Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Kolejne medale szachistów legnickiej Miedzi

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Kolejny świetny występ na swoim koncie zanotowali młodzi szachiści K.Sz. Miedź Legnica. Tym razem powrócili z czterema medalami z Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych.
Kolejne medale szachistów legnickiej Miedzi

Kolejne medale szachistów legnickiej Miedzi
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejne medale szachistów legnickiej Miedzi
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejne medale szachistów legnickiej Miedzi
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W zawodach rozegranych w Lubinie wystartowało 120 zawodników z dolnośląskich klubów podzielonych na grupy wiekowe.

Najlepiej zaprezentował się Antoni Komendecki, który wygrał w kategorii do lat 12. Wystartowało w niej 26 zawodników i do zwycięstwo trzeba było zgromadzić 6 pkt w 7 partiach.

Ze srebrnym medalem na domu powróciła Małgorzata Miklosz. Zdobyła 5 pkt i zajęła 2 miejsce wśród dziewczynek do lat 12. Również srebrny medal zdobył Gabriel Karaszewski. W grupie do lat 10 w której wystartowało 28 zawodników zdobył 5,5 pkt i to pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca.

Czwarty medal dla ekipy Miedzi wywalczyła w grupie dziewcząt do lat 10 Hanna Jaworska. Zdobycie brązowego medalu jest jak dotychczas największym osiągnięciem tej młodej zawodniczki.


Piotr Kowalak



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Poniedziałek 15 czerwca 2026
Imieniny
Jolanty, Lotara, Wita

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl