Remisowe derby

Niedzielne derby Legnicy na boisku przy ul. Grabskiego Konfeks - Miedź zakończyły się remisem 3:3.

Pierwsza połowa to minimalna przewaga Miedzi udokumentowana

bramką strzeloną przez Bartosza Kuśnierza w 33 minucie. Druga połowa rozpoczęła się od ataku gości jednak nie udało się umieścić piłki w siatce. W drugiej minucie po przerwie błąd popełnił sędzia dyktując rzut karny po faulu, którego nie było. Po stracie bramki Miedź oddała inicjatywę Konfeksowi, co w rezultacie pozwoliło gospodarzom na dwa trafienia w 52 i 56 minucie, wynik 3:1 uśpił czujność gospodarzy. Miedź rozpoczęła odrabianie strat w 65 i 69 minucie po dwóch trafieniach Tomasza Cichockiego, co pozwoliło na wywiezienie cennego punktu.