany 2007-07-11, opracowanie (tom)
Tuż w pobliżu Galerii Piast przy ul. Zamkowej na placu budowy przyszłej galerii prowadzone są prace archeologiczne przez grupę Explorer.

Dmuchać na zimne  »
Tekst opublikowany 2007-07-11, opracowanie (tom)
Wakacje w pełni. Cieszą się zwłaszcza uczniowie, którzy na ten moment czekali całe dziesięć miesięcy. Niektórzy z nich już wyjechali w górskie lub nadmorskie kurorty, inni wyjadą później.

Droga do piekła »
Tekst opublikowany 2007-07-11, opracowanie red.
Trzech mężczyzn, którzy nielegalnie i w bestialski sposób przewozili krowy, policjanci ukarali jedynie mandatem.

Lista utrudnień »
Tekst opublikowany 2007-07-11, opracowanie red.
W Legnicy trwają różnego rodzaju prace, które utrudniają życie zarówno pieszym, jak i zmotoryzowanym mieszkańcom miasta. W naszym serwisie prezentujemy dokładną listę aktualnie prowadzonych remontów i prac.

Gwarancja bezpieczeństwa  »
Tekst opublikowany 2007-07-10, opracowanie (tom)
O tym, jak ważne dla bezpieczeństwa jazdy naszych milusińskich są foteliki i siedziska, nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Czujne oko Mosadu  »
Tekst opublikowany 2007-07-10, opracowanie (tom)
W ostatnich dniach Legnica żyła jubileuszowym festiwalem mniejszości narodowych i etnicznych. Kuliminacją 10. spotkań "Pod Kyczerą" tradycyjnie był barwny pochód ulicą Najświętszej Marii Panny.

Niebezpieczna skarpa »
Tekst opublikowany 2007-07-10, opracowanie (tom)
Na zachodniej obwodnicy miasta znów osunęła się skarpa. Nie jest to tego typu pierwszy przypadek na tym odcinku. Kilka miesięcy temu ziemia osunęła się po raz pierwszy.

Zamordowali duszę, wyrwali serce  »
Tekst opublikowany 2007-07-06, opracowanie Tomasz Jóźwiak
Podsumowanie sezonu teatralnego i plany na przyszłość zdominowały konferencję prasową Jacka Głomba, dyrektora legnickiego teatru Modrzejewskiej.

Luksusowa wanna  »
Tekst opublikowany 2007-07-06, opracowanie (tom)
Specjalistyczna wanna do kąpieli obłożnie chorych pacjentów trafiła na oddział medycyny paliatywnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

Szanty tuż, tuż  »
Tekst opublikowany 2007-07-06, opracowanie (tom)
W dniach 14 - 15 lipca (sobota, niedziela) Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach organizuje XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Szanty Kunice 2007".

Wakacyjna przygoda z piłką »
Tekst opublikowany 2007-07-06, opracowanie red.
Do 24 sierpnia trwać będzie tegoroczny turniej piłkarski "Wakacyjna przygoda z piłką" organizowany przez ASPN Miedź Legnica i Urząd Miasta.

Magiczna data »
Tekst opublikowany 2007-07-06, opracowanie (tom)
Sobota będzie dniem wyjątkowym. Tego dnia bowiem będziemy świadkami kalendarzowych siódemek: siódmy dzień, siódmy miesiąc, no i 2007 rok.

Stos łupów  »
Tekst opublikowany 2007-07-05, opracowanie (tom)
Ponad 150 telefonów komórkowych, cyfrowe aparaty fotograficzne, laptopy, samochodowe radioodtwarzacze CD, zabezpieczyli legniccy policjanci w mieszkaniu 22-letniego mężczyzny.

Malują i rzeźbią  »
Tekst opublikowany 2007-07-05, opracowanie (tom)
W Prochowicach trwa XXI międzynarodowy integracyjny plener plastyczny. Impreza od lat ściąga wielu znakomitych artystów lokalnych, z kraju i zza granicy.

Nadchodzi KGHM Letia  »
Tekst opublikowany 2007-07-05, opracowanie (tom)
Wzmocnienie konkurencyjności Legnicy poprzez wspieranie przedsiębiorczości opartej na wiedzy, stworzenie obszaru do prowadzenia działalności gospodarczej to główne założenia Legnickiego Parku Technologicznego.

Obywatelska postawa »
Tekst opublikowany 2007-07-05, opracowanie red.
Tylko dzięki szybkiej reakcji przypadkowego przechodnia obywatelka Niemiec odzyskała skradzioną torebkę.

Ciężarówka w polu »
Tekst opublikowany 2007-07-05, opracowanie red.
2 lipca, Mikołajkowice. Nowa, 45-tonowa ciężarówka wylądowała w polu po tym, jak kierowcę w błąd wprowadzili miejscowi rolnicy. Zdjęcia nadesłał nasz czytelnik.

Odchodzą anestezjolodzy  »
Tekst opublikowany 2007-07-04, opracowanie Izabela Kozyra
Przez cały czas w legnickim szpitalu trwa akcja strajkowa pracowników służby zdrowia. W ostatni piątek, 29 czerwca, siedmiu anestezjologów złożyło wypowiedzenia umów o pracę.

Spotykają się "Pod Kyczerą" »
Tekst opublikowany 2007-07-04, opracowanie (tom)
Koncertem w podwałbrzyskiej Głuszycy zainaugurowano 10. jubileuszowe europejskie spotkania mniejszości narodowych i etnicznych "Pod Kyczerą".

Deszcz nagród dla legnickiego Teatru »
Tekst opublikowany 2007-07-04, opracowanie red.
Z poniedziałkowej gali 13. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej legniccy artyści wrócili z workiem nagród.

Palisz, nie jedź  »
Tekst opublikowany 2007-07-03, opracowanie (tom)
Posłowie chcą całkowitego zakazu palenia papierosów podczas jazdy samochodem i w miejscach publicznych. Projekt ustawy już na starcie wzbudza wiele kontrowersji wśród palaczy.

Mandacik, aż się prosi  »
Tekst opublikowany 2007-07-03, opracowanie (tom)
O tym, że kierowcy parkujący w centrum miasta nic nie robią sobie z zakazów, przekonaliśmy się przy ul. Młynarskiej.

Koncertowo, laserowo  »
Tekst opublikowany 2007-07-03, opracowanie (tom)
Dni Legnicy przeszły już do historii. Były koncerty muzyczne, występy artystyczne dzieci i młodzieży, festyn policyjny.

Nie wyjechałeś, wstąp postrzelać  »
Tekst opublikowany 2007-07-02, opracowanie (tom)
Wzorem lat ubiegłych, przez cały lipiec Liga Obrony Kraju organizuje zawody strzeleckie dla dzieci i młodzieży.

Zgrany duet  »
Tekst opublikowany 2007-07-02, opracowanie (tom)
Najsilniejszy człowiek w Europie może już zapomnieć o trenowaniu w stodole. Dzięki sponsorskiej umowie z legnicką firmą DRB Tyberiusz Kowalczyk, może spokojnie myśleć o przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Rusza Legnicki Park Technologiczny »
Tekst opublikowany 2007-07-02, opracowanie red.
Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest KGHM Polska Miedź SA. W poniedziałek marszałek Andrzej Łoś i członek zarządu województwa dolnośląskiego Piotr Borys podpiszą akt notarialny inicjujący powstanie Parku.

Berlin w Legnicy »
Tekst opublikowany 2007-07-02, opracowanie red.
Wczoraj, 1 lipca, dzień po zakończeniu profesjonalny zdjęć filmowych otwarta została ulica Roosevelta w Legnicy. Jeden z naszych czytelników nadesłał nam zdjęcia wykonane w tym miejscu.

Dzisiaj
Wtorek 29 listopada 2022
Imieniny
Błażeja, Margerity, Saturnina

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl