wywołanie zgodne z linkiem canonical
Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Legnica
Pograli i pojedli

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Dziś na hali sportowej przy ul. Lotniczej, po raz kolejny odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej „Makutra 2010”.
Pograli i pojedli
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pograli i pojedli
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pograli i pojedli
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pograli i pojedli
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W Turnieju udział wzięły 22 drużyny z Legnicy, Chojnowa, Jawora i Złotoryi. Drużyny były mieszane - w składzie drużyny męskiej musiała być co najmniej jedna kobieta, a w drużynie żeńskiej co najmniej jeden mężczyzna.

Rywalizacja prowadzona była na trzech boiskach, w trzech kategoriach: gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i w kategorii otwartej – Open.

W każdej kategorii wyłoniony został najskuteczniejszy atakujący turnieju. Tradycyjnie już, wpisowym od każdego zespołu była blaszka domowego ciasta, która została oceniona za walory smakowe i estetyczne.

Oto wyniki:

Kat. Gimnazjów:

I miejsce-DZIKIE WĄŻE

II miejsce-ŁYSOLKI

III miejsce-CHOJNÓW TEAM

Najskuteczniejszy atakujący-Arkadiusz Duda

Kat. Ponadgimnazjalna:

I miejsce- PIERWSZE TEAM

II miejsce- DZIKIE LWY

III miejsce- ODŚNIEŻCIE SP 20

Najskuteczniejszy atakujący- Andrzej Czuba

Najlepsi w kategorii open byli:

I miejsce-ODDAJ KREW

II miejsce- KAC SEVEN

III miejsce- ZAKALCE

Najskuteczniejszy atakujący –Marta Cependa

Najlepsze drużyny otrzymały makutry a najskuteczniejsi atakujący- nagrody w postaci sprzętu sportowego ufundowanego przez Sklep Decathlon Legnica.

Makutry za najlepsze ciasta otrzymali:

I miejsce- Damian Hołowaty z drużyny NAS NIE DOGONIAT (Golanka Dolna)

II miejsce- Marcin Płotnicki z drużyny DZIKIE WĄŻE(Legnica)

III miejsce-Sebastian Barowicz z drużyny ZAKALCE (Legnica, Jawor)


LZ



o © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl