Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 15 informacji. Wszystkie poniżej.

Bitwa na głosy - pierwszy finalista »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Przed nami pierwszy półfinał „Bitwy na głosy”. W najbliższym odcinku nikt nie odpadnie. Widzowie wybiorą za to jednego z finalistów.

Dolnośląski Klucz Sukcesu »
Tekst opublikowany 2012-04-19, opracowanie red.
Po raz kolejny w tym roku Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska będzie przyznawać Dolnośląski Klucz Sukcesu. Uroczystość wręczenia tej specyficznej nagrody za każdym razem odbywa się w innym mieście naszego regionu. Tym razem wyróżnione firmy zostaną uhonorowane 31 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie. W tej chwili trwa procedura przyjmowania zgłoszeń do XVI-ej edycji Wyróżnienia.
Zdjęć: 4  

Koncert Janusza Radka  »
Tekst opublikowany 2012-04-16, opracowanie red.
Janusz Radek - Koncert charytatywny na głos i ręce.

Mała szkoła - duży kłopot »
Tekst opublikowany 2012-04-12, opracowanie red.
Temat prawa jazdy wciąż budzi wiele emocji. Zastanawiamy się, którą szkołę wybrać, czy dany instruktor okaże się skutecznym pedagogiem i czy uda nam się szybko przejść szkolenie. Wypytujemy rodzinę, znajomych, zasięgamy opinii na forach, by wreszcie skusić się na sezonową promocję lub niską cenę niepewnej, małej "szkółki".

Narkotyki w wózku »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie red.
Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Legnicy wspólnie z funkcjonariuszami policji zatrzymali 3 obywateli Polski za posiadanie narkotyków.

Park dla skejtów »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Powstanie w Legnicy nowoczesnego skateparku prezydent Tadeusz Krzakowski zapowiadał już przed dwoma laty. Pieniądze na ten cel zostały zarezerwowane w tegorocznym budżecie miasta.

Remontujemy zabytki »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Wnioski prezydenta Legnicy o dofinansowanie renowacji legnickich zabytków kolejny raz zyskały akceptację samorządu województwa. Z pieniędzy, które dostaniemy będzie można wyremontować najbardziej reprezentacyjne zabytki w naszym mieście.

Tysiąc drzew »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Dobiegła końca realizacja przedsięwzięcia pn. „Odtworzenie zabytkowego założenia Parku Miejskiego w Legnicy zniszczonego w wyniku przejścia huraganu w dniu 23 lipca 2009 r."

Sąsiedzi w Ratuszu »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Przebywająca w naszym mieście, na zaproszenie Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, grupa niemieckiej młodzieży ze szkoły w Oerlinghausen odwiedziła prezydenta Legnicy.

Legnica z lotu ptaka »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Ortofotomapa jest, mówiąc najprościej, plastycznym odwzorowaniem terenu na płaszczyźnie, powstałym dzięki zdjęciom lotniczym czy satelitarnym. Odznacza się ona wielką precyzją ukazania terenu wraz ze wszystkim istniejącymi na nim obiektami przestrzennymi.

Ogniowy konkurs »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej Urzędu Miasta Legnicy rozstrzygnął powiatowy etap XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują".

Koncert muzyki sakralnej »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
15 kwietnia 2012 o godzinie 19.30 w Katedrze Legnickiej odbędzie się koncert muzyki sakralnej - Ensemble Vocal de Roanne oraz Chóru Madrygał. Wstęp jest wolny.

Sprawy w ciszy »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie UM
Od początku kwietnia obowiązuje ustawa z o języku migowym i innych środkach komunikowania się. Nałożyła ona na jednostki administracji publicznej obowiązek wprowadzenia usług ułatwiających osobom niepełnosprawnym komunikowanie się, także z wykorzystaniem tłumaczy języka migowego, w sprawach administracyjno-urzędowych.

Rekord w Legnicy »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie Sławomir Fijałkowski, konsultant generalny Festiwa
21. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej RYTUAŁ to najważniejsze wydarzenie Legnickiego Festiwalu SREBRO. W tym roku na konkurs nadesłano rekordową ilość 561 prac zgłoszonych przez 342 artystów z 42 krajów (w tym 25 państw europejskich, a także USA, Argentyna, Meksyk, Australia, Izrael, Korea, Tajlandia, Chile, Ekwador, Indie, Egipt, Japonia, Kostaryka, Singapur). Z Polski otrzymano 128 zgłoszeń.

Rusza srebro  »
Tekst opublikowany 2012-04-11, opracowanie Galeria Sztuki w Legnicy
Tegoroczne SREBRO rusza 4 maja i potrwa do 30 czerwca. W tym roku najważniejszy weekend Festiwalu to 11-12 mają. Trzydziesta trzecia edycja „Srebra” obejmie 15 ekspozycji w ramach stałych cykli oraz towarzyszących. Głównym wydarzeniem jak zawsze będzie Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej, w tym roku po hasłem RYTUAŁ, w którym corocznie bierze udział kilkuset artystów z całego świata. Konfrontację ocen jury umożliwi – jak co roku – „Holownia”.

Dzisiaj
Środa 8 lutego 2023
Imieniny
Irminy, Piotra, Sylwii

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl

Kazo.pl
Ogłoszenia i oferty nieruchomości

OtoLegnica.pl © 2007 - 2023 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl