Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk


Atak wandali na pergolę

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Kolejny raz wandale dali o sobie znać w parku Miejskim. Wyłamali dwa betonowe słupki oraz betonowy łącznik, który przykrywał murek. Koszty naprawy, niestety, wspólnie pokryjemy z budżetu miasta.
Atak wandali na pergolę

Jest to kolejna celowa i zamierzona dewastacja mienia w parku. Przypomnijmy, że w maju złodzieje ukradli ważący przeszło 85 kilogramów metalowy podjazd dla osób niepełnosprawnych w szachowym zaułku parku Miejskiego. Przy tej okazji zniszczyli także płytki na podjeździe. Nowy podjazd został już zamontowany, a zniszczone płytki wymienione.


um



o © 2007 - 2026 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Środa 10 czerwca 2026
Imieniny
Bogumiła, Diany, Małgorzaty

tel. 575 878 589
tel. 512 745 851
redakcja@otomedia.pl