Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 56 informacji. Wszystkie poniżej.

Zdobył czarny pas »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie JR
Daniel Santorowski aktualny Wicemistrz Polski w kata juniorów młodszych zdobył czarny pas w karate Shotokan. Egzamin był dwustopniowy przeprowadzony wg wymagań włoskich.
Zdjęć: 1  

Legniczanie dają mata »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Urząd Miasta wdraża nowy, niezwykle interesujący projekt edukacyjny pod nazwą „Legniczanie dają mata”. Chodzi o szachową edukację uczniów najmłodszych klas (I-III) w 12 szkołach podstawowych. Projekt jest prekursorskim przedsięwzięciem w skali całego kraju.
Zdjęć: 1  

Pierwsze inwestycje LBO dobiegają końca »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Legniczanie, zwłaszcza najmłodsi mogą się cieszyć z nowoczesnych, funkcjonalnych, estetycznych i bezpiecznych placów zabaw i terenów rekreacyjnych.
Zdjęć: 4  

X Akademickie Mistrzostwa Świata w Łucznictwie »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie um
Z udziałem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego w Ratuszu odbyło się spotkanie, podsumowujące przygotowania do X Akademickich Mistrzostw Świata w Łucznictwie. Omówiono zagadnienia logistyczne, techniczne i związane z zapewnieniem bezpieczeństwa.
Zdjęć: 1  

Kłamstwa i intrygi - Lidia Geringer de Oedenberg o swoim rozwodzie »
Tekst opublikowany 2014-06-30, opracowanie rtr
Europarlamentarzystka Lidia Geringer de Oedenberg rozstaje się z SLD. Dlaczego? Oto co napisała.
Zdjęć: 1  

Zapraszamy na Jazz Vocal Night »
Tekst opublikowany 2014-06-29, opracowanie PK
Stowarzyszenie Europejska Unia Aktywnych i Klub Kręgielnia „Kometa” zaprasza na koncert „Jazz Vocal Night” z udziałem Patrycji Kamola i Katarzyny Mirowskiej.
Zdjęć: 4  

Czy podsłuch może być legalny? »
Tekst opublikowany 2014-06-29, opracowanie otomedia.pl
Afera podsłuchowa wywołała w naszym kraju gorącą dyskusję o legalności i granicach stosowania akcesoriów detektywistycznych. Dotyczy to nagrywania rozmów funkcjonariuszy publicznych tak samo, jak nagrywania każdej innej osoby. Czy z tego typu urządzeń można korzystać zgodnie z prawem?
Zdjęć: 1  

30 ton azbestu zniknie z miasta »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie um
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przyznał Legnicy dofinansowanie w wysokości ok. 20 tys. zł. na realizację Programu usuwania azbestu.

600 tys. złotych na wypoczynek dzieci i młodzieży »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie um
Na wakacyjny wypoczynek legnickich dzieci i młodzieży Prezydent Legnicy przeznacza w tym roku ponad 596 tysięcy złotych. Jest to kwota znacznie wyższa od ubiegłorocznej.

Ogólnopolska konferencja w Legnicy »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie um
W legnickim Ratuszu odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Edukacja i aktywizacja osób z niepełnosprawnością”.
Zdjęć: 1  

Legniczanka jedną z Ośmiu Wspaniałych »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie um
Martyna Kuczyńska, laureata ogólnopolskiego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” była gościem prezydenta Tadeusza Krzakowskiego. Prezydent Legnicy pogratulował jej sukcesu i wręczył prezenty, wśród których było wieczne pióro od prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
Zdjęć: 1  

Więcej pieniędzy na inwestycje »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie um
Podczas konferencji prasowej prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski poinformował media o projekcie zmian budżetu miasta na rok 2014, jaki przekazał Radzie Miejskiej do rozpatrzenia na najbliższej, poniedziałkowej sesji.

Wybierz 7 nowych cudów Polski »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie otomedia.pl
Ruszył wakacyjny plebiscyt Travelera. 16 wyjątkowych miejsc walczy o tytuł kolejnego cudu Polski. Głosowanie online potrwa do 26 września. Uczestnicy głosowania mogą wygrać atrakcyjne nagrody.
Zdjęć: 16  

Gdzie najczystsze kąpieliska? »
Tekst opublikowany 2014-06-28, opracowanie otomedia.pl
Choć rozpoczęło się kalendarzowe lato, to aura nas niestety nie rozpieszcza. A tu przecież już wakacje. Gdzie szukać lata? Co obecnie najczęściej decyduje o wyborze wakacji – czyste i ciepłe morze i urlop koniecznie z parasolem… przeciwsłonecznym.
Zdjęć: 2  

Wrocław ma już połączenie z Lublinem »
Tekst opublikowany 2014-06-26, opracowanie otomedia.pl
Nowe połączenie Eurolotu będzie realizowane cztery razy w tygodniu, zaś lot potrwa niewiele ponad godzinę. To najszybszy i najwygodniejszy sposób podróżowania na tej trasie.
Zdjęć: 1  

Nowe muzeum człowieka  »
Tekst opublikowany 2014-06-24, opracowanie otomedia.pl
28 czerwca w Krasiejowie na Opolszczyźnie otwiera się interaktywny Park Nauki i Ewolucji Człowieka. To najbardziej nowoczesne muzeum człowieka w Europie.
Zdjęć: 4  

Wrocław - wystartowały już wszystkie czartery »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie otomedia.pl
Peloponez, Paphos i Madera to ostatnie z czarterowych nowości, wprowadzone w tym sezonie do siatki wrocławskiego lotniska. 21 czerwca lot na Lanzarote zainaugurował sezon wakacyjny.
Zdjęć: 1  

Zmiana na ul. Witelona i Skarbka »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
Jak informuje firma Heilit + Woerner, wykonawca przebudowy ulic Witelona i Skarbka, we wtorek rano (24 czerwca) ruch pojazdów zostanie przeniesiony z jezdni północnej na południową.
Zdjęć: 5  

Na Jaworzyńskiej zgodnie z harmonogramem  »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
Rozpoczęło się kładzenie masy wiążącej na wyłączonym z ruchu odcinku ul. Jaworzyńskiej. Roboty będą kontynuowane na skrzyżowaniu ul. Jaworzyńskiej, Skarbka i Muzealnej.
Zdjęć: 3  

Gdzie się kąpać bezpiecznie? »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie u
Legnickie kąpieliska administrowane prze Ośrodek Sportu i Rekreacji zostaną udostępnione mieszkańcom 28 czerwca.

Dla niego historia II wojny nie ma tajemnic »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
Jakub Jastrzębski, uczeń klasy II E Gimnazjum nr 5 w Legnicy został laureatem ogólnopolskiego konkursu historycznego im. mjr Marka Gajewskiego pn. „Losy żołnierza i oręża polskiego.
Zdjęć: 5  

Legnica w rankingu miesięcznika „Forbes” »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
Czerwcowy numer miesięcznika „Forbes”, prestiżowego pisma o charakterze gospodarczo-biznesowym, przyniósł wyniki dorocznego rankingu polskich miast atrakcyjnych dla biznesu.
Zdjęć: 2  

Debata prezydenta z mieszkańcami Jaworzyńskiej »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
Prezydent Tadeusz Krzakowski spotkał się w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Grabskiego z mieszkańcami osiedli Wielogórska i Sienkiewicza, Przybkowa oraz okolic Jaworzyńskiej od Grabskiego do obwodnicy zachodniej.
Zdjęć: 5  

Święto Legnicy »
Tekst opublikowany 2014-06-22, opracowanie um
- To będzie wyjątkowe Święto Legnicy, trwające niemal dwa tygodnie – mówił prezydent Tadeusz Krzakowski podczas zorganizowanego w Rynku briefingu Prasowego.
Zdjęć: 9  

Daniel Feruga w Miedzi Legnica »
Tekst opublikowany 2014-06-21, opracowanie ml
Nowym zawodnikiem Miedzi Legnica został Daniel Feruga. 26-letni piłkarz, mogący grać na pozycji zarówno skrzydłowego jak i ofensywnego pomocnika związał się z legnickim klubem trzyletnim kontraktem.
Zdjęć: 1  

Prehistoryczne plażowanie »
Tekst opublikowany 2014-06-21, opracowanie otomedia.pl
Nie tylko dinozaury lubiły odpoczywać nad wodą. W Krasiejowie na Opolszczyźnie, w towarzystwie ponad 200 okazów tych wyjątkowych stworzeń, można bawić się i uczyć w Prehistorycznym Oceanarium, a także odpoczywać na specjalnej jurajskiej plaży.
Zdjęć: 4  

Jak podsłuchują Polacy? »
Tekst opublikowany 2014-06-18, opracowanie otomedia.pl
Afera taśmowa stawia pytanie o skłonność Polaków do nagrywania i podsłuchiwania. Sprzedaż akcesoriów szpiegowskich wzrosła w ubiegłym roku o 80%. Dlaczego coraz bardziej interesujemy się urządzeniami detektywistycznymi?

Rozmowa o pracę przez telefon - sprawdź, jak postępować by dobrze wypaść »
Tekst opublikowany 2014-06-17, opracowanie MR
Poszukując zatrudnienia, należy być gotowym, że w każdym momencie może zadzwonić do nas rekruter, w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej. Nie należy się jej obawiać, gdyż wbrew pozorom, ma ona sporo zalet. Warto jednak wiedzieć, co robić by zakończyła się sukcesem.
Zdjęć: 1  

Kolejny sukces legnickich karateków »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie otomedia.pl
Znakomicie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do na XXVII Mistrzostwach Polski Seniorów. Legniczanie z Częstochowy przywieźli 15 medali.
Zdjęć: 5  

Klucze Sukcesu przyznane »
Tekst opublikowany 2014-06-13, opracowanie otomedia.pl
W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu już po raz 18. odbyło się uroczyste wręczenie najbardziej prestiżowego, najstarszego, regionalnego wyróżnienia „Dolnośląski Klucz Sukcesu”.
Zdjęć: 23  

Ile za rodzinne wczasy za granicą?  »
Tekst opublikowany 2014-06-09, opracowanie otomedia.pl
2 tygodnie w hotelu, przelot samolotem, gwarantowana pogoda, posiłki w cenie – wakacje 2014. Tak przedstawiają to prospekty największych biur podróży. A ile trzeba obecnie zapłacić za rodzinne wczasy?
Zdjęć: 1  

Medale dla Delfinka »
Tekst opublikowany 2014-06-09, opracowanie delf
W Brzegu Dolnym odbyły się Dolnobrzeskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza w Sprincie 2014 oraz III Mistrzostwa Ostrzeszowa w Pływaniu. Zawodnicy KS DELFINEK Legnica w Brzegu wywalczyli 23 medale.
Zdjęć: 2  

"Rz": Pierwszy powyborczy sondaż – kto w Sejmie?  »
Tekst opublikowany 2014-06-09, opracowanie rp.pl
Mimo przegranej w eurowyborach, poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego wzrosło - wynika z pierwszego powyborczego badania IBRiS Homo Homini dla "Rzeczpospolitej".

Sukces legnickich zawodników karate »
Tekst opublikowany 2014-06-04, opracowanie tora
W Warce koło Warszawy odbył się PUCHAR POLSKI w KARATE WKF. Startowało 450 zawodników.
Zdjęć: 3  

UKS Delfinek z pucharem  »
Tekst opublikowany 2014-06-04, opracowanie delf
W ostatni majowy weekend w Nowej Rudzie odbyły się najważniejsze w regionie zawody pływackie dziesięcio i jedenastolatków – Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci.
Zdjęć: 3  

Niedziela na Kormoranie: dzieci i wędkowanie »
Tekst opublikowany 2014-06-04, opracowanie um
W najbliższą niedzielę (8 czerwca) w ramach festynu „Wybieram sport i bezpieczeństwo” na kąpielisku Kormoran odbędą się otwarte zawody dla dzieci i młodzieży w wędkarstwie spławikowym.

Termomodernizacja ZSO nr 3 »
Tekst opublikowany 2014-06-04, opracowanie um
Prezydent Legnicy ogłosił przetarg na wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Termomodernizacja (etap II) segmentu A – Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. Mazowieckiej 3”.
Zdjęć: 1  

Miejska Rada Seniorów »
Tekst opublikowany 2014-06-04, opracowanie um
Zgodnie ze statutem o składzie nowej Rady decydowali delegaci I Forum Wyborczego Legnickich Seniorów, które odbyło się 3 czerwca w Klubie Nauczyciela. Z uczestnikami Forum spotkał się prezydent Tadeusz Krzakowski.

Bandyta aresztowany »
Tekst opublikowany 2014-06-04, opracowanie pol
Legniccy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju, który pobił i okradł 19 - letniego mężczyznę. Okazał się mieszkaniec województwa pomorskiego.
Zdjęć: 1  

Oto największe centrum handlowe w Polsce »
Tekst opublikowany 2014-06-03, opracowanie otomedia.pl
Ruszyły prace budowlane nowej części Parku Handlowego Bielany. Powstanie nowoczesna galeria handlowa, połączona z dotychczasowym obiektem, parking podziemny oraz dwa poziomy ze sklepami, restauracjami i kinem. Będzie to największe centrum handlowe w Polsce.
Zdjęć: 14  

Wielki festyn na Dzień Dziecka »
Tekst opublikowany 2014-06-03, opracowanie um
Ponad 3000 dzieci z legnickich szkół, przedszkoli, warsztatów terapii zajęciowej oraz placówek oświatowych i wychowawczych z terenu powiatu legnickiego doskonale bawiło się na wielkim festynie z okazji Dnia Dziecka.
Zdjęć: 12  

Honory dla zasłużonych  »
Tekst opublikowany 2014-06-03, opracowanie um
Jak każdego roku, uroczystą oprawę miała sesja Rady Miejskiej poświęcona wyróżnieniu osób szczególnie zasłużonych dla miasta. Odbyła się 2 czerwca w sali Teatru Modrzejewskiej.
Zdjęć: 10  

Wyłudził 200 tysięcy złotych  »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie pol
Policjanci z powiatu legnickiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwa. Od osób zainteresowanych zakupem maszyn budowlanych i rolniczych pobierał zaliczki w ogóle nie realizując zamówień.

Rusza Miasteczko Ruchu Drogowego »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie um
Organizatorami sprawdzianu wiedzy o zasadach ruchu drogowego i umiejętności rowerowych uczniów legnickich szkół podstawowych są: Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i już po raz drugi - Centrum Handlowe Carrefour Piekary.
Zdjęć: 1  

Legnicki policjant kierował ruchem najlepiej  »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie um
Policjanci reprezentujący poszczególne komendy województwa dolnośląskiego rywalizowali w eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2014”.
Zdjęć: 2  

Używki na cukierki »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie um
Uczniowie Gimnazjum nr 5, należący do Szkolnego Koła PCK przeprowadzili akcję promującą życie wolne od uzależnień „Zamień używki na cukierka”.
Zdjęć: 1  

W Parku Bielańskim - plac zabaw, siłownia i street workout park »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie um
Prezydent Legnicy ogłosił przetarg nieograniczony na wybór wykonawcy zadania „Budowa placu zabaw w Parku Bielańskim w Legnicy” w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Zdjęć: 2  

W co inwestują posłowie? »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie Damian Tomczyk/Andrzej Zwoliński, Money.pl
63 posłów wybrało fundusze jako lokatę kapitału, co dziesiąty gra na giełdzie, a obligacje są popularne tylko wśród nielicznych. Z przeanalizowanych przez portal Money.pl oświadczeń majątkowych posłów wynika, że najchętniej odkładają gotówkę w bankach.

Palikot biednieje, Tusk się bogaci »
Tekst opublikowany 2014-06-02, opracowanie Łukasz Pałka, Money.pl
Topnieje majątek Janusza Palikota, ale mimo tego wciąż nie ma on sobie równych wśród liderów sejmowych partii. Natomiast uwagę w przypadku premiera Donalda Tuska zwraca przede wszystkim ponad trzykrotny wzrost wartości posiadanej gotówki. Wiemy też, w czym podobni do siebie są: prezes PiS Jarosław Kaczyński i szef SLD Leszek Miller.

Ostatnie przygotowania do Monster X Tour »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie otomedia.pl
Trwa odliczanie do rozpoczęcia ekstremalnej imprezy – Monster X Tour. Prawie 5 tysięcy ton nawiezionej ziemi. 17 tysięcy ton rozłożonej murawy. 200 ton wraków osobówek.
Zdjęć: 9  

Budujcie pływające samoróbki »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie otomedia.pl
W niedzielę 15 czerwca na Kaczawę w środku Legnicy wypłyną pomysłowe pływadła wykonane przez uczestników XVI Spływu Samoróbek o Błękitną Wstęgę Kaczawy.
Zdjęć: 2  

Młodzi legniczanie powitali Julka »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Happeningowo legnicka młodzież powitała spiżową postać Julka, który stanął w narożniku pasażu, łobuzersko spoglądając na Rynek.
Zdjęć: 10  

Wioska Indiańska  »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Prezydent Tadeusz Krzakowski odwiedził uczestników imprezy integracyjnej „Wioska Indiańska”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Osób z Upośledzeniem Umysłowym i Ruchowym „Persona”.
Zdjęć: 7  

Zwycięskie projekty LBO »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie um
Legnicki Budżet Obywatelski, którego procedury były po raz pierwszy przeprowadzone w 2013 roku, wkroczył w końcowy etap realizacji.

Dzień Dziecka w schronisku »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie lpgk
2 czerwca (poniedziałek) na terenie legnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Ceglanej, odbędzie się dzień otwarty z okazji Dnia Dziecka.
Zdjęć: 1  

Złoto Marty »
Tekst opublikowany 2014-06-01, opracowanie otomedia.pl
W Bystrzycy Kłodzkiej rozegrane zostały XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do. Dwa medale w mistrzostwach wywalczyła Marta Kurtasz z Legnickiego Klubu Taekwon-do.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Wtorek 29 listopada 2022
Imieniny
Błażeja, Margerity, Saturnina

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl