Konfeks gubi punkty

Zespół Konfeksu przegrał na własnym terenie z drużyną GKS Kobierzyce, 2:3. Bramki dla legniczan zdobyli: Jarosław Moroch i Remigiusz Postrożny.

Przed dzisiejszym pojedynkiem drużyna przyjezdnych zajmowała w tabeli IV-ligowych rozgrywek miejsce w strefie spadkowej. To gospodarze rozpoczęli więc w roli faworyta. Wynik, za sprawą Jarosława Morocha legniczanie otworzyli w 14 minucie. Niespełna kwadrans później do remisu doprowadził Kamil Frukacz. Konfeks na odpowiedź potrzebował zaledwie minutę. Tym razem do siatki gości trafił Remigiusz Postrożny. Prowadzeniem gospodarze nie cieszyli się jednak zbyt długo, bowiem już po upływie kolejnych 120 sekund Daniel Sygnatowicz wyrównał, ustalając tym samym wynik do przerwy. Zaledwie 2 minuty po zmianie stron na stadionie Konfeksu zapachniało niespodzianką. Napastnik gości Piotr Mrowiec zdobył trzeciego gola dla GKS-u, po raz pierwszy tego dnia wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Konfeks nie potrafił udokumentować swojej przewagi celnym trafieniem. W efekcie drużyna z Kobierzyc wywiozła z Legnicy komplet punktów.

Konfeks Legnica - GKS Kobierzyce 2:3

Bramki: Moroch (14), Postrożny (30) - Frukacz (29), Sygnatowicz (32), Mrowiec (47)

Konfeks: Struchowski – Moroch, Kisiel, Babeczko, Szuszkiewicz – Polański (72 Pazio), Łacina, Górski, Andrzejewski – Stryński (70 Podraza), Postrożny