Medale legnickich karateków

W sobotę (29.10.) odbyły się w Łodzi Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów młodszych, Juniorów i Młodzieżowców. W zawodach startowało 350 zawodników z 42 klubów Polskiego Związku Karate.

Legnicę reprezentował Klub Karate Shotokan „TORA” w 12 osobowym składzie. W punktacji generalnej Klub uplasował się na 15 miejscu, zdobywając 3 medale: 1 złoty i dwa brązowe. Złoto wywalczyła Iga Butrym (kumite indywidualne +60 KG U-21), natomiast brąz przypadł w udziale Fabianowi Suliszowi (kata indywidualne juniorów) oraz drużynie w składzie: Jacek Stefanicki, Kamil Maciuszek i Krystian Jordan (kata drużynowe juniorów młodszych). Na wysokich miejscach uplasowali się ponadto: