Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Miedź bez punktów

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarzom Miedzi Legnica nie udało się zrealizować planu zdobycia 6 punktów w dwóch kolejnych ligowych spotkaniach. Podopieczni Janusa Kudyby ulegli w Słubicach miejscowej Polonii, 0:2. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Paweł Posmyk.

Po raz pierwszy do siatki legniczan Paweł Posmyk trafił już w 30 minucie spotkania, jednak arbiter bramki nie uznał. Pomocnik Polonii rozgrywał dziś bardzo dobre spotkanie, o czym kibice zgromadzeni na Stadionie Olimpijskim w Słubicach mogli się przekonać już 14 minut później, gdy skutecznie egzekwował on rzut wolny. Tym razem sędzia główny nie miał wątpliwości i gola uznał, legniczanie do szatni schodzili więc w nie najlepszych nastrojach.

Po przerwie piłkarze prowadzeni przez Janusza Kudybę próbowali odrobić straty z pierwszej części meczu. Niestety, bezskutecznie. Resztki nadziei na 8 minut przed końcem spotkania odebrał legniczanom autor pierwszej bramki – Paweł Posmyk. Polonia pokonała "Miedziankę" 2:0.

Polonia Słubice-Miedź Legnica 2:0

Bramki: Posmyk (44, 82)

Miedź: Dżuldinow – Monasteski, Bakrac, Tworek, Czuryło – Ogórek (46 Łysak), Garuch (77 Zagdański), Gawlik, Łodyga (72 Kowalczuk) – Ochota (63 Musiałowski), Burski.