Legniczanie na podium

1 czerwca odbył się Puchar Polski Karate WKF - Warka ‘2013, w których wzięło udział 415 zawodników z 36 klubów karate.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Legnicę reprezentował KKS TORA w  3 osobowym składzie. Był to udany start. Zawodnicy KKS TORA zdobyli 3 medale: 1 srebrny, 2 brązowe.

1. Robert Rugier – II miejsce w konkurencji kumite seniorów - 75 kg

2. Grzegorz Zgieb - III miejsce Kumite seniorów - 70 kg

3. Drużyna w składzie Robert Rugier, Grzegorz Zgieb i Krystian Jordan zdobyła 3 miejsce w Kumite drużynowe seniorów

4. Krystian Jordan przegrał walki o 3 miejsca w Kumite i Kata w juniorach młodszych.