Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Grad medali młodych legnickich pływaków. Gratulujemy

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
29 medali w tym 14 złotych zdobyła 11-osobowa reprezentacja pływaków Klubu Sportowego WANKAN Legnica podczas zawodów Görlitzer Sprintmeeting” w niemieckim Görlitz. Pływacy rywalizowali na basenie o długości 25 m.
 Grad medali młodych legnickich pływaków. Gratulujemy

Wszyscy młodzi zawodnicy klubu spisali się w tym turnieju rewelacyjnie i zasługują na wyróżnienie, ale szczególnie dobrze spisał się Borys Kaszubowski, stając czterokrotnie na najwyższym podium i ustanawiając trzy rekordy klubu.

Poniżej wyniki wszystkich startujących zawodników:

Rocznik 2009

Laura Rudomina

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:47.85 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0;46,06 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,31 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.02 s – rekord życiowy

Hanna Wiśniewska

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.64 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:39,33 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:41,50 s – rekord życiowy – miejsce III

Lena Wojdyga

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:52.67 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:46,91 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43,13 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.54 s – rekord życiowy

Rocznik 2008

Borys Kaszubowski

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.44 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:31,10 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:36,73 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:29.46 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

Michalina Kędzierska

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.49 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.96 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,67 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:36.03 s – rekord życiowy

Kacper Kubiak

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0,46,09 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.49 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:42,03 s – rekord życiowy

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:37.39 s – rekord życiowy

Rocznik 2007

Anna Kulas

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.67 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat0:34.68 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,98 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:30.85 s – rekord życiowy – miejsce I

Sarowski Batosz

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:38.67 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.20 s – rekord życiowy – miejsce III

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,26 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72 s – rekord życiowy – miejsce II

Filip Szymkowicz

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:39.19 s – rekord życiowy – miejsce III

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.18 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:34,67 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:31.76 s – rekord życiowy

Rocznik 2005

Oliwia Wiesiołek

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:37.42 s – miejsce I

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.16 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:33,44 s – rekord życiowy – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72 s – miejsce II

Bartłomiej Kucharski

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:36.13 s – rekord życiowy – miejsce II

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:27,61 s – miejsce I

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:30,42 s – miejsce I

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:26.40 s – miejsce II

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmiennym ((2007-2005)) 2:11.60 s – miejsce II

Kulas Anna , Wiesiołek Oliwia, Kucharski Bartłomiej, Sarowski Bartosz

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2007-2005) 1:54.48 s – miejsce II

Kulas Anna, Wiesiołek Oliwia, Sarowski Bartosz, Kucharski Bartłomiej

Sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (2011-2008) 2:31.53 s – miejsce II:

Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys, Kubiak Kacper

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2011-2008) 2:17.53 s – miejsce III:

Kubiak Kacper, Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys.


otomedia.pl



o © 2007 - 2021 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl