Ważne zwycięstwo

Podopieczni Mirosława Saneckiego pokonali dziś drużynę Azotów Puławy, 31:19. Dla legnickich szczypiornistów jest to pierwsze zwycięstwo w fazie play - out.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać zdecydowanej przewagi. Sytuacja zaczęła ulegać zmianie wraz z upływem czasu. Na przerwę to legniczanie schodzili prowadząc trzema bramkami. W drugiej części meczu gospodarze, dzięki dobrej postawie, kontrolowali grę sukcesywnie podwyższając swoją przewagę. Goście nie potrafili powstrzymać groźnych kontr szczypiornistów Miedzi, ich strzały bronił z kolei, bardzo dobrze spisujący się w bramce legniczan, Lech Kryński.

Zwycięstwo było Miedzi potrzebne jak powietrze. Dzięki ważnym punktom w walce o utrzymanie, podopieczni Mirosława Saneckiego pojadą na spotkanie z drużyną Stali Mielec w lepszych nastrojach.