Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 77 informacji. Wszystkie poniżej.

100 metrów biało-czerwonej na Święto Flagi »
Tekst opublikowany 2015-04-30, opracowanie um
Na sobotę, 2 maja, kiedy to w mieście obchodzony będzie Dzień Flagi, prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza wszystkich legniczan do Rynku.
Zdjęć: 1  

Jeden głos w wyborach - 2 złote 30 groszy »
Tekst opublikowany 2015-04-30, opracowanie Bartłomiej Dwornik/Money.pl
Po 10 milionów złotych wydadzą dwie największe partie parlamentarne na kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy.

Paganini byłby z nich dumny »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie um
Elias David Moncado z Niemiec zajął I miejsce w grupie wiekowej do lat 16 w zakończonym we wtorek (28 kwietnia) XIII Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym „Młody Paganini.

Legnicka Majówka 2015 »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie um
To będzie bardzo atrakcyjny weekend. Każdy znajdzie coś dla siebie. Legnickie instytucje przygotowały bowiem bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową i sportową.

Nowa Oś Kartuska »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie um
Wcześniej, niż planowano zakończyły się prace związane z przebudową Osi Kartuskiej. Dzisiaj (29 kwietnia) w godzinach popołudniowych ta nowa droga została otwarta dla ruchu.
Zdjęć: 1  

Medale dla legnickiego klubu »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie lkt
Świetnie spisali się zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do w międzynarodowym turnieju Open Tournament ASI Taekwon-do “THE ANXUR BATTLE” rozegranym 26 kwietnia we włoskiej Terracinie.
Zdjęć: 12  

Tysiące gitarzystów we Wrocławiu. Czy padnie rekord? »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie otomedia.pl
Do ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Guinnessa potrzebnych jest 7345 gitarzystów, którzy 1 maja zagrają razem „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.

Wrocław - mieszkanie na wynajem - czy to się opłaca? »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie otomedia.pl
Zyski z wynajmu mieszkania wynoszą we Wrocławiu około 4-4,7 procenta w skali roku, wynika z wyliczeń WGN oraz Pulsu Biznesu. To więcej niż mogą przynieść nisko oprocentowane obecnie lokaty.

Kup sobie... przejście graniczne »
Tekst opublikowany 2015-04-29, opracowanie anr
Ponad 700 metrów kwadratowych ma budynek, przy którym dawniej mieściło się przejście graniczne. Gmach, znajdujący się tuż obok Czech, wystawiła na sprzedaż Agencja Nieruchomości Rolnych.
Zdjęć: 1  

Dla rodziny – bez głosu sprzeciwu »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie um
Rada Miejska Legnicy jednogłośnie poparła projekt prezydenta Tadeusza Krzakowskiego, który jest ogromnym wsparciem dla rodzin wielodzietnych zamieszkujących w naszym mieście. Są to bardzo dobre wiadomości dla legniczan.
Zdjęć: 2  

Tańsze żłobki dla wszystkich dzieci »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie um
Dobre wiadomości są także dla osób, których Karta Dużej Rodziny nie obejmuje. Prezydencki program „Legnica przyjazna rodzinie” obniża bowiem koszty pobytu wszystkich legnickich dzieci w żłobkach publicznych.

Prastary Zamek Piastowski zaprasza »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie um
Rozpoczął się nowy sezon turystyczny w legnickim Zamku Piastowskim. W sobotę (25 kwietnia) udostępnione zostały dla zwiedzających wieże św. Jadwigi, św. Piotra oraz kaplica zamkowa. Te zabytkowe obiekty zwiedzamy bezpłatnie!
Zdjęć: 4  

Majówkowe atrakcje z OSiR-em »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie osir
W piątek, 1 maja, o godzinie 10.00 legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na Piknik siatkarski. Impreza odbędzie się na boiskach treningowych w parku Miejskim.
Zdjęć: 2  

Szachiści z Legnicy najlepsi na Dolnym Śląsku »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie szach
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 zwyciężyli w finale dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym samym „szesnastka” przez rok będzie najlepszą szkołą w szachach w województwie dolnośląskim.
Zdjęć: 3  

Pomnik Zesłańcom Sybiru  »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie um
Bardzo zaawansowane są prace przy budowie pomnika Zesłańcom Sybiru. Ten ważący kilkanaście ton monument już niedługo zostanie przetransportowany i zmontowany na Placu Sybiraków przy zbiegu ulic: Kazimierza Wielkiego, Wrocławskiej i Czarnieckiego.
Zdjęć: 6  

Widowiskowy trening powietrzny »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie um
Przygotowania do II Motoparalotniowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w naszym mieście w dniach 27 czerwca – 5 lipca br. przebiegają bardzo sprawnie. Obserwator FAI Jöel Amibale wysoko ocenił lotniskowy teren imprezy, hotele, współpracę z miastem i uroki Legnicy.
Zdjęć: 7  

Wakacje z wylotem z Wrocławia »
Tekst opublikowany 2015-04-28, opracowanie otomedia.pl
Nurkowanie lub surfing przy rajskich plażach Wysp Kanaryjskich, eksploracja jaskiń na Majorce, kitesurfing albo lot balonem w Turcji? To wakacje dla osób aktywnych i spragnionych wrażeń.

Zaproszenie do Szklarskiej Poręby »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie otomedia.pl
Wiosennie, kolorowo, kulturalnie, sportowo, turystycznie i intrygująco będzie podczas zbliżającego się majowego weekendu w Szklarskiej Porębie.

Zasrebrzy się w Legnicy »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie fs
Legnicki Festiwal Srebro to największy i najważniejszy w Polsce pokaz biżuterii artystycznej i małego designu, organizowany od ponad trzydziestu lat przez Galerię Sztuki w Legnicy.
Zdjęć: 6  

Zakończyli już rok szkolny – przed nimi matury »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie um
Uczniowie ostatnich klas liceów i techników zakończyli dziś (24 kwietnia) naukę w szkołach. Teraz przed nimi egzaminy maturalne, które rozpoczną się 4 maja i potrwają do 29 maja.

Pływackie zmagania na Delfinku »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie dol
W sobotę, 25 kwietnia o godzinie 10.45 na pływalni Delfinek w Szkole Podstawowej nr 7 (ul. Polarna 1) odbędzie się V Puchar Prezesa Dolnośląskiego Okręgowego Związku Pływackiego.

Z uczniami o odpadach i czystym środowisku »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie um
Z okazji przypadającego 22 kwietnia Międzynarodowego Dnia Ziemi Biuro Gospodarowania Odpadami Komunalnymi UM przeprowadziło w SP nr 9 prezentację dotyczącą systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie miasta, pod hasłem „Legnica segreguje”.
Zdjęć: 5  

Kolejny chodnik w naprawie »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie um
Rozpoczęły się prace przy naprawie chodnika między ul. Piekarską a Bankową. Trwa też remont nawierzchni w pobliskim podwórzu przy ul. Złotoryjskiej.
Zdjęć: 5  

Aktywna Młodzieżowa Rada Miejska »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie um
W czwartek, 23 kwietnia, z udziałem przedstawicieli władz samorządowych i zaproszonych gości odbyła się VIII sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Legnicy, podczas której ślubowania złożyli nowi członkowie rady.
Zdjęć: 14  

Warszawa, Kraków i Wrocław najdroższe na majówkę »
Tekst opublikowany 2015-04-24, opracowanie otomedia.pl
Miejscowości cieszące się największym zaintersowaniem podczas tegorocznej majówki to Gdańsk, Zakopane i Sopot, przy czym średnia cena za nocleg (1 osoba na 1 dzień) w stolicy Tatr wynosi 65 zł, a w Trójmieście niecałe 90 zł.

Udana akcja „gabaryty” »
Tekst opublikowany 2015-04-23, opracowanie um
Ponad 90 ton odpadów wielkogabarytowych zebrano podczas wiosennej zbiórki, która została przeprowadzona w całym mieście w dniach 13 – 20 kwietnia.
Zdjęć: 8  

Wiosenna bujność życia w parku Miejskim »
Tekst opublikowany 2015-04-23, opracowanie um
Coraz większą atrakcją dla mieszkańców i gości naszego miasta są ogrody tematyczne, mini-zoo z ptasimi wolierami wokół palmiarni i sama palmiarnia.
Zdjęć: 16  

Ulgi w zakupie mieszkań komunalnych  »
Tekst opublikowany 2015-04-23, opracowanie um
W związku z nieporozumieniami i nieprawdziwymi informacjami na temat wykupu mieszkań komunalnych w Legnicy, raz jeszcze wyjaśniamy zasady obowiązujące w tej sprawie.

Po pożarze na Kartuskiej »
Tekst opublikowany 2015-04-23, opracowanie um
Dzisiaj przed godziną 10.00 przywrócony został ruch na odcinku ulicy Kartuskiej od mostu do Libana. Był on zamknięty od wczoraj (22 kwietnia) z powodu zagrożenia dla bezpieczeństwa wywołanego pożarem i zniszczeniem budynku stojącego właśnie przy ulicy Kartuskiej.
Zdjęć: 7  

Okradali TIR-y »
Tekst opublikowany 2015-04-23, opracowanie pol
Współpraca funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji oraz niemieckiej Policji doprowadziła do rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej, która okradała TIR-y w trakcie postoju na parkingach przy polsko - niemieckich autostradach.
Zdjęć: 3  

Zamek Piastowski otwiera sezon »
Tekst opublikowany 2015-04-22, opracowanie uml
Już w sobotę (25 kwietnia) zainaugurowany zostanie III sezon zwiedzania legnickiego Zamku Piastowskiego. To wielka atrakcja dla legniczan i przyjezdnych. Nie można jej przegapić.
Zdjęć: 11  

Spłonęła kolejowa stolarnia w centrum  »
Tekst opublikowany 2015-04-22, opracowanie rtr/um
11 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który strawił dawną, należącą do PKP stolarnię przy ul. Kartuskiej. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.
Zdjęć: 11  

Młodzi wirtuozi skrzypiec zagrają w Legnicy »
Tekst opublikowany 2015-04-22, opracowanie um
W niedzielę (26 kwietnia) rozpoczyna się XIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Młody Paganini” 2015. Zwycięzców tej prestiżowej imprezy, organizowanej przez Zespół Szkół Muzycznych, poznamy we wtorek.
Zdjęć: 2  

Kolejny chodnik w mieście jak nowy »
Tekst opublikowany 2015-04-22, opracowanie um
Rozpoczęły się prace przy wymianie nawierzchni chodnika na odcinku ulic Okrzei i Jana Pawła II. Za kilkanaście dni powstanie w tym miejscu wygodny i estetyczny trakt wyłożony kostką brukową.
Zdjęć: 7  

Ziemia zawsze w cenie »
Tekst opublikowany 2015-04-22, opracowanie otomedia.pl
Zarówno ceny gruntów rolnych, jak najbardziej popularnych działek budowlanych w największych miastach wzrosły w stosunku do zeszłego roku.

Legnicka Majówka 2015 »
Tekst opublikowany 2015-04-21, opracowanie um
To będzie bardzo atrakcyjny weekend. Każdy znajdzie coś dla siebie. Legnickie instytucje przygotowały bowiem bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową i sportową.
Zdjęć: 1  

Miasto jest jak mieszkanie »
Tekst opublikowany 2015-04-21, opracowanie um
Jeśli często sprzątamy własny dom, to kulturę utrzymania porządku przenosimy też na miasto, w którym mieszkamy. To naturalne, choć może nie dla wszystkich oczywiste.
Zdjęć: 8  

Legniczanie zaprzeczą prawom grawitacji »
Tekst opublikowany 2015-04-21, opracowanie um
Urodziny (451) Wiliama Szekspira uświetni wyjątkowa adaptacja „Snu nocy letniej” w opracowaniu i wykonaniu m.in. legnickich mistrzów akrobacji Fundacji Ocelot.
Zdjęć: 9  

Partynice w galopie »
Tekst opublikowany 2015-04-21, opracowanie otomedia.pl
W najbliższą niedzielę rusza sezon wyścigowy 2015 na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych - Partynice.
Zdjęć: 9  

Pięć medali LKT »
Tekst opublikowany 2015-04-21, opracowanie lkt
Tyle medali z Grand Prix Polski Seniorów 2015 przywieźli zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do. Turniej rozegrany w Pruszczu Gdańskim były drugą i zarazem ostatnią kwalifikacją do tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów.
Zdjęć: 2  

2300 kolarzy - rowerowy weekend w Miękini »
Tekst opublikowany 2015-04-20, opracowanie otomedia.pl
W Miękini odbyła się inauguracja największego cyklu maratonów MTB w Polsce. Bike Maraton otworzył 15 sezon zawodów rowerowych przeznaczonych dla amatorów i zawodowców uprawiających kolarstwo górskie. W sumie w imprezie udział wzięło ponad 2000 uczestników.
Zdjęć: 12  

Legnica Blues Day przejdzie do historii »
Tekst opublikowany 2015-04-19, opracowanie JK
Na wspólnej scenie zagrały z towarzystwem doskonałych muzyków Jennifer Batten - najlepsza kobieca gitara świata i Patrycja „Pati” Kamola - uznana wokalistka jazzowa w towarzystwie Jacka J. Jagusia – pięciokrotnego zdobywcy tytułu „najlepszego bluesowego gitarzysty Polski”.

Dziennikarze postrzelają »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie Ryszard Mulek
XXXIV Mistrzostwa Strzeleckie Dziennikarzy, będące jednocześnie VI Memoriałem redaktora Stanisława ŁAPETY*, odbędą się 22 maja, na gościnnej strzelnicy WKS Śląsk przy ulicy Świątnickiej 36 we Wrocławiu.
Zdjęć: 6  

Oferty pracy na targach »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
33 pracodawców przedstawiło swoją ofertę podczas dzisiejszych (16 kwietnia) Targów Pracy, zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona.

LCK zaprasza na niezwykłe „Pop-oratorium” »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
Połączone siły kilku zespołów wykonają w najbliższą niedzielę „Pop-oratorium Miłosierdzie Boże”.
Zdjęć: 1  

Ukazał się kwietniowy numer „Legnicy.eu” »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
Ukazał się czwarty w tym roku numer bezpłatnego miesięcznika „Legnica.eu”, wydawanego przez miasto.
Zdjęć: 1  

Legniczanka wygrała w Nowym Jorku »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
Sara Dragan spełni swoje marzenie i zagra w Carnegie Hall, sali Filharmonii Nowojorskiej, a zarazem najbardziej prestiżowym miejscu koncertowym na świecie.
Zdjęć: 3  

Park pięknieje na wiosnę »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
Dobiegają już końca prace przy drugim etapie przebudowy al. Orła Białego w parku Miejskim. Do finału zostało już niewiele.
Zdjęć: 7  

Już we wtorek ruszają egzaminy gimnazjalne »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
W dniach od 21 do 23 kwietnia 2015 r. w Legnicy odbędzie się egzamin gimnazjalny. Przystąpi do niego 903 gimnazjalistów, w tym 735 uczniów klas trzecich ze szkół prowadzonych przez miasto i 168 uczniów ze szkół niepublicznych.
Zdjęć: 1  

Sprawdź, czy jesteś na liście wyborców »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie um
Prezydent Legnicy zawiadamia, że zostały sporządzone spisy wyborców (w systemie elektronicznym) w wyborach Prezydenta RP, wyznaczonych na dzień 10 maja 2015 r.

Budowa domu bez pozwolenia? Teraz to możliwe! »
Tekst opublikowany 2015-04-17, opracowanie Aleksandra Kubicka, serwis otoDom.pl
W połowie bieżącego roku zacznie obowiązywać nowelizacja ustawy Prawo budowlane.

Policjanci zlikwidowali ,,dziuplę’’ »
Tekst opublikowany 2015-04-16, opracowanie pol
Policjanci z Legnicy i Wrocławia prowadząc wspólne działania na terenie powiatu legnickiego znaleźli w jednym z pomieszczeń garażowych części samochodowe pochodzące ze skradzionych pojazdów.
Zdjęć: 2  

Mistrzostwa z kijkami »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie um
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza do udziału w IV Mistrzostwach Legnicy w Nordic Walking. Impreza odbędzie się w sobotę (18 kwietnia) w parku Miejskim o godz. 11.00.

Kup mieszkanie od gminy »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie um
W piątek (17 kwietnia) wchodzi w życie uchwała Rady Miejskiej dotycząca wykupu mieszkań komunalnych. Dokument ten, przywracający ulgi najemcom kupującym te lokale od miasta, został uchwalony podczas sesji 30 marca.

Dobre wiadomości dla rodzin  »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie um
Po trwających wiele miesięcy przygotowaniach i konsultacjach z partnerami prezydent Legnicy przedłożył Radzie Miejskiej na sesję kwietniową projekt uchwały w sprawie wprowadzenia programu wsparcia rodzin wielodzietnych pod nazwą „Legnica przyjazna rodzinie”.

XXXII Zawody w Kajakarstwie Górskim w Szklarskiej Porębie  »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie otomedia.pl
W trakcie wiosennych, kwietniowych roztopów koryto rzeki Kamiennej staje się areną widowiskowych zawodów kajakowych.

Kandydaci na prezydenta są warci 20 mln zł »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie Bartłomiej Dwornik/Money.pl
Majątki kandydatów na prezydenta są równie zróżnicowane jak profesje, którymi się parają. Jak wyliczył portal Money.pl, razem ich stan posiadania sięga około 20 mln złotych.

Jak w tym roku sprzedają się nowe mieszkania? »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie Kamil Niedźwiedzki, analityk Dompress.pl
Jak deweloperzy oceniają sprzedaż mieszkań w pierwszych miesiącach tego roku? Czy zainteresowanie zakupem spadło po podwyższeniu obowiązkowego wkładu własnego do kredytu?

Noc poślubną spędzili w policyjnym areszcie »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie pol
Policjanci z Legnicy interweniowali wobec mężczyzny, który awanturował się i ubliżał im używając słów ogólnie uważanych za obraźliwe na jednej z ulic w centrum miasta.
Zdjęć: 1  

Samolotem na długi weekend. Top 5 z Wrocławia »
Tekst opublikowany 2015-04-15, opracowanie otomedia.pl
Jak tanio polecieć na długi weekend? Przedstawiamy 5 najciekawszych propozycji na krótkie wycieczki z wrocławskiego lotniska.

Wypalanie traw »
Tekst opublikowany 2015-04-13, opracowanie pol
Wiosna to okres, kiedy niektóre osoby rozpoczynają proceder nielegalnego wypalania traw. Dla natury jest to często równoznaczne z katastrofą ekologiczną. Strażacy natomiast określają tego typu praktyki, jako wiosenne zagrożenia pożarowe. Policjanci przypominają, że wypalanie traw jest zabronione prawem i niebezpieczne.
Zdjęć: 1  

Tyle płacimy prezesom »
Tekst opublikowany 2015-04-12, opracowanie Bartłomiej Dwornik/Money.pl
Około 18 milionów złotych wydało w ubiegłym roku na utrzymanie swoich prezesów dziesięć firm z udziałem Skarbu Państwa, notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

„Pati" Kamola zagra z Jennifer Batten na Legnica Blues Day »
Tekst opublikowany 2015-04-12, opracowanie otomedia.pl
17 kwietnia w legnickim SUNNY CLUB MUSIC odbędzie się niezwykły koncert na którym zagrają: Jennifer Batten - legendarna, uznana na całym świecie gitarzystka oraz formacja Patrycja Kamola Project & Jacek J.J Jaguś.
Zdjęć: 1  

Czy mieszkania zdrożeją? »
Tekst opublikowany 2015-04-09, opracowanie Kamil Niedźwiedzki, analityk Dompress.pl
Czy ceny mieszkań będą się zmieniać, czy do końca 2015 roku pozostaną na stabilnym poziomie? Jakie czynniki mają największy wpływ na wysokość stawek ofertowych. Opinie na ten temat wyrazili przedstawiciele firm deweloperskich w rozmowie z portalem nieruchomości Dompress.pl.

Kradł taksówkę z pasażerami »
Tekst opublikowany 2015-04-09, opracowanie pol
Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który znajdując się pod wpływem alkoholu i narkotyków usiłował ukraść taksówkę. W pojeździe, który upatrzył sobie zatrzymany, w chwili zdarzenia znajdowali się dwaj pasażerowie.

NAZARETH i IRA zagrają na Gitarowym Rekordzie Guinnessa  »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie otomedia.pl
Światowa legenda rocka, NAZARETH oraz zespół IRA wystąpią 1 maja we Wrocławiu na Thanks Jimi Festival, w ramach którego po raz 13. odbędzie się próba ustanowienia nowego GITAROWEGO REKORDU GUINNESSA.
Zdjęć: 1  

Puchar Zieleńca na zakończenie sezonu narciarskiego »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie otomedia.pl
Już w najbliższą sobotę (11 kwietnia) w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena, odbędzie się Wiosenny Puchar Zieleńca. To nie lada okazja do wzięcia udziału w ostanich zawodach sezonu.
Zdjęć: 3  

Młoda legnicka pływaczka w międzynarodowej elicie »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie um
Zawodniczka Klubu Sportowego Wankan Legnica, Kornelia Fiedkiewicz zakwalifikowała się do kadry narodowej i została powołana na zawody pływackie „Multinations Youth Meet” w portugalskim mieście Oeiras.
Zdjęć: 2  

Zaproszenie na Babski Targ »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie um
Centrum Seniora działające prze Legnickim Centrum Kultury zaprasza w poniedziałek 13 kwietnia, o godz. 16.00 na Babski Targ. Podczas tej imprezy będzie można wymienić się ubraniami i dodatkami.
Zdjęć: 1  

Legnickie szkoły w programie MultiSport »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie um
Szkoła Podstawowa nr 10 oraz Zespół Szkół Integracyjnych zostały wybrane przez Dolnośląską Federację Sportu do udziału w II edycji programu „MultiSport”. Projekt ten oferuje bezpłatne i bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci.
Zdjęć: 3  

Kolorowe oblicza jazzu »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie um
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na kolejną odsłonę wspólnego jammowania w ramach spotkań muzycznych Witelon Jam Session.
Zdjęć: 1  

Skatepark Night kolejne niepowtarzalne zawody »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie um
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezę Skatepark Night, która odbędzie się w piątek (10 kwietnia) na skateparku przy ul. Cynkowej (park Bielański).
Zdjęć: 1  

Kolejny parking odnowiony »
Tekst opublikowany 2015-04-08, opracowanie um
Zakończył się remont parkingu przy ul. Partyzantów. W trakcie prac wymienione zostały uszkodzone płyty betonowe, a także wyrównana nawierzchnia i uregulowany system odwodnienia.
Zdjęć: 3  

Święta w policyjnej statystyce »
Tekst opublikowany 2015-04-07, opracowanie pol
Podczas czterech dni związanych ze Świętami Wielkanocnymi funkcjonariusze przeprowadzili ponad 4 tys. różnego rodzaju interwencji, zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 237 osób oraz zatrzymali 66 osób poszukiwanych.

W Zieleńcu znów dobre warunki narciarskie »
Tekst opublikowany 2015-04-06, opracowanie otomedia.pl
40 centymetrów śniegu spadło w Zieleńcu. W tej chwili czynne są 3 trasy zjazdowe (ponad 1,6 km) i wiele kilometrów tras biegowych. Śnieg jeszcze poprószy, a temperatura wynosić będzie od -7 do 0 stopni Celsjusza.
Zdjęć: 3  

Wrocławski GITAROWY REKORD GUINNESSA w nowym miejscu  »
Tekst opublikowany 2015-04-04, opracowanie otomedia.pl
Po raz pierwszy od 12 lat GITAROWY REKORD GUINNESSA, gromadzący tysiące gitarzystów z całej Europy, nie odbędzie się na wrocławskim Rynku.

Sprawdź najlepsze konta oszczędnościowe w kwietniu 2015 »
Tekst opublikowany 2015-04-02, opracowanie MR
Wiele osób w ostatnim czasie narzekało na niskie oprocentowanie na depozytach bankowych. Głównie poprzez niskie stopy procentowe – lokaty i konta oszczędnościowe nie dają zarobić, tak jak jeszcze 2 lata temu. Jednak gdy przyjrzymy się dokładnie wszelkim danym, okazuje się, że w tej chwili konta oszczędnościowe i lokaty przynoszą największe zyski realne na przestrzeni ostatnich kilku lat. Czy oszczędzanie na depozytach w bankach nie jest aż tak niekorzystne?

Dzisiaj
Wtorek 29 listopada 2022
Imieniny
Błażeja, Margerity, Saturnina

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl