Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 27 informacji. Wszystkie poniżej.

Bułgaria i Turcja zamiast Tunezji »
Tekst opublikowany 2015-06-30, opracowanie JK
Polscy turyści wybierają przede wszystkim Bułgarię i Turcję w zamian za Tunezję, kierując się przede wszystkim porównywalnym kosztem imprezy.
Zdjęć: 1  

Kto kupuje mieszkania w wakacje? »
Tekst opublikowany 2015-06-30, opracowanie Opracowanie Marcin Jańczuk
W wakacje rynek mieszkaniowy nie próżnuje. Klienci deweloperów i pośredników przeznaczają urlopy na poszukiwanie własnego M, a do zakupów przystępują gotówkowi kupujący. Z uwagi na sezon urlopowy muszą się liczyć z wydłużeniem czasu samej transakcji.
Zdjęć: 1  

4,5 tony nielegalnego tytoniu »
Tekst opublikowany 2015-06-29, opracowanie pol
Ujawnione 4,5 tony tytoniu bez polskich znaków akcyzy, to efekt kontroli przeprowadzonej przez legnickich policjantów ruchu drogowego.
Zdjęć: 1  

Witali lato wiankami i bańkami »
Tekst opublikowany 2015-06-24, opracowanie um
Senioralna Noc Kupały - czyli powitanie lata zgodnie z dawną tradycją - była jedną z atrakcji wtorkowej odsłony tegorocznego Święta Legnicy.
Zdjęć: 10  

Ukazał się czerwcowy numer „Legnicy.eu” »
Tekst opublikowany 2015-06-24, opracowanie um
Ukazał się szósty w tym roku numer bezpłatnego miesięcznika „Legnica.eu”, wydawanego przez miasto.
Zdjęć: 1  

11 tys. uczniów kończy rok szkolny »
Tekst opublikowany 2015-06-24, opracowanie um
W piątek, 26 czerwca 10.960 uczniów legnickich szkół prowadzonych przez miasto odbierze świadectwa. Wśród nich zdecydowana większość, bo aż 5.470, to uczniowie 13 szkół podstawowych.
Zdjęć: 1  

Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia  »
Tekst opublikowany 2015-06-24, opracowanie otomedia.pl
W dniach 8-18 lipca odbędzie się 6. edycja akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Młodzież oraz wolontariusze z Dolnego Śląska porządkują, remontują i ratują polskie nekropolie na Ukrainie. Wspierają i odwiedzają naszych rodaków z Kresów.
Zdjęć: 7  

Wakacyjne hity wrocławskiego lotniska »
Tekst opublikowany 2015-06-23, opracowanie otomedia.pl
Alicante, Bolonia i Barcelona – tak wygląda zestawienie najpopularniejszych południowych kierunków z Wrocławia na początku sezonu letniego. Wśród czarterów niezmiennie lubiane są kurorty Grecji, a nowym hitem może zostać portugalskie Faro.
Zdjęć: 1  

O krok od tragedii »
Tekst opublikowany 2015-06-23, opracowanie pol
Mężczyzna zdający motocyklem egzamin na prawo jazdy o mało nie zginął pod kołami samochodu ciężarowego, którego kierowca nie zatrzymał się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP. Po tym, jak nagranie zarejestrowane przez instruktora trafiło do legnickiej Policji, funkcjonariusze wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia, ustalili już personalia osoby kierującej samochodem ciężarowym.

Szukają zaginionej kobiety »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Zaginiona wyszła z mieszkania przy ul. Paderewskiego 18 czerwca 2015 r. ok. godz. 12:00 na spacer po osiedlu i nie powróciła.
Zdjęć: 1  

Jeśli rozpoznajesz - zadzwoń »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Policjanci z komendy powiatowej w Oleśnicy poszukują osobę podejrzewaną o napad rabunkowy, do którego doszło na stacji paliw w Twardogórze (pow. oleśnicki). Sprawca po tym jak przyjechał na stacje motocyklem, grożąc przedmiotem przypominającym broń, skradł pieniądze, a następnie odjechał z miejsca przestępstwa. Osoby, które posiadają informację na temat zdarzenia bądź znają miejsce pobytu sprawcy proszone są o kontakt z oleśnicką policją.
Zdjęć: 3  

Odzyskali mienie o wartości ponad 100 tys. złotych  »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Policjanci z Legnicy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, zatrzymując złodziei, odzyskali skradzione mienie o wartości ponad 100 tys. złotych. Wśród odzyskanego mienia znajdują się m.in. dwa samochody, armatura sanitarna, elektronarzędzia, czy też sprzęt ogrodniczy.

Rozpracowana grupa przestępcza zajmującą się kradzieżami samochodów »
Tekst opublikowany 2015-06-22, opracowanie pol
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi członkom grupy przestępczej, zajmującej się kradzieżami samochód, głównie z grupy volkswagena. W sprawie zatrzymano 5 osób. Podejrzani, którzy usłyszeli już zarzuty włamań do samochodów i ich kradzieży, a także paserstwa części samochodowych, działali na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego.
Zdjęć: 9  

Dieta zbilansowana królową diet »
Tekst opublikowany 2015-06-19, opracowanie MR
Do ogólnie znanych i przyjętych pojęć należy fakt, iż zdrowa dieta stanowi podstawę długo trwającego zdrowia. Jest ona podstawowym aspektem zdrowego stylu życia, który stał się ówcześnie wyznacznikiem mody, trendu czy też obyczaju.
Zdjęć: 1  

Zgłosiła przestępstwo, którego nie było »
Tekst opublikowany 2015-06-18, opracowanie pol
Policjanci z komendy miejskiej w Legnicy otrzymali informację od kurierki firmy pocztowej, że w trakcie wykonywanej pracy podbiegło do niej dwóch młodych mężczyzn, którzy wyrwali jej tablet z rąk i uciekli. Kobieta w trakcie składanych zeznań opisała wygląd i ubiór sprawców kradzieży. Okazało się jednak, że całe zdarzenie jest fikcyjne, a kurierka wszystko wymyśliłai.

Najbardziej zadłużeni posłowie »
Tekst opublikowany 2015-06-16, opracowanie Bartłomiej Dwornik/Money.pl
Łącznie długi posłów przekraczają 122,5 mln zł - podaje portal Money.pl. Ma je zdecydowana większość, bo 290 na 460 parlamentarzystów. Średnio na posła wychodzi ponad 422,6 tys. zł. Jednak największe przekraczają 9 mln zł.

Gnał autostradą ponad 240 km/h »
Tekst opublikowany 2015-06-16, opracowanie pol
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z legnickiej komendy na autostradzie A4 zauważyli motocyklistę, który poruszał się ze znaczną prędkością. Wykonany pomiar wskazał przekroczenie dopuszczalnej wartości aż o 132 km/h. Okazało się, że mężczyzna jechał nawet 242 km/h tam gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 110 km/h.

Pływał łodzią motorową będąc w stanie nietrzeźwości »
Tekst opublikowany 2015-06-15, opracowanie pol
Nawet do 2 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, który będąc w stanie nietrzeźwości, pływał łodzią motorową na jeziorze w powiecie legnickim..

Już stawiają Pomnik Zesłańcom Sybiru »
Tekst opublikowany 2015-06-12, opracowanie um
Pierwsze elementy Pomnika Zesłańców Sybiru są już montowane na Placu Sybiraków. Pracownicy przywieźli na plac symboliczne granitowe tory i podkłady na których są wyryte nazwy miejscowości – największych skupisk zesłańczych.
Zdjęć: 2  

Policjant po służbie ratuje napadniętego  »
Tekst opublikowany 2015-06-11, opracowanie pol
Starszy mężczyzna idący późnym wieczorem ulicą zostaje napadnięty. Z pomocą przyszedł mu funkcjonariusz legnickiej Policji, który wrócił po służbie do domu i właśnie parkował samochód w pobliżu miejsca zdarzenia. Policjant widząc napad, niezwłocznie podjął interwencję, broniąc ofiarę i obezwładniając, a następnie zatrzymując jednego z bandytów.

XIX edycja Dolnośląskiego Klucza Sukcesu. Znamy nominatów »
Tekst opublikowany 2015-06-11, opracowanie otomedia.pl
Po raz kolejny Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska będzie przyznawać Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście regionu.
Zdjęć: 1  

Tragiczny finał awantury rodzinnej »
Tekst opublikowany 2015-06-10, opracowanie pol
Legniccy policjanci wyjaśniają okoliczności awantury rodzinnej, podczas której 16-letni syn ugodził ojca nożem w okolice klatki piersiowej. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

Poszukiwali zaginione dzieci »
Tekst opublikowany 2015-06-10, opracowanie pol
Szczęśliwie zakończyły się prowadzone przez legnickich policjantów poszukiwania dzieci. Postawieni na równe nogi funkcjonariusze zarówno w sobotę i w niedzielę sprawdzali każde miejsce, gdzie najmłodsi mogli przebywać – place zabaw, podwórka, parki, sklepy. W obu przypadkach dzieci szybko zostały odnalezione i nic im się nie stało.

Okulary od Dolnoślązaków trafiły do Zachodniej Syberii »
Tekst opublikowany 2015-06-09, opracowanie otomedia.pl
Od 1 do 5 czerwca po raz trzeci odbyła się akcja „Okulary dla Syberii. W tym roku niemal 300 par okularów trafiło do Polonii w okolicach Tomska.
Zdjęć: 6  

Dotacje unijne – druga strona medalu »
Tekst opublikowany 2015-06-09, opracowanie Źródło: Dotacjomat.pl
O funduszach unijnych mówi się dużo. Zwykle mówi się dobrze. Wystarczy rozejrzeć się wokół i podziwiać infrastrukturę stworzoną dzięki środkom unijnym.

30 firm poszkodowanych przez grupę wyłudzającą pożyczki »
Tekst opublikowany 2015-06-06, opracowanie pol
Dolnośląscy policjanci rozbili grupę, podejrzaną o szereg oszustw i wyłudzeń pożyczek internetowych. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie oraz dwóm mężczyznom ponad 100 takich przestępstw. Sprawcy posługując się cudzymi danymi osobowymi oszukali blisko 30 firm pożyczkowych na ponad 100 tysięcy złotych.

Port Lotniczy Wrocław:15% wzrostu w maju »
Tekst opublikowany 2015-06-03, opracowanie otomedia.pl
Wzrosty we wszystkich segmentach ruchu lotniczego, a największy w przypadku połączeń czarterowych - tak prezentują się majowe statystyki wrocławskiego lotniska.
Zdjęć: 1  

Dzisiaj
Wtorek 29 listopada 2022
Imieniny
Błażeja, Margerity, Saturnina

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl