Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
1204 strzelców!

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W czasie ferii zimowych ZP LOK Legnica przeprowadził imprezę strzelecką pod nazwą „Akcja Zima z LOK 2013”. W jej trakcie rozegrano serię zawodów strzeleckich - w których brało udział 1204 strzelców.
1204 strzelców!

1204 strzelców!
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.1204 strzelców!
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.1204 strzelców!
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W imprezie finałowej strzelało 100 zawodników.

Podczas trwania zawodów strzelcy oceniani byli w trzech grupach wiekowych:

Grupa I – dzieci ze szkół podstawowych – 506 uczestników do finału weszło 39 zawodników.

Grupa II – dzieci ze szkół gimnazjalnych – 416 uczestników do finału weszło 30 zawodników

Grupa III – młodzież ze szkół ponadpodstawowych – 282 uczestników do finału weszło 31 zawodników

W imprezach brały udział dzieci i młodzież z półkolonii przy Szkole Podstawowej nr 4, innych szkół z terenu Legnicy i powiatu, Klubu Osiedlowego„AGATKA”.

Zawodnicy, którzy spełnili wymagania regulaminowe zdobyli Oznaki Sportów Obronnych OSO.

Wyniki Turnieju Finałowego „AKCJA ZIMA z LOK – 2013”:

GRUPA I:

Dziewczęta:

1. BAŃKOWSKA Daria 82 pkt.

2. WITOWSKA Kaja 81 pkt.

3. OZGA Kamila 76 pkt.

Chłopcy:

1. OZGA Paweł 91 pkt.

2. MIĘKINA Kacper 87 pkt.

3. STRZAŁKOWSKI Marcin 84 pkt.

GRUPA II

Dziewczęta:

1. KWAŚNY Angelika 91 pkt.

2. DOROBISZ Weronika 88 pkt.

3. STEFANKIEWICZ Justyna 86 pkt.

Chłopcy:

1. WALASIAK Dominik 91 pkt.

2. WYSKUP Karol 90 pkt.

3. LITWIN Jakub 86 pkt.

GRUPA III

Dziewczęta:

1. KOCAN Małgorzata 88 pkt.

2. KOWALIK Agata 86 pkt.

3. RYCHŁOWSKA Paulina 85 pkt.

Chłopcy:

1. DUDA Jakub 94 pkt.

2. OSOWSKI Julian 89 pkt.

3. BOGACZ Krzysztof 89 pkt.

Puchar Prezesa Klubu Żołnierzy Rezerwy dla Najlepszego Debiutanta przypadł Pawłowi MIEDZIŃSKIEMU, który zajął 11 miejsce w turnieju Finałowym z wynikiem 77 pkt.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zawodnicy otrzymali: puchary, medale, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Legnicy pragnie tą drogą w imieniu własnym oraz dzieci i młodzieży serdecznie podziękować sponsorom oraz sędziom czuwającym nad prawidłowym przebiegiem zawodów:

1. KĘPA Krzysztof – prezes ZP LOK Legnica

2. KAMOLA Jacek – wiceprezes ZP LOK Legnica

3. SOBORSKI Adam – sędzia PZSS klasy III – kierownik zawodów

4. KOWALCZYK Stanisław – sędzia PZSS I klasy – sekretariat zawodów

5. IZBIŃSKI Stanisław – sędzia PZSS I klasy – sekretariat zawodów

6. PACHOLEC Janusz – sędzia PZSS I klasy – sekretariat zawodów

7. LUCJAN CZYŻOWSKI – sędzia PZSS II klasy – sędzia stanowiskowy

8. PAWLACZEK Jarosław – sędzia PZSS II klasy – sędzia główny zawodów

9. GIEDROJĆ Józef – sędzia PZSS klasy II – sędzia stanowiskowy

10. KWAŚNY Andrzej – sędzia PZSS klasy II – sędzia stanowiskowy

11. CHOLEWA Grzegorz – sędzia PZSS III klasy – sędzia stanowiskowy

12. PAŃKOWSKI Mariusz – sędzia PZSS III klasy – sędzia stanowiskowy

13. SOBORSKA Jolanta – sędzina PZSS III klasy – sekretariat zawodów

14. PAWELCZYK Tomasz – sędzia PZSS III klasy – sędzia stanowiskowy

15. KUREK Tomasz – sędzia PZSS III klasy – sędzia stanowiskowy

16. MUDŁO Janusz – sędzia PZSS klasy III – sędzia stanowiskowy

17. CZORNAK Elżbieta – sędzia pomocniczy sekretariat zawodów.

18. GAŁKA Anna – sędzia pomocniczy stanowiskowy


lok



o © 2007 - 2022 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl