Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Starszaki u prezydenta

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W piątkowe przedpołudnie dzieci z miejskiego Przedszkola nr 10 odwiedziły w Ratuszu prezydenta Legnicy. Z dumą podkreślały, że są starszakami i nie muszą już leżakować.
Starszaki u prezydenta

Starszaki u prezydenta
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Starszaki u prezydenta
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Na pytanie gospodarza, czym różni się przedszkole od szkoły, z pełną powagą odpowiadały: - W szkole trzeba się uczyć, a w przedszkolu można się bawić.

Goście interesowali się wieloma sprawami. Stawiali dość łatwe, ale i trudne pytania, np.: jak się robi drogi, po co maluje się białe kreski na asfalcie, jak powstała Ziemia?

Przedszkolaki doskonale wiedziały, że znajdują się w miejskim Ratuszu. Miały natomiast problem z przypomnieniem sobie własnych adresów. Obiecały jednak, że się ich nauczą na pamięć, a pani przedszkolanka będzie mogła to sprawdzić już w poniedziałek.


umo © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl