12 medali dla legniczan

Z 12 medalami VI Pucharu Europy Seniorów i Juniorów wrócili zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do. Do Budapesztu zjechało ponad 600 zawodników z 29 krajów, w tym 9 legniczan.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.12 medali dla legniczan
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Maciek Żuk, Paweł Dąbrowski i Marcin Blicharski w stolicy Węgier wystartowali w barwach Reprezentacji Polski a pozostała szóstka w ramach reprezentacji Dolnego Śląska. Legnicy kadrowicze, dla których start w pucharze był kolejnym sprawdzianem przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata we Włoskim Jesolo w Budapeszcie wywalczyli 4 medale dla polskiej ekipy. Osiem medali zdobyli legniczanie startujący w barwach kadry Dolnego Śląska.

• Kamila Kolanowska - srebrny w walkach drużynowych i srebrny w układach drużynowych,

W klasyfikacji generalnej VI Pucharu Europy zwyciężyła reprezentacji Polski wyprzedzając zdecydowanie reprezentację Rosji. Na wysokim 9 miejscu w gronie 72 startujących drużyn uplasowała się reprezentacja Dolnego Śląska.